خانه / آخرین اخبار / احمدرضا خسروی (خلبان): به اسرائیل پناهنده می‌شوم +تصاویر

احمدرضا خسروی (خلبان): به اسرائیل پناهنده می‌شوم +تصاویر

روزنامه صهیونیستی تایمز آو اسرائیل با انتشار گزارشی در پایگاه اینترنتی خود نوشت «احمدرضا خسروی» خلبان خودفروخته ایرانی که سال گذشته به ترکیه پناهنده شده بود، به تازگی در مصاحبه با این روزنامه تهدید کرد به سرزمین‌های اشغالی پناهنده خواهد شد. طبق ادعای این روزنامه، خسروی به این نیز بسنده نکرد و اظهار داشت برای آسیب رساندن به کشورمان، از انجام هیچگونه اقدام نظامی فروگذار نخواهد کرد.

وطن فروش بیوگرافی احمدرضا خسروی ایران و اسرائیل اخبار پناهندگی

خسروی ۳۹ ساله که اکنون در شهر «وان» ترکیه به‌سر می‌برد با طرح ادعاهایی واهی و با تظاهر به آن‌که جان همسر و پسرش در خطر است، قبیحانه اظهار داشت برای ضربه زدن به کشورمان حد و مرزی قائل نخواهد شد. خسروی سال گذشته بدون همراه بردن همسر و فرزندش و برای پناهندگی در ترکیه با لباس مبدل و به طور قاچاقی از مرزهای ایران خارج شد.

خسروی به مدت ۱۹ سال خلبان بالگرد نیروی انتظامی ایران بود. وی در مصاحبه با تایمز آو اسرائیل به عناد با دین اسلام آشکارا اعتراف کرد. خسروی همچنین افزود: «از آن‌جایی که مسلمان نیستم … از اجرای قوانین اسلامی در کشور ناراضی بودم…»

پلیس ترکیه چندی پیش دو ایرانی به نام‌های «عبدالسلام تاتاری» و «محمد محمدیان» را به اتهام تلاش برای ربودن خسروی بازداشت کرد.
طبق گزارش رسانه‌های ترکیه، دادستان این کشور تاتاری و محمدیان را به شش سال و هشت ماه حبس محکوم کرد. این در حالی است که این دو نفر در دادگاه اتهامات وارده را رد کردند. پلیس ترکیه مدعیست تاتاری و محمدیان در حال شناسایی محل زندگی خسروی در شهر وان واقع در شرق ترکیه بودند. وطن فروش بیوگرافی احمدرضا خسروی ایران و اسرائیل اخبار پناهندگی
وطن فروش بیوگرافی احمدرضا خسروی ایران و اسرائیل اخبار پناهندگی
وطن فروش بیوگرافی احمدرضا خسروی ایران و اسرائیل اخبار پناهندگی

۵ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. ذاقارت بی خاصیت بی دین وبی ایمان خدا لعنتت کنه وطن فروش

 2. خاکبرسرش کنند مرتیکه بیشعور وطن فروش ……

 3. شرف نداره این کثافت…
  هرچی داره ، از آب و خاک این مملکت داره ، قصد داره به اجنبی خدمت کنه …
  والله من که ۲ سال خدمت سربازی رفتم ، بازم میگم اگه خدای نکرده جنگ بشه ، من توی صف اول برای دفاع از آب و خاک و ناموس این مملکت هستم .
  اون وقت این … حروم لقمه …!

 4. دمشششش گرمممم
  از اینا زیادن تو ارتش و پلیس و سپاه
  ایشالله یه روز همه شما فاسدای نامردو از کشورمون میندازیم بیرون

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*