خانه / آخرین اخبار / مجری ومستند ساز تلویزیون دچار سانحه شد +عکس

مجری ومستند ساز تلویزیون دچار سانحه شد +عکس

جواد قارایی مستند ساز جوان تلویزیون که این روزها در حال تولید سری سوم مستند ایرانگرد هست، پس از بروز سانحه در منطقه زاگرس، بعلت جراحت وارده به زانو، به بیمارستانی در شهرستان دزفول منتقل شد.

به گزارش مشرق، جواد قارایی در تشریح ماجرا گفت: پس از سه روز پیاده روی طاقت فرسا و در روز شانزدهم در عمق کوههای زاگرس، درحال تولید قسمت پنجم ایرانگرد بودیم که در منطقه زاگرس میانی بر اثر حادثه، رباط زانوی پای راستم پاره شد.

مستند ایرانگرد بیوگرافی جواد قارایی

او ادامه داد: پس از این حادثه و در تماس با فرماندار دزفول، بوسیله بالگرد به بیمارستان بوعلی این شهرستان منتقل شدم و روز گذشته سوم اردیبهشت برای ادامه مراحل درمانی به تهران منتقل شدم. این در حالی است که دو ماه قبل نیز انگشت پای راست این مستندساز درحال تولید قسمت دوم ایرانگرد در بیابان لوت دچار شکستگی شده بود.

جواد قارایی ضمن تشکر از فرماندار دزفول به خاطر اعزام بالگرد، تصریح کرد: بروز این قبیل اتفاقات در مسیر تولید مستند طبیعی است و پس از بهبودی برای ادامه تولید و تصویربرداری مستند ایرانگرد به دامان طبیعت باز خواهم گشت.

او درباره روند تولید مستند ایرانگرد هم عنوان کرد: تاکنون پنج قسمت این مجموعه بطور کامل تصویربرداری شده است و الان در مرحله تدوین قرار دارد. بیابان لوت، کرمان، سیستان و بلوچستان و زاگرس از مناطقی هستند که دوربین ایرانگرد به آنجا رفته است. قارایی با بیان این که مراحل درمانی ام دو ماه بطول خواهد انجامید،

اظهار داشت: به امیدخدا و پس از سلامتی کامل تولید قسمت ششم را آغاز خواهم کرد وگیلان، مازندران، بوشهر، هرمزگان، ایلام، چهارمحال و بختیاری، خراسان رضوی و شمالی، اردبیل، کردستان، کرمانشاه و فارس مقاصد بعدی مستند ایرانگرد خواهد بود.

مستند ایرانگرد بیوگرافی جواد قارایی

تولید مستند ایرانگرد سه از اواخر پاییز سال ۹۴  شروع شده است و قرار است این مجموعه زیبا در ۱۵ قسمت ۵۰ دقیقه ای نوروز سال ۱۳۹۶ به روی آنتن شبکه یک سیما برود.

مستند ایرانگرد بیوگرافی جواد قارایی

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*