خانه / سیاسی / آخرین نتایج دور دوم انتخابات مجلس

آخرین نتایج دور دوم انتخابات مجلس

نتایج دور دوم دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۵۵ حوزه انتخابیه ۱۲۱ شهر برای مشخص شدن ۶۸ کرسی مجلس در جدول زیر به تفکیک مشخص شده است.

بر این اساس مرحله دوم دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز از ساعت ۸ صبح جمعه ۱۰ اردیبهشت‌ماه ۹۵، در ۱۵ هزار و ۳۵۰ شعبه در ۲۱ استان کشور و ۵۵ حوزه انتخابیه برای تعیین تکلیف ۶۸ کرسی باقی‌مانده بهارستان دهم برگزار شد.

مجلس دهم هشتم خردادماه با حضور ۲۸۹ منتخب ملت ایران فعالیت خود را آغاز می‌کند.

ردیف  استان آذربایجان شرقی
۱حوزه انتخابیهتبریز نام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
محمد حسین فرهنگیاصولگرا

منتخب

۱۱۶۷۳۸

علیرضا منادیمستقل

منتخب

۱۰۹۱۴۹

محمد اسماعیل سعیدیاصولگرا
محمدرضا میرتاج‌الدینیاصولگرا
عباس عباس‌زادهاصلاح‌طلب
شهاب‌الدین بی‌مقداراصلاح‌طلب

منتخب

۱۱۲۳۴۵

زهرا ساعیاصلاح‌طلب

منتخب

۱۳۴۱۳۱

میرعلی اصغر موسویاصلاح‌طلب
۲حوزه انتخابیهمراغه و عجب‌شیر نام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
محمدعلی حسین‌زادهاصولگرا

منتخب

۵۰۹۸۰

مهدی دواتگریمستقل
۳حوزه انتخابیهاهر و هریسنام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
مهدی حسینیاناصولگرا

بیت‌الله عبدالهی

اصلاح‌طلب

منتخب

۶۳۵۹۶

۴حوزه انتخابیهمرند و جلفانام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
محمد حسن‌نژاداصولگرا

منتخب

۶۰۰۵۵

کریم شافعیاصلاح‌طلب
۵حوزه انتخابیهشبسترنام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
علی علیلواصولگرا
معصومه آقاپور علی‌شاهیاصلاح‌طلب

منتخب

۲۴۹۵۲

۶حوزه انتخابیهسرابنام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
یوسف داوودیمستقل

منتخب

۳۱۱۵۸

مجید نصیر پور

اصلاح‌طلب

در استان آذربایجان شرقی، ۷ اصولگرا، ۸ اصلاح‌طلب و دو مستقل به رقابت با هم پرداختند.

ردیف  استان آذربایجان غربی
۱حوزه انتخابیهارومیه نام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
روح‌الله حضرت‌‌پورطلاتپهمستقل

منتخب

۲۰۹۷۰۵

حاکم ممکانمستقل
سید هادی بهادریاصلاح‌طلب

منتخب

۲۲۰۱۹۷

مجید دودکانلوی میلاناصلاح‌طلب
۲حوزه انتخابیهماکو و چالداران نام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
محرم اکبرزاده
عین‌الله شریف پوراصلاح‌طلب
۳حوزه انتخابیهمیاندوآب، تکاب و شاهین دژنام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
مهدی عیسی‌زادهاصولگرا
جهانبخش محبی‌نیااصولگرامنتخب
محمد میرزاییاصلاح‌طلب
همایون هاشمیاصلاح‌طلبمنتخب
۴حوزه انتخابیهسلماسنام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
رسول جلایرسرنقیاصولگرا
شهروز برزگر کاشانیاصلاح‌طلب

منتخب

۳۹۸۰۹

۳ اصلاح‌طلب، ۳ اصولگرا و ۲ مستقل در استان آذربایجان غربی و در سه حوزه انتخابیه با هم رقابت کردند.

ردیف  استان اردبیل
۱حوزه انتخابیهاردبیل، نمین، سرعین و نیر نام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
سیدکاظم موسویاصولگرا
محمد فیضی‌زنگیراصلاح‌طلب

منتخب

۷۶۱۴۵

۲حوزه انتخابیهپارس آباد و بیله سوار نام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
ایرج بیگدلواصولگرا
شکور پورحسین شقلاناصلاح‌طلب

منتخب

۵۲۷۳۱

۲ اصلاح‌طلب و ۲ اصولگرا نیز در استان اردبیل برای ۲ کرسی به رقابت با هم پرداختند.

ردیف  استان اصفهان
۱حوزه انتخابیهشهرضا نام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
محمدرضا آقائیاصولگرا

سمیه محمودی

مستقل

منتخب

۲۸۹۰۵

۲حوزه انتخابیهسمیرم نام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
بهروز جعفریاصولگرا
اصغر سلیمیمستقل

منتخب

۱۶۳۵۷

در ۲ حوزه انتخابیه استان اصفهان ۲ مستقل رقابت کردند.

ردیف  استان ایلام
۱حوزه انتخابیهایلام، ایوان، مهران، سیروان و چرداول نام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
لطیف صادقیاصولگرا
سلام امینیمستقل

منتخب

۶۱۳۳۸

سارا فلاحیمستقل
جلال میرزاییاصلاح‌طلب

منتخب

۶۲۲۳۱

۲حوزه انتخابیهدهلران، آبدانان، دره‌شهر و بدره نام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
علی‌محمد احمدیاعتدال
شادمهر کاظم‌زادهاصولگرا

منتخب

۵۱۶۰۴

در استان ایلام ۲ نامزد اصولگرا، ۱ اصلاح‌طلب، ۲ نامزد مستقل و ۱ نامزد اعتدال‌گرا به میدان رقابت وارد شدند.

ردیف  استان تهران
۱حوزه انتخابیهدماوند و فیروزکوه نام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
سید احمد رسولی‌نژاداصولگرا
قاسم میرزایی نیکواصلاح‌طلب

منتخب

۲۰۶۵۹

۲حوزه انتخابیهشهریار نام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
حسین گروسیاعتدال

محمد محمودی‌

شاه‌نشین

اصلاح‌طلب

منتخب

۸۱۸۲۶

۳حوزه انتخابیهرباط کریمنام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
حسن نوروزیاصولگرا

منتخب

۵۴۵۲۱

ابراهیم نکواعتدال

۲ اصولگرا، ۲ اصلاح‌طلب و ۲ اعتدال‌گرا نیز در استان تهران وارد رقابت با هم شدند.

ردیف  استان چهار محال و بختیاری
۱حوزه انتخابیهاردل، فارسان، کوهرنگ و کیار نام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
قدرت‌الله حمزه شلمزاریاصولگرا
علی کاظمی باباحیدریاصلاح‌طلب

منتخب

۵۱۵۸۸

۲حوزه انتخابیهبروجن نام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
خدیجه ربیعی فرادنبهمستقل

منتخب

۲۲۲۷۵

علی نادری فردمستقل

در استان چهار محال و بختیاری، ۲ کاندیدا مستقل، ۱ کاندیدا اصلاح‌طلب و ۱ کاندیدا اصولگرا با هم به رقابت پرداختند.

ردیف  استان خراسان رضوی
۱حوزه انتخابیهتربت حیدریه نام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
ابوالقاسم خسرویاصولگرا
سعید باستانیاصولگرامنتخب

در استان خراسان رضوی ۱ اصولگرا و ۱ نامزد اعتدال‌گرا برای کسب ۱ کرسی انتخابیه وارد رقابت با هم شدند.

ردیف  استان خوزستان
۱حوزه انتخابیه

اهواز،باوی،‌

حمیدیه، کارون

 نام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
سیدشریف حسینیاصولگرا
شبیب جویریاصولگرا
شکرخدا موسویاصولگرا
علی ساریاصلاح‌طلب

منتخب

۱۱۳۳۵۱

جواد کاظم‌نسب

اصلاح‌طلب

منتخب

۱۲۵۱۹۸

همایون یوسفیاعتدال

منتخب

۱۱۲۸۸۸

۲حوزه انتخابیهماهشهر، امیدیه و هندیجان نام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
حبیب آقاجریاصولگرا
علی‌گلمرادیمستقل

منتخب

۶۰۱۳۳

۳حوزه انتخابیه مسجد سلیمان،لالی،

هفتگل و اندیکا

نام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
علیرضا ورناصریاصولگرا
علی عسگر ظاهری عبده‌وندمستقل

منتخب

۴۵۵۲۲

۴حوزه انتخابیه آباداننام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
سید محمد مولویاصولگرا
غلامرضا شرفیاصولگرا

منتخب

۲۱۱۰۰

۵حوزه انتخابیهایذه و باغملکنام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
سیدهادی طباطباییمستقل
هدایت‌الله خادمیمستقل

منتخب

۷۲۷۳۸

۶حوزه انتخابیهبهبهاننام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
حبیب‌الله کشت‌زراصولگرا

منتخب

۴۴۳۹۳

محمودرضا ضرغامیاصلاح‌طلب

در استان خوزستان، ۸ اصولگرا، ۳ اصلاح‌طلب، ۴ مستقل و ۱ اعتدال‌گرا با هم رقابت کردند.

ردیف  استان زنجان
۱حوزه انتخابیهزنجان و طارم نام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
فریدون احمدیاصولگرا

منتخب

۴۴۳۰۳

علی وقف‌چیاصولگرا

منتخب

۶۰۸۱۴

سیدافضل موسویاصلاح‌طلب
کریم ‌خان محمدیاصلاح‌طلب
۲حوزه انتخابیهابهر و خرمدره و سلطانیه نام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
محمدرضا خالمحمدی خرمیاصولگرا
محمد عزیزیاصولگرا

منتخب

۳۷۶۹۳

۳حوزه انتخابیهخدابندهنام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
سیدالبرز حسینیاصولگرا
احمد بیگدلیاصلاح‌طلب

منتخب

۳۹۰۸۱

۵ نامزد اصولگرا، ۳ نامزد اصلاح‌طلب در استان زنجان وارد میدان رقابت شدند.

ردیف  استان فارس
۱حوزه انتخابیهنیریز و استهبان نام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
فرهاد طهماسبیاصولگرا
اصغر مسعودیمستقل

منتخب

۳۴۳۸۱

۲حوزه انتخابیهشیراز نام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
جعفر قادریاصولگرا
علی‌ اکبریاصلاح‌طلبمنتخب
۳حوزه انتخابیهداراب و زرین دشتنام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
محمدجواد عسگریاصولگرا
رضا انصاریاصلاح‌طلبمنتخب
۴حوزه انتخابیهنورآباد و ممسنینام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
 عبدالرضا مرادیاصولگرا
مسعود گودرزیاصلاح‌طلبمنتخب

در استان فارس ۴ اصولگرا و ۴ اصلاح‌طلب با هم به رقابت پرداختند.

ردیف  استان کردستان
۱حوزه انتخابیهمریوان و سروآباد نام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
منصور مرادیمستقل

منتخب

۲۸۱۳۸

امید کریمیاناصلاح‌طلب
۲حوزه انتخابیهسنندج، دیوان دره و کامیاران نام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
سیداحسن علویمستقل

منتخب

۴۳۴۹۹

سالار مردایاصلاح‌طلب

در استان کردستان ۲ اصلاح‌طلب و ۲ مستقل برای کسب ۲ کرسی مجلس خود را در معرض رای مردم قرار دادند.

ردیف  استان کرمانشاه
۱حوزه انتخابیهکرمانشاه نام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
احمد صفریاعتدال

منتخب

۷۴۳۰۴

سید سعید حیدری طیباصلاح‌طلب
۲حوزه انتخابیهسنقر و کلیایی نام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
سیدجواد حسینی‌کیااصولگرا

منتخب

۱۴۷۸۵

محمد عمادی رستگاراصلاح‌طلب

۲ اصلاح‌طلب، ۱ اصولگرا و ۱ اعتدال‌گرا در استان کرمانشاه رقابت کردند.

ردیف  استان گلستان
۱حوزه انتخابیه

کردکوی، بندرترکمن و بندرگز

 نام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
رحمت‌الله جلالیاصولگرا
رامین نورقلی‌پوراصلاح‌طلب

منتخب

۶۹۴۸۰

۲حوزه انتخابیهمینودشت و کلاله نام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
سیدنجیب حسینیاصولگرا
شهرام کوسه‌غراویمستقل

منتخب

۷۴۳۲۹

۳حوزه انتخابیهگرگان و آق‌قلانام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
سید علی طاهریاصولگرا

عبدالغفور امان‌زاده

مستقل
نورمحمد تربتی نژاداصلاح‌طلب

منتخب

۷۵۳۲۳

نبی هزار جریبیاصلاح‌طلب

منتخب

۷۸۰۰۱

در استان گلستان و در سه حوزه انتخابیه نیز ۳ نامزد اصولگرا، ۳ نامزد اصلاح‌طلب و ۲ نامزد مستقل در دومین دور رقابت‌های مجلس دهم حضور داشتند.

ردیف  استان گیلان
۱حوزه انتخابیهرودبار نام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
صمد مرعشیاصولگرا
منوچهر جمالی سوسفیاصلاح‌طلب

منتخب

۲۸۳۷۰

۲حوزه انتخابیهرشت نام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
جبار کوچکی‌نژاداصولگرا

 منتخب

۵۴۲۳۱

سید ولی الله عظمتیمستقل
سید علی آقازاده داوساریاصولگرا
محمد صادق حسنی‌جوریابیاصلاح‌طلب

منتخب

۵۰۴۳۶

در استان گیلان ۳ اصولگرا، ۲ اصلاح‌طلب و ۱ مستقل با هم رقابت کردند.

ردیف  استان لرستان
۱حوزه انتخابیهخرم‌آباد نام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
محمدرضا ملک‌شاهی‌راداصولگرا

منتخب

۶۳۷۱۰

اعظم محمدی‌نیامستقل
مرتضی محمودونداصلاح‌طلب
صید محمد بیرانوندیاصلاح‌طلب

منتخب

۷۸۰۰۵

۲حوزه انتخابیهدرود و ازنا نام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
حسین گودرزیاصولگرا
مجید کیان‌‌پورمستقلمنتخب
۳حوزه انتخابیهبروجردنام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
علاءالدین بروجردیاصولگرا

منتخب

۴۱۳۳۰

هادی مقدسیمستقل
عباس گودرزیاصولگرا

منتخب

۴۷۱۵۶

فاطمه مقصودیاصلاح‌طلب

در استان لرستان ۴ اصولگرا، ۳ اصلاح‌طلب و ۴ مستقل وراد میدان رقابت شدند.

ردیف  استان مازندران
۱حوزه انتخابیهبابل نام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
حسین نیازآذریمستقلمنتخب
همت‌الله طاهرنژادلداریمستقل
۲حوزه انتخابیهقائمشهر، سوادکوه و جویبار نام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
کمال علیپوراصولگرا
سید علی ادیانی‌راداصولگرا

منتخب

۵۱۲۲۲

۲ اصولگرا و ۲ مستقل در استان مازندران با هم به رقابت پرداختند.

ردیف  استان مرکزی
۱حوزه انتخابیهاراک، کمیجان و خنداب نام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
محمدحسن آصفریاصولگرا
سیدمهدی مقدسیاصلاح‌طلب

منتخب

۸۸۰۹۴

۲حوزه انتخابیهشازند نام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
صاحبعلی غفاریاصولگرا
علی ابراهیمیاصلاح‌طلب

منتخب

۲۳۵۳۶

۳حوزه انتخابیهساوه و زرندیهنام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
شهلا میرگلوبیاتاصولگرا
محمدرضا منصوریاصلاح‌طلب

منتخب

۳۶۲۶۴

در استان اراک نیز ۳ اصولگرا، ۳ اصلاح‌طلب در دومین دور رقابت‌های مجلس شورای اسلامی حضور داشتند.

ردیف  استان هرمزگان
۱حوزه انتخابیهبندرلنگه، بستک، پارسیان نام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
احمد جباریاصولگرا
خالد زمزم‌‌نژاداصلاح‌طلب

منتخب

۶۰۷۵۹

۱ اصلاح‌طلب و ۱ اصولگرا نیز برای ۱ کرسی باقی‌مانده از استان هرمزگان در مجلس دهم رقابت کردند.

ردیف  استان همدان
۱حوزه انتخابیهرزن نام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
عطاالله سلطانی صبوراصولگرا
حسن لطفیاصلاح‌طلب

منتخب

۲۵۳۲۴

۲حوزه انتخابیهملایر نام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
احد آزادی‌خواهاصولگرا

منتخب

۳۴۳۱۳

علیرضا امامیاصلاح‌طلب

در ۲ حوزه باقیمانده استان همدان ۲ اصولگرا و دو اصلاح‌طلب با هم رقابت کردند.

ردیف  استان یزد
۱حوزه انتخابیهمهریز، بهاباد، خاتم، ابرکوه و بافق نام‌نام‌خانوادگیگرایشنتیجه
محمد رضا باباییاصولگرا
محمد رضا صباغیانمستقل

منتخب

۴۲۱۵۹

در استان یزد نیز ۱ اصولگرا و ۱ اصلاح‌طلب به رقابت با هم پرداختند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*