خانه / سیاسی / زندگینامه فاطمه حسینی ،نماینده اصلاح طلب تهران در مجلس

زندگینامه فاطمه حسینی ،نماینده اصلاح طلب تهران در مجلس

سیده فاطمه حسینی دانشجوی دکترای مدیریت مالی دانشگاه تهران و فرزند دکتر صفدر حسینی مدیرعامل صندوق توسعه ملی ایران و وزیر کار و اقتصاد در دولت اصلاحات در حوزه تهران است.

همسر سیده فاطمه حسینی نماینده تهران در مجلس سوابق صفدر حسینی سوابق سیده فاطمه حسینی دختر صفدر حسینی بیوگرافی سیده فاطمه حسینی اصلاح طلبان چه کسانی هستند

وی، نامزد اصلاح طلب کهگیلویه و بویراحمدی شهر تهران بود که با توجه به نتایج منتشر شده از ستاد انتخابات کشور، نام وی در میان اعضای ۳۰ نفره اصلاح طلبان راه یافته به مجلس شورای اسلامی مشاهده می شود.

انگیزه ی اصلی شما برای ورود به انتخاب و اینکه در قامت یک اصلاح طلب هم در لیست ائتلاف بزرگ ائتلاف اصلاح طلبان قرار دارید چه بوده است؟

من به عنوان یک جوان و به عنوان یک زن برای جسارت دادن به زنان جوان و برای ایفای کمترین نقش خودم و مسئولیت پذیری به این مهم وارد شدم تا بتوانم در سرنوشت کشورم موثر باشم و صد البته جلوی ورود افراطی ها و دلواپسین و به مجلس اسلامی بگیرم.

همسر سیده فاطمه حسینی نماینده تهران در مجلس سوابق صفدر حسینی سوابق سیده فاطمه حسینی دختر صفدر حسینی بیوگرافی سیده فاطمه حسینی اصلاح طلبان چه کسانی هستند

بعد از انتشار لیست ائتلاف بزرگ اصلاح طلبان درباره ی جوانترین عضو این لیست که شما هستید صحبت های زیادی مخصوصا در فضای مجازی شکل گرفته و البته اغلب این بحث ها مبتنی بر حمایت از شما به عنوان جوانترین و به عنوان یک زن شکل گرفت..نظر خودتان  در این مورد چیست؟

سوال خوبی کردید.همون طور که میدانید در شورای عالی سیاستگذاری اصلاحات برای انتخاب ۳۰ نفر نامزد نهایی ائتلاف از بین تمام کاندیداها ؛فرم های ارزیابی پیشبینی شد که در این فرم ها. بر اساس شاخص‌های مختلفی به بررسی نامزدها و نمره دادن به آنها انجام شد.مثلا به فردی که ۳۰ سال سابقه ی. مدیریتی در سطح معاون رییس جمهوری داشت؛۵۰ امتیاز داده میشد.جالبه که همین ۵۰ امتیاز به علت رویکرد جوان گرایی موجود در شورای عالی سیاستگذاری به جوانان داده میشد و مجددا همین ۵۰ امتیاز نیز به دلیل رویکرد عدالت محور و تساوی بین مردان و زنان در شورای عالی سیاستگذاری به کاندیداهای زن داده میشد که به خودی خود در مجموع در ابتدای امر به یک زن جوان که هر دو فاکتور جوانی و زن بودن و به همراه داشت ۱۰۰ امتیاز داده میشد.

همسر سیده فاطمه حسینی نماینده تهران در مجلس سوابق صفدر حسینی سوابق سیده فاطمه حسینی دختر صفدر حسینی بیوگرافی سیده فاطمه حسینی اصلاح طلبان چه کسانی هستند
البته جالبه که بدونید یکی از مهم ترین و موثر ترین شاخص‌های بررسی نامزدهای اصلاح طلب میزان وفاداری و پایبندی و پافشاری بر اصول و مشی اصلاحات و اعتقاد کامل به منش و گفتمان اصلاح طلبی بود من در مجموع بنده انتخاب شدم و پیام اصلی من به این عزیزان و دیگر جوانان این هستش که تا آخر بر عهد خود با زنان و جوانان پایبند هستم.

به عنوان سوال آخر به همین میزان که از حضور شما حمایت شده به همین میزان و گاها بیشتر نیز ابراز نگرانی هایی شده که در نهایت شما هم کما فی السابق پس از راهیابی به مجلس..مثل بسیاری از نمایندگان در دور و نزدیک..وعده ها و قولهایی که به جوانان داده بودید و فراموش میکنید.صحبت آخر خودتان و با این طیف از جوانان انجام دهید و چه پیامی به این جوانان دارید؟

من امیدوارم که بتونم فراکسیونی به نام فراکسیون جوانان در مجلس شورای اسلامی تشکیل بدهم و از جمله مهمترین کارهایی که به صورت اجرایی خواهم کرد این هستش که از جوانان متعهد و متخصص به عنوان مشاوران عالی در کنار خودم استفاده و اتاق فکر جوانان را تشکیل بدهم که در این چهار سال نمایندگی خودم ..حداقل ۲۰ نفر از این جوانان و با خودم به عنوان مشاور همراه داشته باشم که در پایان مجلس دهم ;هم خودم به عنوان یک زن جوان و هم این بیست جوان تجربه ی نمایندگی و اداره ی کشور را بدست بیاوریم.

همسر سیده فاطمه حسینی نماینده تهران در مجلس سوابق صفدر حسینی سوابق سیده فاطمه حسینی دختر صفدر حسینی بیوگرافی سیده فاطمه حسینی اصلاح طلبان چه کسانی هستند

سیده فاطمه حسینی جوان ترین بانوی کاندیدای اصلاح طلب در گفت وگو با خبرآنلاین در مورد انگیزه های حضورش در انتخابات مجلس دهم گفت: با توجه به اینکه من خودم هم جوان هستم دغدغه اصلی ام رساندن صدای نسل سوم انقلاب به گوش مسئولان و پیگیری مطالبات آن ها در خانه ملت است. باید کاری کنیم که جوانان با خودباوری محورهای اصلی توسعه در کشور را به دست گیرند.

وی در خصوص برنامه هایش برای حضور در مجلس گفت: یکی از مهمترین برنامه های من، فراهم آوری فضای امن برای سرمایه گذاری های خارجی از طریق تدوین قوانین کارآمد است تا از این طریق بتوان اشتغال زایی نمود و نیروی جوان کشور را به سمت خودباوری و کارآفرینی سوق داد.

حسینی که از فارغ التحصیلات برتر دو دانشگاه تهران و امیرکبیر است، ادامه داد: مشارکت اجتماعی در چارچوب سازمان های مردم نهاد در جوامع پیشرفته مقوله بسیار مهمی است، اما این مهم در کشور ما نسبت به کشورهای توسعه یافته کمتر مورد توجه افکار عمومی قرار گرفته است. ما باید بتوانیم با تقویت حس خود اتکایی در جوانان و تشویق به حضورشان در سازمان های مردم نهاد و بخش خصوصی میزان مشارکت آنان را در مقوله های گوناگون اجتماعی افزایش دهیم و به پیشرفت کشورمان کمک کنیم.

حسینی حساسیت اصلی خود در حوزه زنان را اشتغال زایی برای آنان برشمرد و گفت: نرخ ۴۵ درصدی بیکاری در میان زنان جوان که فارغ التحصیل دانشگاه و در رده سنی ۲۰ تا ۲۴ سال هستند، نشان دهنده نابرابری فرصت های شغلی میان زنان و مردان است. باید بتوان بسترهای شغلی مناسب برای زنان جوان و سرپرست خانوار ایجاد کرد. چرا که مقوله اشتغال یک موضوع فراجنسیتی است و نباید تبعیض میان زنان و مردان در این خصوص وجود داشته باشد.

همسر سیده فاطمه حسینی نماینده تهران در مجلس سوابق صفدر حسینی سوابق سیده فاطمه حسینی دختر صفدر حسینی بیوگرافی سیده فاطمه حسینی اصلاح طلبان چه کسانی هستند

وی همچنین ایجاد بسترهای مناسب برای ایفای نقش زنان در عرصه های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و … را از برنامه هایش برای حضور در مجلس نام برد.

عضوسازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران در مورد شانس پذیرفته شدن و رای آوردنش در مجلس گفت: خوشبختانه با لطف خدا و عنایت مردم همانطور که جوان ترین نامزد زن اصلاح طلب در تهران و در عین حال دارای تحصیلات آکادمیک و مادر دو فرزند نیز هستم، با توجه به شور و نشاط و بازخوردهای مثبتی که تا به الان از جوانان مردم عزیز گرفتم شانس رای آوری ام را بسیار امیدوار کننده می دانم.

همسر سیده فاطمه حسینی نماینده تهران در مجلس سوابق صفدر حسینی سوابق سیده فاطمه حسینی دختر صفدر حسینی بیوگرافی سیده فاطمه حسینی اصلاح طلبان چه کسانی هستندفاطمه حسینی نماینده تهران در حمایت از پدر، همسر و پدر همسرش در وقت غیر قانونی از تریبون مجلس سوء استفاده کرد.

در نشست علنی مجلس شورای اسلامی سیده فاطمه حسینی نماینده مردم تهران در مجلس به مباحث مطرح شده درباره خود، همسر و پدرش پیرامون حقوق نجومی و تاسیس صرافی پاسخ داد.

حسینی که نطق نمایندگان در واکنش به اظهارات محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات را برای پاسخ انتخاب کرده بود به جای فاطمه ذوالقدر دیگر نماینده تهران پشت تریبون رفت و شروع به خواندن متنی کرد که حدود یک ساعت پیش آن را در اختیار رسانه‌ها قرار داده بود.

تعدادی از نمایندگان هم به جایگاه هیئت رئیسه مراجعه کرده و خواستار توقف سخنرانی وی شدند.

نماینده تهران هنوز بخش اندکی از متن جوابیه‌اش را قرائت کرده بود که علی مطهری نائب رئیس مجلس شورای اسلامی اولین تذکر را داد «خانم حسینی! در موضوع صحبت کنید»

نماینده تهران که به گفته مطهری اظهاراتش ارتباطی به دستور صحن مجلس نداشت، باز هم به قرائت جوابیه‌اش ادامه داد که همین موضوع مطهری را مجبور به واکنش دوباره کرد «خانم حسینی! شما باید این مطالب را در نطق میان دستور بگویید؛ اکنون باید در حوزه ارتباطات حرف بزنید»

حسینی باز هم ادامه داد که مطهری مجبور به سومین واکنش شد «شما به تذکر ما توجه نمی‌کنید؛ مجبوریم میکروفون شما را قطع کنیم»

میکروفون نماینده تهران قطع و کمی بعد دوباره وصل می‌شود و سیده فاطمه حسینی باز هم ادامه جوابیه‌اش را قرائت می‌کند.

مطهری باز هم تاکید می‌کند «خانم حسینی! ما خارج از موضوع حرف می‌زنید؛ من مجبورم میکروفون شما را قطع کنم»

حسینی به بخش پایانی جوابیه‌اش که می‌رسد صدا در صحن هم زیاد می‌شود؛ نماینده‌ای فریاد می‌زند «اینکه نطق است»؛ نماینده دیگر می‌گوید «مشکلات مردم را ول کردی و از خودت دفاع می‌کنی»؛ نماینده دیگر فریاد می‌زند «اقای مطهری! در دستور حرف نمی‌زنند»؛ برخی نمایندگان هم می‌گویند «اینها که پاسخ مستند نیست، کلی گویی می‌کنید»

درست جایی که فیش حقوقی رئیس صندوق توسعه ملی افشا شد. سید صفدر حسینی پدر فاطمه حسینی، ۵۷ میلیون تومان در ماه حقوق می گرفت که بخشی از این حقوق نیز به عنوان «حق اوقات فراغت فرزندان» وی پرداخت می شد!
همسر سیده فاطمه حسینی نماینده تهران در مجلس سوابق صفدر حسینی سوابق سیده فاطمه حسینی دختر صفدر حسینی بیوگرافی سیده فاطمه حسینی اصلاح طلبان چه کسانی هستند

اما، در جوابیه سیده فاطمه حسینی نکاتی اعلام شد به این مضمون:

اتهام زنان، کینه توزان و شایعه گستران، در حالی بدون ارایه هیچ ادله و مستدلی اینجانب و فعالیت اقتصادی همسرم را به دلیل داشتن مجوز قانونی صرافی، به فساد ۷ هزار میلیارد تومانی(!) نوسانات ارزی، آن هم در دوران دولت نهم متهم کرده اند که هیچ عقل سلیم و انسان فهیمی نمی‌تواند چنین دروغ بزرگی را باور کند.
خانم نماینده در ادامه اتهام و توهین سنگینی را متوجه منتقدان و افکار عمومی می‌کند: «به تعبیری شایعه‌سازان که شماری از آنها از میان معاندان نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند، هوشیاری دستگاه‌های اطلاعاتی کشور درخصوص مقابله با فساد سازماندهی شده را نادیده گرفته‌اند.»
آیا تا  این اندازه شأن، اقتدار و منزلت دستگاه‌های امنیتی کشور تقلیل داده شده است که خودسران و دلواپسان به دلیل اغراض سیاسی، وقوع یک بحران مفسده‌ انگیز در سال ۹۱ را به یک واحد صرافی که کمتر از یک سال فعالیت داشته و حتی یک واحد از منابع ارزی بانک مرکزی دریافت ننموده و به دلیل نداشتن توجیه اقتصادی فعالیت در نوسانات شدید به فعالیت ادامه نداده و صورت مالی و اظهارنامه مالیاتی و گردش حساب آن ثبت شده است، نسبت بدهند و هر کسی عامل را بروز آن بدانند.
دختر صفدر حسینی در ادامه نطق بی‌ارتباط با دستور خود با فرار به جلو، اظهار می‌دارد: «در ورای این تهمت سنگین چه انگیزه‌ای نهفته است؟ تا کجا می‌توان سکوت کرد؟ آیا غیر از این می‌توان فکر کرد، شماری از عاملان بحران ارزی ۲۲ میلیارد دلاری با فرافکنی و فرار رو به جلو و اتهام‌‌زنی به دیگران، به دنبال تغییر کانون توجه افکار عمومی از واقعیت‌های بحران ارزی سال ۹۱ هستند.»

به گزارش مشرق ، جالب اینجاست که ادعای تعطیلی صرافی توسط دختر صفدر حسینی در نطق دیروز مجلس، به دلیل عدم صرفه اقتصادی، در حالی صورت گرفت که طبق سند زیر در دی ماه سال گذشته ، سرمایه این صرافی از ۲۰۰ میلیون تومان به چهار میلیارد تومان افزایش پیدا کرده بود، که سرمایه خانم سیده فاطمه حسینی نماینده شریف مردم تهران با پرداخت ۷۶۰میلیون تومان ناقابل به ۸۰۰ میلیون تومان رسیده است.

همسر سیده فاطمه حسینی نماینده تهران در مجلس سوابق صفدر حسینی سوابق سیده فاطمه حسینی دختر صفدر حسینی بیوگرافی سیده فاطمه حسینی اصلاح طلبان چه کسانی هستند
برای مشاهده اصل سند، روی تصویر بالا کلیک کنید
این افشاگری به اندازه کافی توجهات را بر فاطمه حسینی افزود تا این که سندی دیگر منتشر شد؛ نماینده جوان تهران، سال ۹۰ در ابتدای بحران ارزی ناشی از تحریم ها با تاسیس یک صرافی  خانوادگی با (سوء)استفاده از تلاطم وحشتناک آن دوران بازار و افزایش چشمگیر تورم و فشار اقتصادی به مردم که از آن صحبت کرده، در ۲۷ سالگی سود هنگفتی به جیب زده بود اما وی و حامیانش هیچ گاه سخنی از این صرافی  و مزایایی آقازادگی در فیش حقوقی پدرش به میان نیاورده بودند.
همسر سیده فاطمه حسینی نماینده تهران در مجلس سوابق صفدر حسینی سوابق سیده فاطمه حسینی دختر صفدر حسینی بیوگرافی سیده فاطمه حسینی اصلاح طلبان چه کسانی هستند
چه کسانی ار دختر صفدر حسینی حمایت کردند؟
فاطمه حسینی در برابر موج انتقادات به عملکرد خانوادگی اش ترجیح داد برای اولین نطقش در مجلس شورای اسلامی با گرفتن فرصت سوال از وزیر ارتباطات، تمام وقت آن را به دفاع از خود و خانواده اش اختصاص دهد. کار خلاف آیین نامه مجلس که به قطع میکروفون او توسط علی مطهری انجامید. همین باعث شد که علاوه بر اوج گیری انتقادها از وی و عملکردش این سوال به وجود آید که چه کسانی برای نمایندگی مجلس او را به مردم معرفی کردند و حامیان او بودند؟
با مرور اخبار انتخاباتی چند ماه پیش به افراد مختلفی بر می خوریم که خود را به عنوان حامیان حسینی معرفی و از مردم خواستند که به او رای دهند، علاوه برا افراد سیاسی، اقتصادی و حزبی چهره های دیگری هم از هنرمندان گرفته تا ورزشکاران در این میان هستند.
همسر سیده فاطمه حسینی نماینده تهران در مجلس سوابق صفدر حسینی سوابق سیده فاطمه حسینی دختر صفدر حسینی بیوگرافی سیده فاطمه حسینی اصلاح طلبان چه کسانی هستندی
او را نمی شناختم، دوستان معرفی کردند
مجید مظفری بازیگر با سابقه سینما و تلویزیون یکی از افرادی بود که در زمان انتخابات در توصیف سیده فاطمه حسینی گفته بود: «جمعیت مملکت ما جوان است و به نماینده جوانی همچون سیده فاطمه حسینی که مشکلات جوانان را بفهمد و برای حل آنها تلاش کند نیاز دارد.»
مظفری در گفتگو با خبرنگار «فردا» در پاسخ به سوال اینکه چقدر این نماینده را می شناخت گفت: «من شناختی از این خانم و فیش های حقوقی پدر او نداشتم. یکی از دوستانم وی را معرفی کرد و تحصیلات و عملکردش را ذکر کرد به من هم از دفترشان زنگ زدند و گفتند شما او را تایید می کنید؟ من هم گفتم بنده به دوستم اعتماد دارم و به واسطه ایشان تایید می کنم در واقع من هیچ پیش زمینه ای در مورد ایشان نداشتم.»
مظفری البته به حقوق های نجومی که افرادی مانند پدر فاطمه حسینی می گیرند نیز معترض است و می گوید: «این مسئله خیلی زشت و بد و ناجوانمردانه است.این نگاهی که یک نفر داشته باشد نسبت به جامعه ای که الان در وضعیت بد اقتصادی هست و خودش را تافته ی جدابافته بداند خیلی بد است.»
این بازیگر سینما در خصوص نطق حسینی در مجلس برای دفاع از خود و پدرش نیز گفت: «بنده کار این خانم در مجلس و عمل غیر قانونی ایشان در حمایت از خودشان را تایید نمی کنم.»
همسر سیده فاطمه حسینی نماینده تهران در مجلس سوابق صفدر حسینی سوابق سیده فاطمه حسینی دختر صفدر حسینی بیوگرافی سیده فاطمه حسینی اصلاح طلبان چه کسانی هستند
مصاحبه نمی کنم!
لیلی رشیدی هم یکی از هنرمندانی بود که در بحبوحه انتخابات نام او به عنوان یکی از حامیان فاطمه حسینی منتشر شد. خبرنگار فردا به سراغ او هم رفت تا نظرش پیرامون ماجراهای اخیر این نماینده تاجر را جویا شود اما خانم بازیگر که پس از برخورد عصبی راضی به مصاحبه شده بود از پاسخ به سوال «فردا» پیرامون حمایتش از این نماینده مجلس در زمان انتخابات خودداری کرد.
همسر سیده فاطمه حسینی نماینده تهران در مجلس سوابق صفدر حسینی سوابق سیده فاطمه حسینی دختر صفدر حسینی بیوگرافی سیده فاطمه حسینی اصلاح طلبان چه کسانی هستند
فقط در مورد ورزش مصاحبه می کنم
مجید خدایی، کشتی گیر صاحب نام هم دیگر حامی دختر صفدر حسینی در انتخابات مجلس دهم بود که آن زمان در توصیف این خانم نماینده گفته بود: «نامزدهای جوانی همچون خانم سیده فاطمه حسینی شناخت بیشتری از مطالبات و دغدغه های جوانان دارند. رشد و توسعه کشور نیازمند حضور جوانان نخبه و پرانرژی است.»
اما این ورزشکار نام آشنا نیز شیوه مشابهی را در پیش گرفت و در پاسخ به سوال خبرنگار «فردا» مبنی بر علت تبلیغ فاطمه حسینی در زمان انتخابات ترجیح داد بدون اشاره به عملکرد سیاسی چند ماه پیشش بگوید: «من یک چهره ورزشی هستم و فقط در این مورد صحبت می کنم»!
همسر سیده فاطمه حسینی نماینده تهران در مجلس سوابق صفدر حسینی سوابق سیده فاطمه حسینی دختر صفدر حسینی بیوگرافی سیده فاطمه حسینی اصلاح طلبان چه کسانی هستند
چهره های دیگری مانند افشین پیروانی که در زمان انتخابات حامی حسینی بودند نیز در خصوص حمایت از حسینی پاسخی نداده و حاضر به مصاحبه نشدند.
در فهرست حامیان فاطمه حسینی نامهایی مانند پوران درخشنده و آزاده صمدی و حمید سوریان نیز به چشم می خورد.
همسر سیده فاطمه حسینی نماینده تهران در مجلس سوابق صفدر حسینی سوابق سیده فاطمه حسینی دختر صفدر حسینی بیوگرافی سیده فاطمه حسینی اصلاح طلبان چه کسانی هستند
لااقل از مردم عذرخواهی کنید
این یک شیوه مرسوم است که افراد مشهور موسوم به سلبریتی در رقابت های انتخاباتی از یک فرد حمایت می کنند و این حق طبیعی همه اشخاص جامعه است. حتی این مسئله برای جلب مشارکت سیاسی مردم نیز در مجموع مفید است. اما نکته مهم در این فعالیت ها، دقت در انتخابات کاندیداها و معرفی آنان به جامعه و از طرف دیگر پاسخگویی به هواداران در خصوص این تبلیغات است؛ نکته ای که به نظر می رسد در ایران امری مغفول است؛ یعنی اشخاص به راحتی وارد فضای انتخاباتی می شوند اما نه آگاهی و شناخت از فرد مورد حمایت و برنامه های او دارند و نه حاضرند بعد از انتخابات درچنین مواردی که منجر به رسوایی های بزرگ اخلاقی و اقتصادی می شود پاسخگوی تبلیغات خود باشند و در مواردی اینچنین لااقل از مردم عذرخواهی کنند تا اعتماد آنها را از جامعه ورزشکاران و بازیگران سلب نکنند.

۳۲ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. با سلام خانم حسینی خوزستانی هستند نه کهگلویه و بویراحمدی لطفا اصلاح کنید

 2. پدر و اجداد خانم حسینی از سادات حسینی شهپیر دنبال رودخانه جزو ۲۴ تیره اورک در شمال شرق ایذه و بختیاری هستند

  • بله کاملا درسته و همین روستای سادات حسینی و گورپرویز دهدز در ایذه سالهاست که در محاصره سد کارون۳میباشد و سالهاست که دولت میخواهد برای منطقه پلی بسازد که….نساخته!!!

 3. اهل هرجایی هستند ایشالله اهل مجلس هم باشند که البته هستند.

 4. خانم سیده فاطمه حسینی که یک بختیاری است وشجاعت زنان بختیاری همیشه در تاریخ زبانزدخاص عام بوده است بختیاری ها دارای شخصیت های زیادی چون سردار بی بی مریم هستند وایشون بتوانند با شجاعت وجسارت همچون سردار بی بی مریم از حقوق ملت دفاع کنند

 5. به قول بزرگی پول هر کاری می کنه. حاجی میشی، سیاستمدار میشی، رییس می شی، وزیر میشی. خدا کنه چادرش رو کنار نذاره و سر از بی بی سی در نیاره

 6. درود بر شما. کاش بتواند به کمک همکارانش در مجلس و دولت روحانی، هم برای مردم تهران کار و خدمت کند و هم برای زادگاه پدرش(که سالها مدیر و وزیر بودند!!!) که روستای سادات حسینی بخش دهدز در شهرستان ایذه میباشد سودمند باشد این روستا سالهاست که در محاصره سد کارون۳میباشد و ساکنانش از طریق قایق و لنج به ایذه میروند و فقط نیازمند یک پل میباشد!!!!

  • منتظر باشید دولت و مجلس اصلاحات براتون کار کنن…..

   البته یکم صبر کنید باید خوب بخورن و …
   بعد ببینیم چی کار میشه برا شما خوش خیال ها کرد

   با همین فرمون برید جلو و به اصلاح طلبان رای بدید ببینیم کی سیل بدبختی می بره هممونو

 7. سید صفدر حسینی (زاده ۱۳۳۳، ایذه) رئیس صندوق توسعه ملی ایران در دولت یازدهم او پدر سیده فاطمه حسینی منتخب مردم تهران در انتخابات مجلس دهم میباشد.
  (فاطمه حسینی اهل ایذه استان خوزستان هست (مراجعه به ویکی پدیا سید صفدر حسینی)لطفا اصلاح کنید

 8. سلام

  من از خانم فاطمه حسینی در خواست دارم برای ۴ سال بعد نمایندگی شهرمان را پذیرا باشند . چون نماینده شهر ما آقای عزت اله یوسفیان ملا هستش . و دیگه سنی برای نمایندگی نداره از خانم فاطمه حسینی در خواست دارم برای ۴ سال بعد نماینده شهرمون بشوند .
  متشکر.

 9. برن بمیرن این مرفهین بی درد!
  آقا من با بدبختی تحصیل کردم نه تابستون داشتم نه تعطیلات جمعه زمستون، همه رو کار و کار ! حسرت یه خواب تو سایه برام مونده بود خشت مالی ، وجین زمین و . کارگر بنایی !
  الان شدم مهندس کارشناس ارشد توی یه دستگاه دولتی
  وقتی واسه پسرام زندگیم رو تعریف میکنم بهم میخندن،
  منظورم اینه تا کسی خودش زجر نکشیده باشد درد مردم بدبخت رو متوجه نیست ایهاالناس
  گیرم پدر تو بود فاضل
  از فضل پدر تو را چه حاصل

 10. فعلا که این پدر و دختر یکی تو صندوق توسعه ملی دیگری هم تو مجلس خوب برا خوردن بیت المال بهم کمک میکنن اون یکی تو صندوق توسعه ملی حقوق بالا میگیره این یکی هم تو مجلس میگه اگه بییونش کنین وزیر اقتصاد رو تو مجلس استیضاح میکنیم
  ملت هم برن کشکشون رو بسابن با اون رای که دادن به این خانم

 11. حق اوقات فراغت فرزندان چی ساخته !!!!!!
  توی سیزده سالگی نماینده مجلس شده !!!!!!
  ایول بابا
  سرزمین فرصت های طلایی که میگن همین ایران خودمونه دیگه .

 12. من نمیدونم چطور یه سری از کامنت ها هنوز از این خانوم دفاع میکنن .. لابد هیچ اطلاعی از سوابقش ندارین .. اینا یه مشت … که طعمه شون مردم بدبخت شده ی سیاست ایران هست .. تا خرخره سرشون رو کردن …. و خوردن حالا میگن از سفره ی انقلاب برداشتیم!!!!! سفره ی انقلاب واسه شماها حقوقای چند ده میلیونی داره و برای مردم هیچی !!! فقط امیدوارم اتحاد بین همه برقرار بشه تا ریشه ی این فاساد مالی کنده بشه .. فقر سرچشمه ی همه ی انحرافاته .. از افتخاراتم اینه که ۲۵ سالمه و یه بارم تو هیچ دوره ای رای ندادم به این … .. …
  چشماتونو باز کنین هموطنا .. شما در قبال تک تک زجر گشیده ها مسوولین … التماس تفکر ..

 13. انسان انقلابی

  کسی حق تجاوز به بیت المال را ندارد.یعنی چه که این خانم می گوید، سهممان را از سفره انقلاب برداشتیم. این پول برای مستضعفین است. حق الناس است. انسان باید خدا را مدنظر قرار دهد. خدایا به حق امام خمینی و رهبر معظم، دشمنان داخلی و خارجی این انقلاب را اگر قابل هدایت نیستند نیست و نابود بگردان. الهی آمین

 14. انشاالله همه کسانیکه مثل این خانم و پدرش دارن با همین اعتماد به نفس و در کمال …، نامردی، … و هر عنوان دیگر، سهم خودشون را از این سفره انقلاب بر میدارن، امیدوارم تا آخر عمر درگیر درگیر بیماری جسمی و روحی و کج فهمی ابدی شوند و در آخرت روسیاه و شرمنده خون شهیدان و همه کسانیکه حق بیشتری از این انقلاب بر گردنشونه باشن. تمام کسانیکه مثل این خانم و پدرش ، خودشون را حق به جانب فرض میکنن، میدونن که دارن مال مردم خوری میکنن. این چند روزه دنیا مال شماها. من یکی که اون دنیا از ریز و درشتتون نمیگذرم. اونجا حالیتون میشه که واقعاً زرنگید یا نه.

 15. واقعا متاسفم که هنرمندا و ورزشکارای نادون حامی این فساد ها هستن و حرفای آرمانی و چرت و شعار میکنن

 16. من نصرت الله رجبی مقدم اگه خداوبعدازخدامردم عزیزکشورم ایران عزیزقبول کنندازمجروحین جنگ دردومرحله یعنی یکبارتوسط بمبهای شیمیایی دشمن بعثی که سردشت وزدواونموقع من بهمراه گروهانمون اونجابودیم شیمیایی شدم ودرمرحله دوم درمنطقه جزیره مجنون دراثرتخریب سنگر کمرم شکست که مجروحیت خیلی سخت ووحشت ناک به من واردشد.من جزو خانواده شهدابخاطرشهادت برادرم نیزهستم همه این معرفیها برای این بودکه بگم کدوم سفره انقلاب مگه انقلاب وجنگ سفره داشت اگرداشت سفره اش مجروحیت وشهادت بودودبگرهیچ راهی دل بخواه بودوکسی بخاطرمال ومناا به جبهه عشق وحضورحضرت حق نمیرفت چون عشق بخدامسئله اش بابامادیات وپول وثروت جوردرنمیومدوهمه اونایی که به این موردایمان داشتن اصلاحرفی ازاینکه تهش به چه چیزی ختم میشه فکرنمیکردن..من امورات زندگیم بجای رسیدکه دیگه محتاج به اینواون شدم ودیدم آب روی خودم هیچ آبرویخانوادگیم درخطرافتاده به پبشنهادیکی ازهمرزمان ودوستان برای حقوق به بنیادمراجعه کردم وبقول خانم حسبنی مثلاسهمی ازسفره انقلاب بگیرم باهزارجورشرمندگی وخجالت پابه بنیادگذاشتم بعدارهزارجوربرنامه پیچوندن وخلاصه برای بنده که دوتامجروحبت دارم یعنی جانبازارکارافتادخ وبرادرشهید حقوق ۹۰۰ هزارتومنی برقرارشدخانم بنده ازخدامیخوامهرچی ایشون میخوادبهش بده ودرآخرت بهشت ونصیبش بکنه چاره ای جزاینکه خودش به سرکاربر ه ندیدواگرایشو ودلداری های ایشون نبودمن خودمونابودشده میدیدم پسرمن به خدمت سربازی رفت وکمک های مالی پسرم به من قطع شپ.براب معافب پسرم اقدام کردمدوازطرف سازمان نیروی انتطامب جنوب تهران به متخصصین پزشک بیمارستان سجادارجاع دادشدم دراونجا پزشکهاب متخصص کفالت پسرمنوبلامانه ثبت کردن ولی درسارمان نیروی انتظامی جنوب تهران که خودهمینهامنوبه بیمارستان سجادبرابی نظرتخصصی خواستن ارمتخصص بخاطراینکه ازمن رشوه خواستن ومن نداشتم بدم ذوی نظرتخصصی پزشکام متخصص خط قرمزکشیدن باتحما نردیک به ۸۰۰ هزارتومنی که برای هربارویزیت متخصصین بیمارستان سجادارمن میگرفتن ومنودربحت وحیرت که این چه جورحق کشی درابم کشوراست ناراحت وغمگبن راهی خانه کردم که بنده خداهمسرمم گفت مشیعت الهب براین قراره که تواون ایثاروفداکاری که کردی روخودش پاداش بده وتوی این دنیاپاداشی برای تونیست وازمن اجاره خواست که بره سرکاررحال اینومیخوام بگم سهم سفره انقلاب ماکه ۹۰۰ هزارتومنه اگرهمسرمن نبودبه نابودی خورده بودم فکرکنیدمن ۱۰ سال دیگه عمرمیکنم آیاتوی این ۱۰ ساا اگرمنحقوق مواصلادست نزنم به اندازه یکماه پدرخانم حسبنی خواهدشدیانه ۵۷ ملیون خانه ای که مال همسرم است وایشون ازپدرشون سهم ارثشونوگرفتن پدرایشون هم مرحمن کرده وداده تاسرپناهب همسرمن بخره وخریده ۵۷ ملیون نمی ارزه چه برسه مایه ماه ۵۷ ملیون حقوق بگیریم من آدم مادی طلبی نیستم اماوقتی میبینم همسربنده بخاطرگرداندن اموران زندگی کاذخدماتی میکنه بجای اینکه ازدرگاه خداوندباری تعالی سلامتی درخوایت کنم پول درخواست میکنم شرمنده همه مردم ایران هم هستم.ومن ا…التوفیق.بنده شرمساروبرادرشرمندخ شما نصرت االه رجبی مقدم

 17. قهرمان بهرامی گهرویی

  با سلام بنده قهرمان بهرامی گهرویی از طوائف هفت لنگ بختیاری و از ارادتمندان دکتر حسینی که قبلا در شهرکرد افتخار آشنایی با پدر بزرگوارتان داشتم در زمان تصدی استانداری و بنده ساکن تهران هستم و در گیشاه که در جهت تبلیغات برای شما در نمایندگی مردم تهران و چندین با قصد داشتم که در مجلس خدمت برسم

 18. قهرمان بهرامی گهرویی

  افرادی کا با آبروی دیگران بازی میکنن اگر از خدا میترسیدن اینطور نمیکردن در نظام مقدس جمهوری اسلامی قوه قضاییه با کسی تعارف ندارد هر کسی جرمی مرتکب بشه بلافاصله پیگیری و مجازات میکنه اگه اتهامی متوجه پدرتان بود تا الان برخورد میشد ترا خدا محکم و استوار در مجلس خدمت کن بخصوص قشر روستایی و مستضعف . موفق باشی

 19. هه هه
  دفاع از حقوق ملت یا دفاع از حقوق نجومی پدر

  همینه وقتی صرفا به جوان بودن و زن بودن و مسائل پیش پا افتاده امتیاز بدن همین میشه
  شایسته سالاری ملاکه نه آقازاده بودن و زن بودن و جوان بودن

  مردم ما هم صرفا تا بشنون اصلاح طلب فک می کنن چیز خوبیه ولی دقت نمی کنن تو این سی چهل سال اصلاح طلبان هستند که پدرمون رو در آوردن
  ۲۸ سال اصلاح طلب ها در جایگاه نخست اجرایی بودن در واقع بعد همه ی تقصیر ها رو میندازن گردن این و اون

 20. من پیشنهاد میکنم آقای حسینی سهمشون رو از حقوق این مثلا هنرمند ها بردارن نه از جیب مردم مستضعف
  اون وقت دوست دارم ببینم از کی حمایت می کنن

 21. … هر کجا باشد و هر که باشد … است
  شاید اینجا بر سر سفره انقلابند دلم می خواهد بدانم در آن دنیا بر سر سفره یزید و معاویه هستند یا بر سر سفره حضرت علی

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*