خانه / آخرین اخبار / بنا روی نام حمید سوریان قلم قرمز کشید

بنا روی نام حمید سوریان قلم قرمز کشید

حمید سوریان در مسابقات انتخابی سهمیه المپیک مغولستان روی تشک نمی رود.

به گزارش خبرآنلاین؛ ناکامی حمید سوریان در رقابت های انتخابی المپیک در قزاقستان سبب شده تا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی برای رقابت های مغولستان روی او حساب نکند و سوریان شانسش برای رسیدن به المپیک کمتر از قبل شود.

با تصمیم محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی، سامان عبدولی و مهرداد مردانی در وزن ۵۹ کیلوگرم و بشیرباباجان زاده و امیر قاسمی منجزی در وزن ۱۳۰ کیلوگرم برای این مسابقات در نظر گرفته شده اند.

رقابت های کشتی فرنگی گزینشی المپیک ۲۰۱۶ برزیل به صورت جهانی، ۳ اردیبهشت ماه در شهر اولان باتور مغولستان برگزار می شود و سه نفر اول هر وزن مجوز حضور در المپیک ریو را کسب می کنند.

به غیر از این مسابقات، رقابت های گزینشی استانبول ترکیه به عنوان آخرین مرحله از مسابقات گزینشی نیز دو هفته پس از این مسابقات برگزار خواهد شد که نفرات اول و دوم هر وزن مجوز حضور در المپیک را به دست می آورند.

چنانچه مردانی از این تورنمنت سهمیه المپیک بگیرد ، اولویت یک دوبنده تیم ملی است و حمید سوریان باید در رقابت انتخابی بر سر دوبنده المپیک با او رقابت کند و در غیر این صورت او فقط یک شانس از حضور در رقابت های ترکیه برای رسیدن به المپیک خواهد داشت. سوریان در دو سال گذشته حاشیه های زیادی را در ورزشش تجربه کرده و روزهای سختی را پشت سر گذاشته. مهمتر اینکه ورودش به بازی های سیاسی ، محبوبیتش را هم خدشه دار کرده است و با هر ناکامی هجمه ای علیه او به پا می شود.

منبع: خبرآنلاین

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*