خانه / سیاسی / نتایج شمارش آرا انتخابات مجلس در سراسر کشور + تفکیک گرایش حزبی

نتایج شمارش آرا انتخابات مجلس در سراسر کشور + تفکیک گرایش حزبی

نتایج شمارش آرا دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور

آمار رسمی از نتایج شمارش آراء در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های انتخابیه اعلام شد.

حوزه‌هایی که به دور دوم کشیده شده‌اند با علامت * ستاره متمایز شده‌اند.

آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایش سیاسیدور دومتعداد کرسی
ورزقانرضا علیزادهاصولگرا۱
ملکانسلمان خدادادیاصولگرا۱
هشترود و چاراویماقسید حمزه امینیمستقل
تبریز، اسکو و آذرشهرمسعود پزشکیاناصلاح‌طلب۶
احمد علیرضا بیگیاصولگرا
محمد حسین فرهنگیاصولگرا*
علیرضا منادیاصولگرا
محمد اسماعیل سعیدیاصولگرا
زهرا ساعیاعتدال
علی الموسویاصلاح‌طلب*
محمدرضا میرتاج‌الدینیاصولگرا
شهاب‌الدین بی‌مقداراصلاح‌طلب
عباس عباس‌زادهاصلاح‌طلب
سراب و مهربانمجید نصیر پوراصلاح طلب*۱
یوسف داوودیمستقل
بنابضیاالله اعزازیاصولگرا۱
بستان‌آبادمحمد وحدتیمستقل۱
مرند و جلفامحمد حسن‌نژاداصولگرا
کریم شافعیاصلاح‌طلب۱
مراغه و عجب شیرمهدی دواتگریاصولگرا
محمدعلی حسین‌زادهاصولگرا*۱
میانهفردین فرمنداصلاح‌طلب۱
یعقوب شیویاریاصولگرا۱
کلیبر و هوراندالله قلی قلیزادهاصولگرا۱
اهر و هریسبیت‌الله عبدالهیاصلاح‌طلب*۱
مهدی حسینیاناصولگرا
شبسترعلی لواصولگرا*۱
آقاپوراصولگرا

آذربایجان غربی
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
بوکانمحمد قسیم عثمانیمستقل۱
مهابادجلال محمودزادهاصلاح‌طلب۱
خویتقی‌ کبیریاصولگرا۱
ماکو و چالدارانعین‌الله شریف پورمستقل*۱
محرم اکبر زادهاصولگرا
نقده و اشنویهعبدالکریم حسین‌زادهاصلاح‌طلب۱
میاندوآب، تکاب و شاهین دژمحمد میرزاییمستقل*۲
مهدی عیسی‌زادهاصولگرا
جهانبخش محبی‌نیااصولگرا
همایون هاشمیمستقل
سردشت و پیرانشهررسول خضریمستقل۱
ارومیهنادر قاضی‌پوراصولگرا۳
سلماسرسول جلایراصولگرا*۱
شهروز برزگراصولگرا

 

اردبیل
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
پارس آباد و بیله سوارایرج بیگدلواصولگرا*۱
شکور پورحسینمستقل
خلخال و کوثربشیر خالقیاصولگرا۱
مشکین شهرولی ملکیاصلاح‌طلب۱
گرمیسیدحمایت میرزادهاصلاح‌طلب۱
اردبیل، نمین، سرعین و نیر(۱)رضاکریمیاصلاح‌طلب۳
(۲)صدیف‌بدریاصولگرا

 

ایلام
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
دهلران، آبدانان و دره‌شهرشادمهر کاظم‌زادهاصلاح‌طلب*۱
علی‌محمد احمدیاعتدال
ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهرانجلال میرزاییاصلاح‌طلب*۲
لطیف صادقیاصولگرا
سلام امینیمستقل
سارا فلاحیمستقل

 

اصفهان
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
کاشان، آران و بیدگلسید جواد ساداتی نژاداصولگرا۱
اصفهانحمیدرضا فولادگراصولگرا۵
ناهید تاج‌الدیناصلاح‌طلب
حسن کامراناصولگرا*
احمد سالکاصولگرا
مجید نادر الاصلیاصولگرا
حیدرعلی عابدیاصلاح‌طلب
علیرضا آجدانیاصلاح‌طلب
مینو عابدیاصلاح‌طلب
خوانسار و گلپایگانعلی بختیاراصلاح‌طلب۱
قمصر و نطنزمرتضی صفاریاصولگرا۱
شاهین شهر، برخوار و میمهحسینعلی حاجی‌دلیگانیاصولگرا۱
نجف‌آباد، تیران و کرونابوالفضل ابوترابیاصولگرا۱
نائینعباسعلی پوربافرانیاصولگرا۱
اردستانسید صادق طباطبائی‌نژاداصولگرا۱
شهرضامحمدرضا آقائیاصولگرا*۱
سمیه محمودیاصولگرا
فلاورجانسید ناصر موسوی لارگانیاصولگرا۱
مبارکهزهرا سعیدی مبارکهاصولگرا۱
چادگان، فریدون‌شهر و فریدناکبر ترکیاصولگرا۱
لنجانمحسن کوهکناصولگرا۱
سمیرماصغر سلیمیاصولگرا۱
بهروز جعفریاصولگرا
خمینی‌شهرسیدمحمدجواد ابطحیاصولگرا۱

 

البرز
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
ساوجبلاغمحمود بهمنیاصولگرا۱
کرجعزیز اکبریاناصولگرا۲
محمد جواد کولیونداصولگرا

بوشهر
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
دشتستانمحمد باقر سعادتاعتدال۱
کنگان، دیر و جمسکینه الماسیمستقل۱
دشتی و تنگستانسیدکمال‌الدین شهریاریاصولگرا۱
بوشهر، گناوه و دیلمعبدالحمید خدریاصلاح‌طلب۱

 

تهران
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
دماوند و فیروزکوهسید احمد رسولی‌نژاداصولگرا۱
ورامین و پیشواسید حسین نقوی حسینیاصولگرا۱
شهریارحسین گروسیاعتدال*۱
محمد محمودیاصلاح‌طلب
پاکدشتمحمد قمیاصلاح‌طلب۱
رباط کریمحسن نوروزیاصولگرا*
ابراهیم نکواعتدال
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس۳۰

 

چهارمحال و بختیاری
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
شهرکردسامان اردشیر نوریاناعتدال۱
اردل، فارسان، کوهرنگ و کیارعلی کاظمی بابا حیدیاصلاح‌طلب*۱
قدرت‌الله حمزهاصولگرا
بروجنخدیجه ربیعی فرادنبهاصولگرا*۱
علی نادری فردمستقل
لردگانمحمد خالدی سردشتیمستقل۱

 

خراسان جنوبی
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
بیرجند و درمیانسید محمد باقر عبادیاصولگرا۱
قائناتفرهاد فلاحتیاصولگرا۱
نهبندان و سربیشهنظر افضلیاصولگرا۱
فردوس، طبس، سرایان و بشرویهمحمدرضا  امیر حسنخانیاصولگرا۱

 

خراسان رضوی
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
چناران و طرقبهمحمد دهقاناصولگرا۱
مشهد و کلات(۱)امیرحسین قاضی‌زاده هاشمیاصولگرا۵
(۲)حسین حسین‌زاده بحرینیاصولگرا
نصرالله پژمانفراصولگرا
جواد کریمی قدوسیاصولگرا
گنابادحمید بناییمستقل۱
تربت حیدریهسعید باستانیاعتدال*۱
ابوالقاسم خسرویاصولگرا
درگزحاتمیاناصلاح‌طلب۱
کاشمر، بردسکن و خلیل آبادبهروز بنیادیاصلاح‌طلب۱
نیشابورحمید گرمابیاصلاح‌طلب۲
هاجر چنارانیاصولگرا
خواف و رشتخوارمحمود نگهبان سلامیاصلاح‌طلب۱
فریمان و سرخساحسان قاضی‌زادهاصولگرا۱
سبزوار، جغتای، جوین و خوشابحسین مقصودیاصولگرا۲
رمضانعلی سبحانی‌فراصلاح‌طلب
قوچان و فاروجهادی‌شوشتریاصلاح‌طلب۱
تربت جام و تایبادرحیمیاصلاح‌طلب۱

 

خراسان شمالی
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
بجنوردعلی اکبریاصلاح‌طلب۲
علی‌قربانیاصلاح‌طلب
شیروانعبدالرضا عزیزیمستقل۱
اسفراینهادی قوامیاصولگرا۱

 

خوزستان
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
اهواز۳
ماهشهر، امیدیه و هندیجانحبیب آقاجریاصولگرا۱
شوشسید رازی نوریاصولگرا۱
اندیمشکفریدون حسنونداصولگرا۱
شوشترسهراب گیلانیاصولگرا۱
مسجد سلیمانعسگر ظاهریمستقل*۱
علیرضا ورناصریاصولگرا
دزفولعباس پاپی ‌زادهاصولگرا۱
رامهرمزاقبال محمدیاناصولگرا۱
خرمشهرعبدالله سامریمستقل۱
شادگانمجید ناصری نژاداصولگرا۱
دشت‌آزادگانقاسم ساعدیاصولگرا۱
آبادانعامر کعبیاصولگرا۳
جلیل مختارمستقل
غلامرضا شرقیاصولگرا*
سید حسن دهدشتیاصلاح‌طلب*
ایذه و باغملکسیدهادی طباطباییاصولگرا۱
هدایت‌الله خادمیمستقل
بهبهانمحمودرضا ضرغامیاصلاح‌طلب*۱
حبیب‌الله کشت زرمستقل*

 

زنجان
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
زنجان و طارمفریدون احمدیاصولگرا۲
سیدافضل موسویاصلاح‌طلب
ابهر و خرمدرهمحمدرضا خان‌محمدیاصولگرا*۱
محمد عزیزیاصولگرا
خدابندهاحمد بیگدلیمستقل*۱
سیدالبرز حسینیاصولگرا
ماهشان، انگوران و ایجرودمرتضی خاتمیمستقل۱

سمنان

حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
سمنان و مهدیشهراحمد همتیاصلاح طلب۱
شاهرودسیدحسن حسینی شاهرودیاصولگرا۱
دامغانابوالفضل حسن بیگیاصولگرا۱
گرمسار و آرادانغلامرضا کاتباصولگرا۱

سیستان و بلوچستان

حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
زاهدان

علیم یارمحمدی

اصلاح‌طلب۲

حسینعلی شهریاری

اصولگرا
خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کورینعلی کرداصولگرا۱
سراوانمحمدباسط درازهی۱
زابل

حبیب‌الله دهمرده

احمد علی کیخا

اصولگرا

مستقل

۲
چابهار، نیکشهر و کنارکعبدالغفور ایران‌نژاداصولگرا۱
ایرانشهر و سرباز۱

 

فارس
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
نیریز و استهبانفرهاد طهماسبیاصولگرا*۱
اصغر مسعودیمستقل
شیراز۴
لامرد و مهرمحسن علویاعتدال۱
داراب و زرین دشتمحمدجواد عسگریاصولگرا*۱
رضا انصاریاصلاح‌طلب
خرامه، سروستان و کوارداریوش اسماعیلیاصولگرا۱
پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت۱
آباده، بوانات و خرم‌بیدرحیم زارعاعتدال۱
لارستان، خنج و گراشجمشید جعفرپوراصولگرا۱
جهرم۱
اقلیدسید حسین افضلیاصلاح‌طلب۱
سپیدان۱
رستم و ممسنی۱
کازرونحسین رضازادهمستقل۱
فسامحمد جواد جمالی نوبندگانیاعتدال۱
فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبندکوروش کرم‌پوراصلاح‌طلب۱

 

قزوین
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
قزوین و آبیک

سیده‌حمیده زرآبادی

داوود محمدی

 اصلاح‌طلب

اعتدال

۲
تاکستانبهمن طاهرخانیاصولگرا۱
بوئین‌زهراروح‌الله باباییاصلاح‌طلب۱

قم

حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
قماحمد امیرآبادیاصولگرا۳
علی لاریجانیمستقل
مجتبی ذوالنوریاصولگرا

کردستان

حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
بیجارحمدالله کریمی

اصلا‌ح‌طلب

۱
مریوان و سروآبادمنصور مرادیمستقل*۱
امید کریمیاناصلاح‌طلب
سقز و بانهمحسن بیگلری۱
قروه و دهگلانعلی‌محمد مرادیمستقل۱
سنندج، دیوان دره و کامیاران۲

کرمان

حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
کرمان و راورمحمدرضا پورابراهیمیاصولگرا۲
محمد مهدی زاهدیاصولگرا
بم، ریگان، فهرج و نرماشیرعلی نیک‌زاداصلاح‌طلب۱
کهنوج، منوجان، روداب، فاریاب، قلعه‌گنجاحمد حمزهاصلاح‌طلب۱
جیرفت و عنبرآبادیحیی کمالی‌پوراصولگرا۱
بافت، رابر، ارزوئیهعلی برز بختیاریاصلاح‌طلب۱
سیرجان و بردسیرشهباز حسن‌پوربیگلریاصولگرا۱
شهربابکعلی اسدی‌کرماصلاح‌طلب۱
رفسنجان و اناراحمد محمدی انارکیاصلاح‌طلب۱
زرند و کوهبنانحسین امیری‌خامکانیاصلاح‌طلب۱

 

کرمانشاه
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
اسلام‌آباد غربحشمت‌الله فلاحت‌پیشه

اصولگرا

۱
کنگاور صحنه و هرسینحسن سلیمانی
سیدجواد حسینی کیا
اصولگرا۱
سنقر و کلیایی

اصولگرا

۱
قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغربفرهاد تجریاصولگرا۱
پاوهشهاب نادریاصولگرا۱
کرمانشاه(۱)عبدالرضا مصریاصولگرا۳
(۲)سیدقاسم جاسمیاصولگرا
محمد کرمی‌راداصولگرا

*

سید سعید حیدری طیباصلاح‌طلب

کهگیلویه و بویراحمد

حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
بویراحمدودناغلام‌محمد زارعیاصلاح‌طلب۱
کهگیلویه و بهمئیعدل هاشمی‌پوراصولگرا۱
گچسارانغلامرضا تاجگردوناصلاح‌طلب۱

 

گلستان
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
علی‌آباد کتولاسدالله قره‌خانی۱
گنبد کاووسقرجه‌طیارمستقل۱
رامیان و آزادشهرابراهیمیاصولگرا۱
کردکوی، بندرترکمن و بندرگزرامین نورقلی‌پوراصلاح‌طلب۱
رحمت‌الله جلالیاصولگرا
مینودشت و کلالهسیدنجیب حسینیاصولگرا۱
شهرام کوسه‌غراویاصلاح‌طلب
گرگان و آق‌قلاعبدالغفور امان‌زادهمستقل*۲
نورمحمد تربتی نژاداصلاح‌طلب
نبی هزار جریبیاصلاح‌طلب
سید علی طاهریاصولگرا

گیلان
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
آستاراولی داداشیاصولگرا۱
فومنمحمد مهدی افتخاریاصلاح‌طلب۱
لنگرودمهرداد لاهوتیاصلاح‌طلب۱
طوالش، رضوانشهر و ماسالمحمود شکریاصولگرا۱
لاهیجان و سیاهکلذبیح‌الله نیک‌فراصولگرا۱
صومعه‌سراسیدکاظم دلخوشاعتدال۱
انزلیحسن خسته‌‌بنداصولگرا۱
رودسر و املشاسدالله عباسیاصولگرا۱
آستانه اشرفیهمحمد حسین قربانیاصلاح طلب۱
رودبارصمد مرعشیاصولگرا۱
رشتغلامعلی جعفرزادهاصلاح‌طلب۳

لرستان

حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
خرم‌آبادسید محمد بیرانونداصلاح‌طلب۲
محمدرضا ملک‌شاهی‌راداصولگرا
مرتضی محمودوندمستقل
اعظم محمدی‌نیامستقل
سلسله و دلفانعلی رستمیانمستقل۱
کوهدشتاله‌یار ملک‌شاهیمستقل۱
الیگودرزمحمد خدابخشیاصولگرا۱
درود و ازناحسین گودرزیاصولگرا*۱
مجید کیان‌‌پورمستقل
پلدخترسید حمیدرضا کاظمیاصولگرا۱
بروجردعلاءالدین بروجردیاصولگرا*۲
هادی مقدسیاصولگرا
عباس گودرزیاصولگرا
فاطمه مقصودیمستقل

مازندران
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
بابلعلی نجفیاصلاح‌طلب۲
ساریعلی‌اصغر یوسف‌نژاداصلاح‌طلب۲
محمد دامادیاصلاح‌طلب
نوشهر و چالوساحمدی لاشکیاعتدال۱
نکا، بهشهر و گلوگاهمحمد علی شاعریاصولگرا۱
آمل و لاریجانعزت‌الله یوسفیان ملااصولگرا۱
بابلسر و فریدونکنارولی‌الله نانواکناریاصولگرا۱
نور و محمود‌آبادصفرعلی اسماعیلیاصلاح‌طلب۱
قائمشهر، سوادکوه و جویبارعبدالله رضیانیاصلاح‌طلب۲
سید کمال علیپوراصولگرا
سید علی ادیانی‌راداصولگرا
رامسر، تنکابن، عباس‌آبادشریعت‌نژاداصلاح‌طلب۱

مرکزی
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
اراک، کمیجان و خندابعلی‌اکبر کریمیاصولگرا۲
شازندصاحب علی غفاریاصولگرا*۱
علی ابراهیمیاصلاح‌طلب
دلیجان و محلاتعلیرضا سلیمیاصولگرا۱
ساوه و زرندیهشهلا میرگلوبیاتاصولگرا*۱
محمدرضا منصوریمستقل
خمینمحمد ابراهیم رضاییاصولگرا۱
تفرش، آشتیان و فراهانمحمد حسینیاصلاح‌طلب۱

هرمزگان
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
میناب، جاسک و سیریکسید مصطفی ذوالقدراصلاح‌طلب۱
بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسیحسین هاشمی تختی‌پوراصولگرا۳
احمد مرادیاصولگرا
محمد آشوری تازیانیاصولگرا
بندرلنگه، بستک، پارسیانخالد زمزم‌‌نژاداصلاح‌طلب*۱
احمد جباریاصولگرا

همدان
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
رزنحسن لطفیاصلاح‌طلب*۱
عطاالله سلطانی صبوراصولگرا
اسدآباداکبر رنجبرزادهاصولگرا۱
نهاوندحسن بهرام‌نیااصولگرا۱
بهار و کبودرآهنگمحمد علی پورمختاراصولگرا۱
تویسرکانمحمدمهدی مفتحاصولگرا۱
ملایر(۱)محمد کاظمیاصلاح‌طلب۲
احد آزادی‌خواهاصولگرا*
علیرضا امامیاصلاح‌طلب
همدانحاجی باباییاصولگرا۲
امیر خجستهاصولگرا

 

یزد
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
یزد و صدوقسیدابوالفضل موسویاصلاح‌طلب۱
اردکانمحمدرضا تابشاصلاح‌طلب۱
مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم۱
تفت و میبدکمال دهقانی‌ فیروزآبادیاصلاح‌طلب۱

 

اقلیت‌های دینی
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
زرتشتیاناسفندیار اختیاریمستقل۱
کلیمیان‌مره‌صدقمستقل۱
ارامنه شمالکارن‌خانلریمستقل۱
آشورییوناتن بت‌کلیامستقل۱
ارامنه جنوبژرژیک آبرامیانمستقل۱

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*