خانه / بورس و سهام / نگاهی کوتاه به خدمات انفورماتیک

نگاهی کوتاه به خدمات انفورماتیک

شرکت خدمات انفورماتیک در مجمع عمومی عادی سالیانه از تصمیم جهت افزایش سرمایه خبر داده بود که بنا بر گفته یک مقام مسئول زمان افزایش سرمایه و منابع آن منوط به نظر هیأت مدیره می باشد که پس از تصمیم گیری نهایی هیأت مدیره از طریق سایت جامع اطلاع رسانی ناشران به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
به گزارش بورس نیوز، شرکت خدمات انفورماتیک در مجمع عمومی عادی سالیانه از تصمیم جهت افزایش سرمایه خبر داده بود که بنا بر گفته یک مقام مسئول زمان افزایش سرمایه و منابع آن منوط به نظر هیأت مدیره می باشد که پس از تصمیم گیری نهایی هیأت مدیره از طریق سایت جامع اطلاع رسانی ناشران به اطلاع سهامداران خواهد رسید.

بازدهی مثبت اخیر سهام “رانفور” ناشی از عملکرد مثبت شرکت در سال جاری بوده است، لازم به ذکر است کاهش 7 درصدی پیش بینی سال 92 نسبت به سال مالی 91 ناشی از درآمد فروش شرکت سرمایه گذاری ایرانیان در سال 91 بوده که بدون در نظر گرفتن این درآمد غیر عملیاتی پیش بینی سود امسال نسبت به عملکرد سال گذشته رشد حدود 40 درصدی داشته است.

رشد تراکنش های بانکی در شش ماهه اول سال جاری منجر به بهبود عملکرد و سودآوری “رانفور” شده است که این موضوع در برآورد نتایج شش ماهه دوم سال نیز تأثیرگذار خواهد بود.

در رابطه با پوشش تنها 21 درصدی سود هر سهم در گزارش پیش بینی درآمد براساس عملکرد واقعی حسابرسی شده 6 ماهه می توان گفت با توجه به اینکه مجامع شرکت های تابعه در شش ماهه دوم سال 1392 برگزار میگردد درآمد یاد شده در شش ماهه دوم شناسایی شده و قابل دستیابی است و در همین راستا به نظر می رسد که “رانفور” از توانایی کامل جهت تحقق سود پیش بینی شده خود و جبران انحراف بوجود آمده تا پایان سال 1392 برخوردار است.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*