خانه / سیاسی / بیوگرفی سمیه محمودی نماینده شهرضا در مجلس +سوابق

بیوگرفی سمیه محمودی نماینده شهرضا در مجلس +سوابق

زندگینامه سمیه محمودی کاندیدای انتخابات دهمین مجلس شورای اسلامی حوزه شهرضا ، دهاقان ، منظریه

سمیه محمودی متولد ۱۳۶۳ و  فرزند سردار شهید غلامرضا محمودی ( فرمانده گردان حضرت امیر و قائم مقام عملیاتی تیپ قمربنی هاشم(ع) ) است.

همسر سمیه محمودی بیوگرافی سمیه محمودی اصلاح طلبان چه کسانی هستند اخبار منظریه اخبار شهرضا اخبار دهاقان

در حوزه انتخابیه شهرضا و دهاقان، خانم سمیه محمودی با کسب ۲۸۹۰۵ رای از مجموع ۵۰۴۹۳ رای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.

پایان تحصیلات متوسطه در شهرضا و ورود به دانشگاه اصفهان و اخذ دانشنامه لیسانس در رشته جامعه شناسی و شروع فعالیت اجرایی در اداره آموزش و پرورش شهرستان شهرضا در آغاز دوران جوانی، همزمان با خدمت گذاری در دستگاه های اجرایی شهرستان موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد در رشته جامعه شناسی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهاقان گردید.

خانم محمودی با سابقه اجرایی بالغ بر ۹ سال از معدود کارشناسان و مدیرانی است که طی این مدت تجارب ارزنده ای در حوزه های اقتصاد، فرهنگ، تربیت و آموزش، بهداشت و درمان، کار و کارگری، کشاورزی، صنعت و معدن، خدمات و … کسب نموده و مهر تایید این سخن اخذ تقدیر نامه های متعدد از مقامات شهرستانی، استانی و کشوری می باشد. و اکنون با نامی آشنا برای فرهنگیان و فرهیختگان، فعالان اقتصادی، سازمانهای مردم نهاد، شرکت های تعاونی و آحاد مردم به عنوان یکی از بانوان و جوانان موفق پا در عرصه خطیر رقابتهای انتخاباتی گذاشته است.

همسر سمیه محمودی بیوگرافی سمیه محمودی اصلاح طلبان چه کسانی هستند اخبار منظریه اخبار شهرضا اخبار دهاقان

اهداف :

اهداف ذیل با عنایت به سوابق اجرایی و ارتباط گسترده و نزدیک با جوامع مختلف اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و … تدوین گردیده است.

 • برنامه ریزی و کمک برای توسعه زیرساخت های اقتصادی و استفاده از ظرفیت های موجود حوزه انتخابیه اعم از شهرک های صنعتی و گلخانه ای، کریدور و راه طلایی شمال به جنوب کشور، خط راه آهن، صنایع دستی، جاذبه های زیارتی، گردشگری و تاریخی، کشاورزی ، خدمات و اصناف در جهت ایجاد اشتغال پایدار در منطقه
 • تشکیل ستاد راهبردی با هدف بررسی راهکارهای برون رفت از بحران کمبود منابع آبی با استفاده از تمام ظرفیت های ملی برای اجرای پروژه های مربوط به تامین آب
 • تلاش برای تثبیت جایگاه و ارتقای سطح مشارکت بانوان و جوانان در جامعه
 • تلاش و پیگیری مستمر برای استفاده از ظرفیت بالقوه جوانان در جایگاه های مدیریتی
 • تلاش برای ایجاد بستر های مورد نیاز در راستای محرومیت زدایی و گسترش عدالت اجتماعی
 • تلاش جهت شناسایی، بررسی، آسیب شناسی و رفع پدیده های سوء اجتماعی از جمله اعتیاد، طلاق، کاهش ازدواج و…
 • برنامه ریزی و تلاش برای ارتقاء مراکز علمی و آموزش عالی
 • تلاش برای احیاء و راه اندازی منطقه ویژه اقتصادی شهرستان شهرضا
 • حمایت از شرکت های دانش بنیان، انجمن های ادبی، علمی، فرهنگی، ورزشی، هنری و هنرمندان، نیروهای خلاق، نخبه و کارآفرین
 • پیگیری و تشکیل ستاد راهبردی بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر در سطح شهرستان ها و بخش ها به منظور بهره مندی کامل جامعه هدف
 • پیگیری مستمر درخصوص ایجاد بسترهای اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و… با هدف ارتقای انگیزه سکونت در روستاها
 • تلاش برای ارتقاء سطح بهداشت و سلامت عمومی
 • تلاش در جهت تحقق ثبات مدیریت با رویکرد تخصص گرایی و شایسته سالاری

مطالعه و بررسی ده ها طرح و برنامه دیگر که مجال بیان آن در این گفتار میسر نیست.

سوابق اجرایی :

 • کارشناس مدیریت آموزش و پرورش شهرستان شهرضا
 • کارشناس تشکیل، توسعه و نظارت بر تعاونی های اداره تعاون شهرستان شهرضا و ارائه خدمت به تعاونی ها با عناوین مختلف اعم از تعاونی های کشاورزی، صنعتی و معدنی، عمرانی، خدمات، مسکن، مسکن مهر، فرش دستبافت، تامین نیاز تولید کنندگان، تامین نیاز صنوف خدماتی، مصرف فرهنگیان و کارکنان دولت و حمل و نقل
 • معاون اداره تعاون شهرستان شهرضا
 • سرپرست اداره تعاون شهرستان شهرضا
 • کارشناس ارشد امور اجتماعی فرمانداری شهرستان شهرضا
 • دبیر سازمانهای مردم نهاد (NGO) شهرستان شهرضا از جمله خیریه ها، سازمانهای علمی، اجتماعی، فرهنگی، هنری، ورزشی و صنعتی
 • دبیر کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان شهرضا
 • عضو ثابت کارگروه جامعه ایمن فرمانداری شهرضا
 • عضو ثابت کارگروه پدافند غیرعامل فرمانداری شهرضا
 • عضو ثابت کارگروه ستاد مبارزه با مواد مخدر فرمانداری شهرضا
 • عضو ثابت کارگروه بانوان فرمانداری شهرضا
 • عضو ثابت کمیته تغذیه فرمانداری شهرضا
 • فعال در زمینه پژوهش، بررسی و آسیب شناسی پدیده های اجتماعی از جمله (اعتیاد، طلاق، زنان بی سرپرست و…)

همسر سمیه محمودی بیوگرافی سمیه محمودی اصلاح طلبان چه کسانی هستند اخبار منظریه اخبار شهرضا اخبار دهاقان

سمیه محمودی از اعضای ارشد ستاد دکتر محمدرضا عارف در انتخابات سال ۹۲ که مسئولیت ستاد بانوان دکتر عارف در کرمانشاه را برعهده داشتند، و پس از کناره گیری دکتر عارف در ستاد دکتر روحانی مشغول فعالیت شدند،چندی پیش نامزد دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان کرمانشاه شدند،خانم محمودی که فعالین سیاسی-اجتماعی استان ایشان را بانوی اصلاح طلب میدانند امروز با انتشار بیانیه‌ای در کانال رسمی خود از تمامی احزاب و تشکل های سیاسی اعلام برائت نمودند که موجب تعجب برخی از اصلاح‌طلبان استان نیز شد!این درحالی است که ستاد عارف در استان چندی پیش اعلام حمایت رسمی و کاندیدای خود در استان را خانم محمودی اعلام نمودند که در سایت توسعه و غرب پرس منتشر شد که در لینک زیر میتوانید مطالعه بفرمایید

با نزدیک شدن به احراز صلاحیت ها اینگونه اعلام برائت و اعلام مستقل بودن از جانب کاندیداها تبدیل به امری عادی و طبیعی شده است که از نظر برخی از سیاسیون، میدان امتحان خوبی نیز است.

حال باید دید واکنش ستاد عارف در استان و دیگر اصلاح‌طلبان حامی ایشان نسبت به این استقلال چه خواهد بود، آیا همچنان تمایل به حمایت از کاندیداهایی که اعلام استقلال می کنند و بیانیه صادر می کنند دارند یا خیر؟

متن بیانیه خانم سمیه محمودی بدین شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

« والذین جاهدوا فینا لنهدینهم سبلنا وان الله لمع المحسنین.»
با درود به روح پر فتوح حضرت امام خمینی آن پیر فرزانه  که همچون ابراهیم خلیل بت های زمان را فروریخت و آرزوی سلامتی و طول عمر برای مقام معظم رهبری این ساکندار بی بدیل نهضت امام خمینی کبیر ،
اینجانب سمیه محمودی با توکل به خدای متعال و با استعانت از ائمه معصومین و با کسب اجازه از خانواده معظم و معزز شهدا  این اسوه های صبر و مقاومت که به فرموده حضرت امام چشم و چراغ ملت هستند ،و در پی خواست جمع کثیری از مردم  کاندیداتوری خود را برای انتخابات مجلس اعلام میکنم.
خداوند منان را گواه میگیرم که هدفی غیر خدمت به مردم رنج کشیده که عمر خود را تا بحال در سنگری دیگرصرف خدمت به آنان کرده ام و نیز با توجه به جایگاه رفیع مجلس فعالیت در ترویج فرهنگ ناب اسلامی و بسط و توسعه ولایتمداری عالمانه بعنوان رکن اصیل انقلاب ندارم.
با توکل به خداوند متعال و تضرع و استمداد از دامان پاک حضرت صدیقه طاهره این یگانه بهانه خلقت بدون هیچ وابستگی به احزاب و جریانهای سیاسی قدم در این وادی سخت نهاده و با احترام به تمامی افکار سیاسی خود را مستقل از آنها دانسته و قطعا در زندگی سیاسی خود بدین منوال عمل خواهم نمود.
در پایان از خداوند منان خواستارم آنچه را که خیر و صلاح من و همه امت متدین کرمانشاه در آن است مقدر فرماید و خود را نیز مکلف به انجام این وظیفه میدانم باشد که در روز واپسین و آنجا که هیچ فریاد رسی نیست در پیشگاه حضرت باریتعالی در مقابل شهدا و امام شهدا  روسیاه و سر افکنده نباشیم.

ومن الله التوفیق

سمیه محمودی

۴ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. چگونه می شود با سمیه محمودی صحبت کرد

 2. سمیه محمودی کرمانشاه با سمیه محمودی شهرضا فرق داره…

 3. بنام خدا
  پس ازاعلام دفن أو در سال۱۳۶۳ از طرف بیمارستان سجاد فرزندم هنوز زنده است خواهشمنداست عاجزانه تقاضا دارم من کمک کنید تا فرزندمان پیدا کنیم
  ساعت ۱:۴۵ بعد از نیمه شب سوم دی سال ۱۳۶۳ همسر اینجانب (سید فاضل هاشمی) در بیمارستان سجاد تهران وضع حمل نمود ونوزاد پسری در کمال صحت وسلامت بصورت زایمان طبیعی به دنیا اورد ودر مدارک موجود در زیر مشاهده میکنید که قید شده نوزاد کاملا سالم است.
  مادر کودک در بخش ۳ بیمارستان (بخش جراحی زنان واقع در طبقه ۳ بیمارستان) بستری شد. در حالی که نوزاد در طبقه اول یعنی بخش نوزادان ودور از مادر قرار داشت (مدارک موجود است) گواهی ولادت نوزاد توسط خانم دکتر رقیه مهر انگیز طباطبایی صادر شد
  گواهی پزشک وماما راجع به ولادت وبرگ پذیرش وتشخیص بیمارستان را مشاهده میکنید(مدارک موجود است).
  برگه ی اول برگه ی تشخیص وپذیرش مادر وبرگه ی دومی برگه ی تشخیص وپدیرش کودک است که در ان قید شده کودک فقط زردی داشته.
  ساعت ۹ صبح همان روز مادر را بدون اینکه به نوزاد شیر داده باشد مرخص شد و به توصیه خانم دکتر طباطبایی برای اطمینان از شرایط مناسب نگهداری نوزاد در سرمای زمستان قرار شد کودک برای چند روز در بیمارستان نگهداری شود. اینجانب در سه روز متوالی هر روز به بیمارستان مراجعه کردم وفرزندام را در حالی که کاملا سالم بود ملاقات میکردم . در این سه روز هیچ یک ازپرسنل اشاره به ناقص بودن نوزادم نکردند.
  در روز ۰۶/۱۰/۱۳۶۳ اینجانب برای ترخیص نوزادم به اطاق نوزادان مراجعت کردم اما کودکم را نه دیده م. پرستاران بمن اطلاع دادند که دکتر ازغندی خواهان صحبت کردن با من است. پس از مدتی دکتر نوزاد “محمد ازغندی امده وبمن گفت” فرزند شما عقب مانده مغزی وقلبی بوده وبه همین دلیل فوت شده واگر زنده میماند شما واو گرفتارمیشدید پس این اتفاق به نفع شما بوده ونگران فرزند بعدی خود نباشید که چنین نخواهد بود”. اینجانب بدون دیدن جسد نوزاد و بدون دریافت سندی دال بر عقب ماندگی یا فوت او و با حسن نیت تمام گفته های دکترپذیرفتم
  و بیمارستان را ترک کردم. قابل ذکر است با وجود خصوصی بودن بیمارستان هزینه ای برای سه روز بستری شدن نوزاد از من در خواست نشد؟وتنها مبلغ هزار تومان بابت تدفین از من گرفته شد.
  سال ۱۳۷۴
  پس از گذشت ۱۱ سال از ماجرا اینجانب با مشاهده گزارشات روزنامه ای مبنی برسرقت نوزادان از برخی بیمارستان ها کنجکاو شدم وتصمیم بر پیگیری میگردم. با مراجعه به بایگانی هیچ مدرکی مبنی بر فوت نوزادم پیدا نکردم.
  بلا فاصله از بیمارستان شکایت کردم وخواستار رسیدگی به موضوع شدم. دادگاه پس از بررسی درخواست موضوع را از بهشت زهرا پیگیری میکند. بهشت زهرا رونوشت برابر اصل اعلامیه فوت شماره ۳۰۷۴۸ را به دادگاه ارایه کرد (مدارک موجود است)
  نکاتی در ایناعلامیه وجود دارد قابل تامل است:
  تاربخ صدور اعلامیه هشت روز بعد از اعلام فوت نوزاد به این جانب یعنی ۱۴ /۱۰/ ۱۳۶۳ *
  عدم درج تاریخ فوت نوزاد ؟ *
  عدم درج نام پدر ومادر نوزاد*
  عدم درج جنس نوزاد(پسر یا دختر) *
  فاقد امضای معرف جسد وتنها نام صادر کننده اعلا میه ان را امضا کرد(محمود صباغ) *
  علت مرگ را نارس بودن نوزاد ذکر کرده واین با مدارک موجود در بیمارستان که حاکی از سلامت نوزاد تناقض دارد *
  * این اعلامیه مربوط به قبر شماره قطعه ۹۳ وردیف ۱۲۱وشماره ۹۳ وبا توجه به مدرک بهشت زهرا این قبر نیز متعلق به نوزاد دیگری به نام صالح ابادی است که از بیمارستان مهدیه منتقل شده (مدارک موجود است)
  لازم به ذکر است بقیه اعلامیه های فوت بهشت زهرا دارای اطلاعات کامل بوده؟
  دادگاه با توجه به این اعلامیه فوت حکم تبرئه بیمارستان را صادر کرد
  اینجانب مجددا پیگیری کردم وبه دادستان کل کشور شکایت کردم . دادستان هم به این اعلامیه اعتراض میکند وازسازمان بازررسی کل کشور مامورپیگیری این موضوع میشود(مدارک موجود است).
  همزمان اینجانب از طرف وزارت بهداشت پیگیری این موضوع کردم که گزارش تهیئه شده که تاید میکند بر سالم بودن نوزاد وبیمارستان هیچ مدرک مبنی بر فوت نوزاد صادر نکرده ودرخواست پیگیری جدی و ونیاز به بازجوئیهای مکررنموده که تا بحال انجام نشده. (مدارک موجود است)
  مدارک موجود در بیمارستان نشان میدهد برگه پذیرش وتشخیص مربوط به مادر نوزاد حاوی اطلاعات وکامل بوده وپزشک معالج نیز امضا کرده. اما برگه نوازد من فاقد اطلاعات لازم می باشد.
  برگه نوزاد دارای نقص های به شرح زیر است:
  * سیر بیمار در بیمارستان
  * وضعیت بیمار در هنگام ترخیص
  * واز همه مهمتر عدم امضا توسط پزشک معالج
  * فاقد اطلاعات قسمت فوت شده
  برگه های مربوط به نوزاد ضمیمه
  این موارد همگی نشان دهنده آن است که پزشک نوزاد( محمد ازغندی) هیچ مدرکی علیه خود باقی نگذاشته وبه صورت شفاهی فوت نوزاد به اینجانب اعلام کرده.
  در سال ۱۳۷۴ اینجانب در خواست نبش قبر نمودم که با درخواست من موافقت نشد وپرونده مختومه شد.
  سال ۱۳۸۷
  حدود ۱۳ سال بعد مجددا شکایت کردم که دادیار پرونده خواستار اعلامیه فوت شد.
  کارمند بهشت زهرا کپی برابر اصل اعلامیه فوت را از قسمت پایین کاغذ برید وسپس آن را برای دادیار فرستاد. اما دادیار متوجه شد که اعلامیه ناقص است وقسمت نام وصادر کننده ی آن حذف شده . بنابر این خواستار ارسال اصل اعلامیه فوت شد.
  اعلامیه فوت کامل و بریده شده ضمیمه میباشد.
  پس از مشاهده ی اعلامیه فوت اصلی . دادیار دستور به نبش قبر نمود .( قبری که طبق مدارک بهشت زهرا دو نفر میبایستی در آن دفن شده باشند ) اما با نبش قبر مشخص شد که تنها یک جسد در آن موجود است که مربوط به خانواده صالح آبادی است. (مدارک موجود است)
  در هنگام نبش قبر ماموری از طرف آ زمیشکاه کوثر حاضر بود وبا برداشتن نمونه های از پیکر و انتقال آن به آزمایشگاه .آن زمان آزمایشگاه قادر به آزمایش (دی ان ای) از آن آستخوان نبود وفقط اندازه های استخوانها مقایسه کردند که با اندازه های ذکر شده در مدارک پزشکی نوزاد من مطابقت نداشت . (مدارک موجود است)
  مدارک پیوست نشان میدهد که پزشک قانونی نیز این عدم تطابق را تایید کرد است.
  اخیرا و پس از سه سال و با پیشرفت وسایل آزمایشگاه قادر آزمایش ( دی ان ای) از همان استخون ها شدند ودر یافتند که این نمونه استخوان مربوط به فرزند ما نیست (مدارک موجود است).

  مدارک بهشت زهرا نشان داد که نوزاد نارسی در تاریخ
  ( ۲۷/۹/۱۳۶۳) در همان بیمارستان به نام ابو الحسنی فوت شده وتا زمان اعلام فوت نوزاد من به این جانب یعنی تاریخ (۶/۱۰/۱۳۶۳) در بیمارستان نگهداری شده است. این جسد نهایتا تا تاریخ (۱۴/۱۰/۱۳۶۳) یعنی همان روزی که برای فرزندم اعلامیه فوت صادر کردند در بیمارستان نگهداری شد (۱۸ روز) تا اگر ما جسد نوزاد ما خواستیم ببینیم به جای نوزاد ما این جسد به ما نشان داده شود.
  در تاریخ (۱۴/۱۰/۱۳۶۳) وپس از اینکه مطمئن شدن که ما دنبال جسد نوزادم نرفتیم (وپس ازیک هفته) این جسد به بهشت زهرا منتقل شد ودر قبر شماره ۳۸ دفن شده وهمزمان با آن اعلامیه فوت تقلبی فرزندم صادر کردند. البته قبری که برای فرزندم معین کردند شماره ۳۹ بوده ودر واقع جسد نوازد صالح ابادی در همان روز دفن شده . در واقع این کار کردند که اگر بعدا اگر یک روزی علیه بیمارستان شکایتی شده و نبش قبر انجام شود یک جسدی پیدا میکنند و ادعا میکنند که ان جسد مربوط به نوزاد ما بوده.
  هم چنین نمونه های مشابه دیگری در مدارک بهشت زهرا از این بیمارستان ملاحظه شده (مدارک موجود است)
  بعد از نبش قبر قاضی دستور به احضار دکتر ( محمد ازغندی) کرد و احضاریه را به محل کار او ( در مانگاه بهگر) ارسال کرد که مسئولین آنجا گفتند چنین دکتری در این درمانگاه وجود ندارد. اداره ی آگاهی احضاریه دیگری را به منشی وی رساند ولی ایشان از دریافت آن خودداری نموده تا بالاخره احضاریه را به منزل ایشان ارسال کردند که مجبور در حضور در آگاهی شد.
  دکتر ازغدی بیان میکند که در این ماجرا امکان دارد بچه را جا به بجا کرده باشند اما خود بی اطلاع بوده وفقط خبر فوت را داده؟
  قابل ذکراست چندین سال قبل که پرونده مختومه شده بود اینجانب به همراه یکی از خدام امام رضا (ع) به مطب دکتر ازغندی رفتیم وایشان اذعان نموده که سرقت نوزاد حقیت داشته است!
  در این ما جرا دادگاه جنائی تهران گزارشی تهیئه کرده که ضمیمه میباشد

  در ضمن روزنامه ایران و سایت تابنک این خبر منتشر کردند که لینک های مربوطه در زیراست
  http://www.iran-newspaper.com/1392/4/2/Iran/5396/Page/24/Index.htm
  http://youtu.be/NXxS7Vj75BE
  http://www.aparat.com//video/video/listuser/upload_new/true/dashboard/yes/username/fiadhil

  http://www.titreemroz.ir/fa/news/24082
  با تشکر فراوان

  سید فاضل هاشمی تلفن تماس:۰۹۱۲۳۰۶۷۲۸۴

 4. اگر امانت رابه اهلش نسپاریم ،خیانت پس می گیریم.
  هیچ عبادتى بالاتر از خدمت به مردم نیست؛ چه در شهر، چه در بخش و چه در روستا. وظایفى که براى شوراها در قانون ذکر شده، همان وظایفى است که اگر شوراهاى ما ان‌شاءاللَّه بتوانند این وظایف را به طور کامل به انجام برسانند، بسیارى از مشکلات جارى مردم برطرف خواهد شد .بسیار بجاست که مردم بدانند هر کسى را انتخاب مى‌کنند، مسؤولیتهایى در مقابل این انتخاب بر دوش آنهاست؛ همچنان‌که اگر انتخابشان انتخاب خوبى باشد و ان‌شاءاللّه به‌وسیله‌ى آن شخصِ منتخب، کارهاى خوبى براى مردم و کشور انجام گیرد، ثوابها و اجرهایى هم به آنها منتقل مى‌شود. به همین علّت است که باید حقیقتاً دقّت کنند تا افراد دلسوز، متدیّن و کارآمدى را که متناسب با این کارند، انتخاب کنند؛ چون کارآمدى به حسب کارى که ما یک شخص را براى انجام آن در نظر مى‌گیریم، متفاوت است. کارآمدىِ این شورا با کار آمدىِ فلان شغل یا سِمَت دیگر تفاوت مى‌کند. مردم مى‌دانند که شوراهاى شهر و روستا براى چیست. پس کسى را که احساس مى‌کنند، فکر مى‌کنند، تشخیص مى‌دهند و احراز مى‌کنند، مناسب با این کار انتخاب کنند. البته دیانت او، تقواى او و دلسوزى او را حتماً تشخیص دهند. مردم نباید افرادى را که دلسوز، علاقه‌مند و متدیّن نیستند، به مراکز تصمیم‌گیریشان بفرستند؛ زیرا برایشان وزر و وبال درست خواهند کرد. این توصیه‌ى من به مردم است.
  خواهران ,وبرادران ارجمند منتظرحضور پرشورتان درپای صندوق های رای هستیم.خانم اینجانب از حامیان سرکار خانم مرضیه اسماعیل زاده وجناب آقای استاد حسینی وجناب آقای یزدانی وجناب آقای حسینی می باشم.(فاطمه علیان عضو دوره ی سوم شورای شهر دهاقان فاطمه علیان ومددکار اجتمایی آموزشگاه استثنایی میلاد).سپاس

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*