خانه / آخرین اخبار / لیونل مسی یک رکورد ماندگار دیگر ثبت کرد

لیونل مسی یک رکورد ماندگار دیگر ثبت کرد

ستاره آرژانتینی بارسلونا برای سومین بار کفش طلای فوتبال اروپا را کسب کرد و به این ترتیب به اولین بازیکنی تبدیل شد که سه بار کفش طلای فوتبال اروپا را دریافت کرده است.

لیونل مسی 26 ساله فصل گذشته 46 گل برای بارسا به ثمر رساند تا نقش موثری در قهرمانی بارسا در رقابتهای لالیگا داشته باشد. این در حالی بود که او تعداد زیادی از بازی‌ها را به دلیل مصدومیت از دست داده بود.

همسر لیونل مسی نامزد لیونل مسی لیونل مسی گل لیونل مسی کفش طلای فوتبال اروپا ستاره آرژانتینی بارسلونا رکورد لیونل مسی جایزه لیونل مسی ازدواج لیونل مسی

مسی در فصل 12-2011 نیز با به ثمر رساندن 50 گل رکورد جدیدی در رقابتهای لالیگا به ثبت رساند. او همچنین در فصل 10-2009 نیز با به ثمر رساندن 34 گل کفش طلای اروپا را کسب کرده بود.
مسی در مراسمی که امروز (چهارشنبه) برگزار شد در کنار ساندرو راسل، رییس باشگاه بارسلونا، خراردو مارتینو، سرمربی بارسلونا و چند تن از بازیکنان این تیم از جمله ژاوی، آدریانو، پیکه، فابرگاس، آلبا و کارلس پویول در این مراسم حاضر شد و کفش طلای خود را دریافت کرد.

همسر لیونل مسی نامزد لیونل مسی لیونل مسی گل لیونل مسی کفش طلای فوتبال اروپا ستاره آرژانتینی بارسلونا رکورد لیونل مسی جایزه لیونل مسی ازدواج لیونل مسی

لیونل مسی پس از دریافت کفش طلای فوتبال اروپا گفت: شرایط فیزیکی‌ام در حال بهبودی است و فکر می‌کنم که به زودی سلامت خودم را به دست آورم. امیدوارم که بتوانم به زودی پس از پایان مصدومیتم به فوتبال بازگردم. نمی‌توانم تاریخ مشخصی را برای بازگشتم به فوتبال مشخص کنم.

فوق ستاره بارسلونا در پاسخ به این سوال که فکر می‌کند چند کفش طلای دیگر را می‌تواند کسب کند، گفت: اصلا به این چیزها فکر نمی‌کنم. باید شرایط فیزیکی‌ام را بهتر کنم تا بتوانم به شرایط قبلی خود بازگردم.

مسی درباره این که این توپ طلا را به چه کسی تقدیم خواهد کرد، گفت: همانطور که همیشه گفته‌ام آن را به خانواده‌ام تقدیم می‌کنم؛ به هوادارانمان که از ما حمایت می‌کنند، به هم‌تیمی‌هایم در بارسلونا که بدون کمک آنها اصلا نمی‌توانستم به این جایزه دست پیدا کنم. این جایزه فردی نیست که متعلق به همه بازیکنان بارسلوناست.

۲ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. هیچ کی به پای مسی نمیرسه حتی رونالدو

  2. من مسی را و ست دارم ولی زنش رانه اخه توروخدانگاش بکن

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*