خانه / بورس و سهام / پتانسيل‌هاي سودآوري «فباهنر»

پتانسيل‌هاي سودآوري «فباهنر»

در نوشتار پیش رو پتانسیل‌های حرکتی سهام شرکت مس شهید باهنر را مرور می‌کنیم.
همانطور که در نمودار قابل رویت است «فباهنر» در ادامه روند افزایشی خود در تابستان اخیر توانست سقف قیمت 350 تومان را به ثبت برساند. بعد از ثبت این رکورد و همراه با اتمام جو مثبت در گروه فلزات اساسی بازار، فباهنر امواج کاهشی و اصلاح خود را آغاز نمود. این اصلاح تا برگشت نیمی از مسیر رفته و در محدوده 50 درصد فیبو در قیمت 232 تومان به پایان رسیده است و نمودار سهم با ثبت الگوی کف بالاتر هشدار اتمام روند اصلاحی را به سرمایه‌گذاران گوشزدمی‌کند. مس شهید باهنر تا‌کنون توانسته است دو مقاومت خود را به عنوان خطوط روند اصلاحی و نزولی در هم شکسته و مسیر خود را برای رشد هموارتر نماید، به طوری که روز گذشته با عبور از خط روند نزولی خریداران سهم را امیدوار و با برخورد به محدوده سقف کوتاه مدت پیشین خود در حوالی 305 تومان با افزایش عرضه روبه‌رو‌ كرد. با این تفاسیر می‌توان امیدوار بود طی روزهای آتی با کمتر شدن عرضه‌کنندگان سهم، با عبور از مثلث صعودی شکل گرفته کندل‌های سبز صعودی را در مسیر حرکت نمودار شاهد باشیم.
پتانسیل‌های سودآوری و تعدیل های آتی شرکت طی سال مالی جاریپشتوانه این امیال صعودی خواهند بود. همچنینقیمت 350 تومان به عنوان سقف پیشین فباهنر راهدف کوتاه مدت سهم دانسته و در صورت ادامه، رشد مجدد 60 تومانی تا حوالی 410 تومان را می‌توان برای سهم متصور بود. آخرین قیمت ثبت‌شده برای فباهنر 299 تومان است.

مس شهید باهنر فباهنر سود فباهنر تعدیل مثبت فباهنر تعدیل سود مس شهید باهنر تحلیل مس شهید باهنر تحلیل فباهنر تحلیل تکنیکال فباهنر تحلیل تکنیکال سهام تحلیل بازار سهام اخبار مهم بازار سهام
احسان حاجي

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*