خانه / حوادث / سارق ۷ ثانیه ای در شیروان دستگیر شد

سارق ۷ ثانیه ای در شیروان دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان شیروان گفت: مأموران کلانتری ۱۱ شهرستان شیروان موفق شدند سارق قطعات خودرو که در هفت ثانیه سرقت می‌کرد با هفت فقره سرقت دستگیر کنند.

سرهنگ مسعود وحیدی اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت محتویات و قطعات خودرو در این شهرستان، بلافاصله موضوع در دستور کار مأموران کلانتری ۱۱ امام علی (ع) قرار گرفت.

این مقام انتظامی بابیان این‌که مأموران پس از انجام یکسری کارهای اطلاعاتی و تخصصی، موفق به شناسایی یک مظنون شدند، افزود: در ادامه تحقیقات متهم شناسایی‌شده، در عملیاتی غافلگیرانه در حین ارتکاب جرم دریکی از خیابان‌های شهر دستگیر شد.

وی تصریح کرد: متهم در بازجویی‌های انجام‌شده به هفت فقره سرقت اعتراف و اذعان داشته درب خودروهای با ضریب امنیتی پایین در کمتر از ۱۰ ثانیه باز و محتویات داخل آن را سرقت می‌کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان شیروان خاطرنشان کرد: متهم به همراه پنج مال‌خر پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

سرهنگ وحیدی از شهروندان خواست تا خودرو و وسایل نقلیه خود را به تجهیزات حفاظتی و بازدارنده مجهز کرده و از پارک خودروها در محل‌های کم تردد و رها کردن آن به‌صورت روشن در کنار معابر خودداری کنند.

وی  تأکید کرد: شهروندان از گذاشتن اشیاء قیمتی در داخل خودرو خودداری کنند و در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک موضوع را از طریق تماس با تلفن ۱۱۰ با پلیس در میان بگذارند.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*