خانه / بورس و سهام / شایعات و شنیده های بازار سهام ” کخاک ، بانک انصار ، سفارس “

شایعات و شنیده های بازار سهام ” کخاک ، بانک انصار ، سفارس “

گفته شده با پیدا شدن طلا در زمینها و معدن مربوط به کخاک، هر چند که عملیات استخراج و بهره برداری از خاک طلای کشف شده قدری زمانبر بوده و آثار سودآوری از این محل در سال مالی جاری قابل تحقق نیست ولی این شرکت مستعد تعدیلات مثبت سنگین درآمد در سال آینده می باشد. همچنین، افزایش نرخ فروش محصولات و کاهش بهای تمام شده کالای فروش رفته در نیمه دوم سالجاری، امکان تعدیل مثبت درآمد شرکت را در سالجاری فراهم کرده است.

شنیده شده با توجه به اینکه بانک انصار حجم قابل توجهی از تسهیلات اعطایی خود را به مشتریان خود که غالبأ کارمندان و پرسنل نیروی نظامی هستند اعطا می کند لذا از حجم مطالبات مشکوک الوصول کمتری نسبت به سایر بانکها برخوردار بوده و همین امر حاشیه امنیت و سود شرکت را با افزایش مناسبی در سالجاری همراه خواهد ساخت. برخی گمانه زنی ها، از قابلیت افزایش 15 درصدی سود هر سهم وانصار از 433 ریال فعلی به حدود 500 ریال در گزارش 9 و 12 ماهه خبر داده اند.

گفته شده با تعدیلات مثبت و رشد قیمتی زیر مجموعه های سفارس از یکسو،همچنین برنامه انتقال و واگذاری بلوک سیدکو به سفارس طی ماه آینده، این شرکت هلدینگ سیمانی توانایی افزایش سود خود از مبلغ 510 ریال فعلی به بیش از 700 ریال را دارد که انتظار می رود انتشار این اخبار به صف خرید شدن و رشد قیمتی سهم در بازار بیانجامد

نمابورس

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*