خانه / استخدام و بازار کار / آگهی استخدام بانک صنعت و معدن 92

آگهی استخدام بانک صنعت و معدن 92

به گزارش ایران و جهان،علی اشرف افخمی از ریاست هیات مدیره بانک کارآفرین خداحافظی کرد تا بر صندلی مدیر عاملی بانکی نشیند که این بانک از ززمان اجرای طرح آمایش بیش از ۱۱۳ هزارمیلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده است . همچنین این بانک دارای بیش از یکصدمشتری حقوقی است که بدهی های بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال به بانک دارند.
مشتریان بزرگی مانند شرکت( الف) ،شرکت (الف الف)،شرکت (ی الف ق) که پیش از این به دلیل تخلف در گشایش اعتبار اسنادی بانک را بامشکلاتی مواجه کرد،شرکت (ص)،شرکت (ش ق) ،شرکت (نیروی ب) و خودرو سازی های بزرگ در گروه بدهکاران بزرگ هستند.
مراسم رسمی معارفه وی و تودیع قربان دانیالی روز دوشنبه رسما با حضور وزیر اقتصاد برگزار خواهد شد.
افخمی چندی پیش در خصوص برنامه های خود در بانک اعلام کرد: این بانک به خاطر ماهیت توسعه‌ای و تخصصی باید تقویت شود، تا بتواند نقش خود را در روند رشد و توسعه اقتصادی کشور ایفا نماید.
افخمی افزود: این بانک باید به دنبال رفع مشکل سرمایه‌گذاری و از میان برداشتن موانع موجود در مسیر صنایع کشور باشد.

زمان برگزاری آزمون استخدامی بانک صنعت و معدن؟!؟!؟

طبق اعلام مسئولین آزمون بانک صنعت و معدن، آزمون این سازمان نیز همانند سایر سازمانهای دولتی خارج از اختیار بانک بوده و در چارچوب سیاست های معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور با هماهنگی معاونت مذکور و وزارتخانه ها و سازمان های مربوطه به صورت کشوری و همزمان برنامه ریزی و اجرا می گردد لذا به محض نهایی شدن تاریخ آزمون از طریق بانک صنعت و معدن اطلاع رسانی خواهد شد.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*