خانه / حوادث / مجری زن آمریکایی: راننده ایرانی تقریبا به من تعرض جنسی کرد +عکس

مجری زن آمریکایی: راننده ایرانی تقریبا به من تعرض جنسی کرد +عکس

چهره تلویزیونی آمریکایی، می‌گوید یک راننده ایرانی شرکت خدمات مسافری اوبر در شهر نیویورک “تقریبا” او را مورد تعرض جنسی قرار داده است.
مجری زن آمریکایی عکس تجاوز جنسی بیوگرافی فرح آبراهام اخبار آمریکا Farrah Abraham
به گزارش صدای آمریکا، فرح آبراهام Farrah Abraham چهره تلویزیونی آمریکایی، می‌گوید یک راننده ایرانی شرکت خدمات مسافری اوبر در شهر نیویورک “تقریبا” او را مورد تعرض جنسی قرار داده است.

نشریه سان روز جمعه در گزارشی نوشت، آبراهام این “ادعای شوک‌آور” را در حساب پادکست خود در اینترنت مطرح کرده و گفته “یک راننده اوبر تقریبا به من تجاوز کرد. من از استفاده از اوبر منع شده‌ام.”

به گفته او این اتفاق ساعت ۲ بعد از نیمه شب در لانگ آیلند نیویورک رخ داد و اگر دوست پسرش به موقع نرسیده بود، می‌توانست خیلی بدتر هم بشود.

مجری زن آمریکایی عکس تجاوز جنسی بیوگرافی فرح آبراهام اخبار آمریکا Farrah Abraham

خانم آبراهام که در برنامه “فرح و دوستان” صحبت می‌کرد، در ادامه گفت با وجود آن که ماموران پلیس هم آمده بودند، اما راننده همچنان به بی احترامی به من ادامه می‌داد.

به گفته این هنرمند آمریکایی، “راننده ایرانی باز به سراغ من آمد. پلیس‌ها به او گفتند داری آزارش می‌دهی؛ من هم گفتم، من که به شما گفته بودم.”

اوبر یک سرویس مسافری است که مشتریان با استفاده از یک اپلیکیشن آنلاین، نزدیک ترین تاکسی را اجاره می کنند. در ماههای اخیر چند گزارش درباره رفتار بد رانندگان این سرویس گزارش شده است.

پدر فرح آبراهام سوری-ایتالیایی است و خود او، برنامه “فرح و دوستان” را اجرا می کند.

فرح آبراهام مدل که چندی پیش به مانند کیم کارداشیان، ویدئوی غیراخلاقیش وی در بازار به انتشار درآمد و به قول برخی منتقدان وی در تلاش است تا راه کیم را برای مشهور شدن پیش گیرد اعلام کرد به هیچ وجه به کیم کاری ندارد و قصد تقلید کردن از او را در سر نمی‌پروراند.

فرح تاکید کرد راه من از کیم جداست و امیدوارم همه این مسئله را بفهمند. او همچنین اضافه کرد: از انتشار فیلم شخصی ( غیراخلاقی ) خودم راضی نیستم اما کاریست که شده. لازم به اشاره است فرح در سن ۱۶ سالگی از دوست پسر خود حامله شده و تاکنون به صورت مستقل از فرزندش نگهداری می‌کند. او همچنین در سریال پربیننده مادر نوجوان در کانال ام‌ تی‌ وی بازی کرده.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*