خانه / آخرین اخبار / محمدحسین فلاح زاده کارشناس زلال احکام +دانلود کتاب

محمدحسین فلاح زاده کارشناس زلال احکام +دانلود کتاب

حجت الاسلام محمدحسین فلاح زاده متولد سال ۱۳۳۸ شهرستان ابرکوه استان یزد است. وی رئیس موسسه موضوع شناسی احکام فقهی حوزه علمیه قم، رئیس ستاد ترویج احکام دین و عضو بخش استفتائات دفتر رهبر انقلاب است.

کتاب احکام فلاح زاده زلال احکام حجت الاسلام فلاح زاده بیوگرافی محمدحسین فلاح زاده احکام شرعی

وی حضور فعالی در بیان و ترویج احکام دین در صداوسیمای ایران دارد و برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی متعددی در این حوزه با حضور وی پخش شده است. یکی از معروف‌ترین آن‌ها برنامه زلال احکام است که در شبکه سوم سیما پخش می‌شود و به پاسخ به ابهامات احکام دینی اختصاص دارد. این برنامه در سال ۱۳۸۶ پرمخاطب‌ترین برنامه گفتار محور این شبکه بوده‌ است.

زمان پخش زلال احکام

  شنبه تا چهارشنبه – ساعت ۱۲:۳۰

کاری از : گروه فرهنگ و معارف اسلامی شبکه سه سیما

– هر روز بر تعداد سئوالات و شبهات بیشمار مردم که گره آن با دستورات زلال اسلام باز می گردد، افزوده می شود . زلال احکام مجال کوتاهی است که در آن حجت الاسلام  والمسلمین فلاح زاده با پاسخ  به پرسش های مخاطبان به طور تخصصی بر روی مسائل فقهی متمرکز شود تا نیاز مردم را در مسائلی که بسیار مبتلا به است تا حد امکان مرتفع سازد.

زندگینامه محمدحسین فلاح زاده

ایشان متولد شهرستان ابرکوه از توابع استان یزد می باشند.در سال ۱۳۵۴ ه. ش. دروس حوزوی را در مدرسه علمیه حکیم شیراز که زیر نظر شهید محراب، آیت‌الله سید عبدالحسین دستغیب اداره می‌شد شروع کرد. یک سال بعد به قم آمده و در مدرسه منتظریه (معروف به حقانی) که به مدیریت شهید آیت‌الله علی قدوسی اداره می‌شد، مشغول به تحصیل شد. دروس سطح را خدمت اساتید محترم آن مدرسه و برخی دیگر از اساتید حوزه به پایان رساند. در سال ۱۳۵۹ دروس دبیرستان را به‌طور جهشی به‌صورت شبانه در کنار دروس حوزه امتحان داده و دیپلم اقتصاد گرفت. پس از دروس سطح، درس خارج فقه و اصول را به مدت بیش از ده سال خدمت اساتید بزرگ حوزه علمیه قم گذراند. در کنار دروس فقه و اصول، علوم حدیث، منطق و فلسفه و کلام را نیز به‌طور متداول در حوزه خدمت اساتید این فن فراگرفت. از سال ۱۳۵۸ تحقیق، بازنگری، بازنویسی و تدریس احکام دین را به‌صورت تخصصی آغاز کرده، تمام ابواب فقه را به سبک جدید بازنویسی و تنظیم و دسته‌بندی نمود و در کنار آن تدریس احکام را در مدارس علمیه قم و برخی از دانشگاه‌ها آغاز کرد که این روش جدید آموزشی مورد استقبال قرار گرفت و در نتیجه، نگاشته‌های خود را برای استفاده بیش‌تر علاقه‌مندان به چاپ رساند که با عنایت الهی تاکنون بیش از ۲۰ نمونه آن منتشرشده و برخی از آن‌ها در شمار بسیار گسترده مورد استفاده قرار گرفته‌ است.

برخی کتاب‌های محمدحسین فلاح زاده

  • راهنمای فتاوا (تفاوت‌های فتوایی آیت‌الله خمینی و خامنه‌ای- قابل دسترسی در سایت رسمی دفتر رهبری)
  • آموزش فقه (کتاب درسی پایه اول حوزه)
  • درسنامه‌ی مناسک حج (کتاب درسی رشته تبلیغ با گرایش حج حوزه)
  • مناسک عمره مفرده ویژه بانوان (چاپ یکصد و شصت و پنج)
  • مناسک مصور عمره مفرده (چاپ یکصد و سی)

 

نمایش و دانلود کتاب احکام حجت الاسلام فلاح زاده

 

دانلود کتاب به فرمت apk برای موبایل و تبلت اندروید نسخه ۲ به بالا

حجم فایل : ۴٫۶MB

کتاب احکام فلاح زاده زلال احکام حجت الاسلام فلاح زاده بیوگرافی محمدحسین فلاح زاده احکام شرعی

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*