خانه / آخرین اخبار / ۴ بازیگر ایرانی با چهره ای وحشتناک (عکس)

۴ بازیگر ایرانی با چهره ای وحشتناک (عکس)

فیلم سینماییی دراکولای رضا عطاران بزودی در سینماهای تهران و شهرستانها اکران می شود

عکس جدید بازیگران بازیگران دراکولا

بازیگران این فیلم که ترکیب بسیار متنوعی دارند، هر کدام در «دراکولا» تجربه جدیدی ارائه کرده اند.

در خلاصه داستان «دراکولا» آمده است: (باصدای آهسته) الو…سلام قربان… خوبین… آقا منو دزدیدن… بله… نمی شناسمشون…نه خیر سرکاری چیه… من چه می دونم چرا گوشیمو نگرفته… ۳۸ سال، سنمو چرا می پرسین؟…نمی دونم کجا… شما باید پیدام کنین…آقا من گوشی ام آیفونه… ردیاب دارد…نمی شه پیدام کرد؟…آقا اومد…من قطع می کنم…

عکس جدید بازیگران بازیگران دراکولا

در «دراکولا» لوون هفتوان، رضا عطاران، ویشکا آسایش، سیامک انصاری، ژاله صامتی، لیلا بلوکات، امید روحانی، محمود نظر علیان، نیما راد، صادق حسنی و بازیگران خردسال سوگل محرابی و آرش دوست محمدی به ایفای نقش می پردازند.

عوامل تولید این فیلم عبارتند از نویسنده و کارگردان: رضا عطاران، تهیه کننده: علی سرتیپی، مدیر فیلمبرداری: معین رضا مطلبی، مدیر صدابرداری: فرشید احمدی، مدیر تولید: کامران حجازی، طراح گریم: سعید ملکان، طراح صحنه: محسن نصرالهی، طراح لباس: سحر شهامت، تدوین: محمد توکلی، صداگذار: محمد کشفی، موسیقی: حمیدرضا صدری، برنامه ریز و دستیار اول کارگردان: یوسف وجدان دوست، مدیر تدارکات: جواد سلیمانی، منشی صحنه: زهرا تحقیقی، عکاس: محمد بدرلو، مشاور رسانه ای: بیتا موسوی، مدیر امور مالی: سمیرا مهربان، مدیریت پس تولید: سینا قویدل، جلوه های ویژه بصری: (کانون تبلیغاتی آگه سازان) مهدی قزلو، رضا میثاقی، جلوه های ویژه میدانی: آرش آقابیک، طراح بدلکاران: امیر حسین خنجری، دستیاران: روح الله سیدی، اصغر یحیی زاده.

علی سرتیپی تهیه کننده ای که پیشتر در کمدی “رد کارپت” رضا عطاران ایفای نقش کرده بود و البته پخش فیلم را هم انجام داده بود، تهیه کنندگی فیلم جدید عطاران را برعهده گرفت.

به مانند دو ساخته قبلی عطاران این خودش است که نقش اصلی آن را ایفا می کند و بنا بر اطلاعات ارائه شده در “سینما” عطاران در فیلم نقش یک خون آشام را بازی خواهد کرد.

خون آشامی که معتاد می شود

عطاران نقش خون آشام یا وامپیری را بازی میکند که از نقطه ای ناشناخته وارد ایران شده و اولین شخصی که سرراهش قرار میگیر یک معتاد است!!

آقای خون آشام به راحتی خون این معتاد را می مکد اما بعد از مدتی آثار اعتیاد در وجود خون آشام مشاهده می شود و همین ماجرا وضعیت کمیکی را برایش رقم می زند.

ابتدا قرار بود در حوزه هنری ساخته شود
نکته جالب درباره “دراکولا” آن است که طرح ابتدایی اش پیشتر در برهه ای در حوزه هنری(!) مطرح شده و بنا بود توسط محمدرضا هنرمند نگاشته و ساخته شود که البته به جایی نرسید.

پس از وی یک بار هم رامبد جوان به دنبال نگارش و ساخت آن بود که به نتیجه نرسید.

دراکولا” که فیلمنامه اش را عطاران خودش نوشته بعد از دریافت پروانه ساخت وارد پیش تولید شده و برای نمایش در جشنواره آماده می شود.

 

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*