خانه / بورس و سهام / شایعات و شنیده های بازار سهام ” پاسا ، پارس دارو ، پارسان “

شایعات و شنیده های بازار سهام ” پاسا ، پارس دارو ، پارسان “

با کاهش مواد اولیه مصرفی در بهای تمام شده در پی کاهش نرخ ارز صرافی، که پاسا را مستعد افزایش حاشیه سود قرار داده است این سهم توانایی تعدیل مثبت درآمد هر سهم از مبلغ اعلامی 2757 ریال فعلی به 5000 ریال را در سالجاری دارد امری که میتواند رشد قیمتی سهم تا محدوده 3000 تومانی را نیز بدنبال داشته باشد.

در پی افزایش تولید و نرخ فروش محصولات در پارس دارو، این شرکت در گزارش 9 و 12 ماهه با تعدیل مجدد مثبت درآمدهای خود روبرو می باشد. همچنین، دپارس مالکیت 52.47 درصدی دفارا و 16 درصدی دامین را دارد که افزایش قابل توجه قیمت این دو سهم نیز بر پتانسیلهای دپارس افزوده است. برخی گمانه زنی ها،از قابلیت تحقق سود 500 تومانی دپارس در سالجاری دارد.

گویا پارسان در صدد است سود هر سهم سال مالی منتهی به 30 آذر ماه 93 خود را تا چند روز دیگر به بازار اعلام کند. برخی از اخبار تأیید نشده،از اعلام سود 2350 تا 2750 ریالی این سهم ارزشمند حکایت دارد. مجمع عمومی این شرکت نیز در مورخ 30 دیماه برگزار خواهد شد و برنامه شرکت برای تقسیم سود نقدی 200 تومانی است. اخبار و تحولات مثبت و مهمی در این شرکت در جریان است که خرید یک نیروگاه و یک پالایشگاه از آن جمله است .

نمابورس

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*