خانه / بازار / خودروی عجیب شرکت «شل» +عکس و مشخصات

خودروی عجیب شرکت «شل» +عکس و مشخصات

شرکت پرآوازه شل که در صنعت تولید فرآورده‌های نفتی و روغنی پیشگام است، در اقدامی غیرمنتظره اولین خودروی درون‌ سوز کم‌ مصرف را به بازار عرضه کرد.
شرکت شل رویال داچ شل خودرو کم مصرف Shell Concept Car M car
شرکت شل که در طول سال‌های گذشته به طور مستمر در مسابقات فرمول۱ حضور درخشانی داشته اکنون به دنبال تولید خودروهای اقتصادی با استفاده از فناوری حاصل از خودروهای مسابقه‌ای است. شرکت شل مدعی شد که خودروی کوچک شهری M car در طول عمر مفید کاری تقریبا یک سوم کمتر از خودروهای کم‌مصرف فعلی سوخت مصرف می‌کند. سخنگوی شرکت شل در مورد ویژگی‌های فنی خودروی M car اظهار کرد: برای رسیدن به حداکثر کارایی و صرفه‌جویی در مصرف انرژی، مهندسان این شرکت کل مجموعه موتور، بدنه و سیستم‌های روغن‌کاری را باز طراحی کرده‌اند.

شرکت شل رویال داچ شل خودرو کم مصرف Shell Concept Car M car

وی در ادامه افزود: طبق سیاست‌های مدیریت مجموعه، تمامی قطعات موتور و مونتاژ آن در شرکت شل انجام و طراحی موتور با هدف کاهش حداکثری اصطکاک در مجموعه موتور و لوازم متحرک انجام شده است.مرکز مدیریت کیفی محصولات شرکت شل پس از آزمایش خودرو در شرایط شهری و جاده‌ای میزان مصرف سوخت این خودرو با موتور ۶۶۰ سی‌سی را ۲٫۶۴ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر اعلام کرد. خودروی M car با موتور ۴۳ اسب بخاری قادر به کسب حداکثر سرعت ۱۵۶ کیلومتر در ساعت است.

شرکت شل رویال داچ شل خودرو کم مصرف Shell Concept Car M car

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*