خانه / حوادث / دستگیری خلافکار حرفه‌ای برای ۳۶ امین بار! +‌ عکس

دستگیری خلافکار حرفه‌ای برای ۳۶ امین بار! +‌ عکس

یک خلافکار حرفه‌ای برای سی و ششمین بار توسط ماموران انتظامی تهران بزرگ دستگیر شد.
در ساعت ۱۳:۰۰ مورخه ۱۰/۱۲/۱۳۹۴ یک فقره دستگیری سارق جیب بر در داخل اتوبوس خط BRT راه آهن – تجریش به کلانتری ۱۰۵ سنایی اعلام شد ؛ با حضور مأمورین کلانتری در محل و انجام بررسی های اولیه مشخص شد که فردی حدودا ۴۰ ساله در حین انجام سرقت به شیوه جیب بری توسط مسافرین اتوبوس شناسایی و دستگیر شده است .

خلافکاران حوادث تهران باند جیب بری اخبار تهران
پرونده در پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ :
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “جیب بری” و به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای ناحیه ۶ تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

۳۵ فقره سابقه دستگیری در پرونده متهم :  
با انتقال متهم “افشین . الف” ( متولد ۱۳۵۶ ) به پایگاه سوم پلیس آگاهی ، بررسی سوابق وی توسط کارآگاهان انجام و مشخص شد که وی از سال ۱۳۶۴ تاکنون ، ۳۵ بار به اتهام ارتکاب جرایم مختلف بویژه دهها فقره سرقت ، ایراد ضرب و جرح عمدی ، موادمخدر ، اخلال در نظم عمومی ، شرب خمر ، جرایم اخلاقی ، قدرت نمایی با سلاح سرد ، اقدام علیه امنیت ملی و … بارها دستگیر و آخرین سابقه وی نیز به شهریور ماه سال ۱۳۹۳ باز می گردد .

متهم که چاره ای جز اعتراف و بیان حقیقت نداشت ، صراحتا به دهها فقره جیب بری در خطوط BRT سطح شهر تهران اعتراف و عنوان کرد که پس از آزادی از زندان ، سرقت های خود را اینبار به شیوه جیب بری در داخل اتوبوس های درون شهری ( BRT ) از سر گرفته است .

سرهنگ کارآگاه رحیم فرزام ، رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : ” با توجه به اعتراف صریح متهم به سرقت های جیب بری در خطوط BRT سطح شهر تهران و سوابق متهم در ارتکاب جرایم مختلف و به جهت شناسایی سایر جرایم ارتکابی متهم و همچنین سایر شکات و مالباختگان ، دستور انتشار بدون پوشش تصویر متهم از سوی بازپرس محترم پرونده صادر شده است ؛ لذا از کلیه شکات و مالباختگانی که موفق به شناسایی تصویر متهم شدند دعوت می شود تا جهت پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ در خیابان سهروردی شمالی – خیابان خرمشهر – میدان نیلوفر مراجعه نمایند ” .

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*