خانه / آخرین اخبار / پیشنهاد کریس رونالدو به “کانشو تاسکین” دختر مدل ترکیه‌ای +عکس

پیشنهاد کریس رونالدو به “کانشو تاسکین” دختر مدل ترکیه‌ای +عکس

بنا بر ادعای کانشو تاسکین مدل سرشناس ترکیه‌ای، کریس رونالدو در اینستاگرام پیامی مستقیم برای او فرستاده و شماره‌اش را درخواست کرده است.

این مدل ترک پیش از این هم اعلام کرده بود که با ستاره پرتغالی دنیای فوتبال ارتباط دارد و این‌بار با انتشار تصاویر مربوط به درخواست رونالدو در اینستاگرام، جنجالی دوباره برپا کرده است.

کانشو تاسکین عکس دختر ترکیه بیوگرافی کریس ‌رونالدو اینستاگرام کریس رونالدو Cansu Taskin

رونالدو پیش از این هم نشان داده که با مدل‌ها رابطه خوبی دارد و نامزد قبلی‌اش هم مدلی روس بود. ستاره رئال هنوز واکنشی نسبت به این ادعا نشان نداده است. هر چند ممکن است این خبر سیاستی جالب برای افزایش تعداد طرفداران در اینستاگرام باشد و اگر این‌طور بوده، دختر ترکیه‌ای بد کار نکرده است.

 کانشو تاسکین عکس دختر ترکیه بیوگرافی کریس ‌رونالدو اینستاگرام کریس رونالدو Cansu Taskin

بلافاصله بعد از انتشار این خبر در رسانه‌ها تعداد افرادی که صفحه شخصی مدل ترک را دنبال می‌کردند، ۱۰ هزار افزایش پیدا کرد.

رونالدو پسری دارد که هنوز هیچ‌کس درباره مادرش چیزی نمی‌داند و خود او هم بارها اعلام کرده که قصد ندارد مادر فرزندش را معرفی کند. همچنین چندی پیش او در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود که به دنبال دختری است که مستحقش باشد و این موضوع باعث شد تا اخبار مختلفی درباره ارتباط افراد با او منتشر شود.

کانشو تاسکین به انگلیسی (Cansu Taskin) متولد ۱۹۹۲ نوامبر ۱۵ – ۲۴ ساله است. و در استانبول ترکیه متولد شده است . قدی وی ۱۸۲ سانتی متر است و وزنش ۶۲ کیلو گرم است . او در سن ۱۶ سالگی وارد صنعت مدلینگ شد. او به دلیل اندام و چهره زیبا یکی از مانکن های معروف و موفق ترکیه است .

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*