خانه / سیاسی / خدیجه ربیعی فرادنبه نماینده بروجن در مجلس +عکس

خدیجه ربیعی فرادنبه نماینده بروجن در مجلس +عکس

خدیجه ربیعی فرادنبه از حوزه انتخابیه بروجن، با کسب ۲۲ هزار و ۲۷۵ رأی از مجموع ۴۱ هزار و ۲۵۳ آرای مأخوذه به عنوان نماینده مردم در حوزه انتخابیه بروجن در مرحله دوم انتخابات به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

نماینده نورافکن سوابق خدیجه ربیعی فرادنبه بیوگرافی صدیقه ربیعی بیوگرافی خدیجه ربیعی فرادنبه

صدیقه ربیعی با حکم استاندار قزوین به عنوان بخشدار البرز مرکزی منصوب شد.

وی خواهر خدیجه ربیعی است که از حوزه بروجن به دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی راه یافته است.

استاندار قزوین با صدور حکمی صدیقه ربیعی را به عنوان اولین بخشدار زن در استان قزوین به سمت سرپرست بخشداری مرکزی البرز منصوب کرد.
نماینده نورافکن سوابق خدیجه ربیعی فرادنبه بیوگرافی صدیقه ربیعی بیوگرافی خدیجه ربیعی فرادنبه

 فریدون همتی در حکمی صدیقه ربیعی را به سمت  سرپرست بخشداری مرکزی البرز منصوب کرد.
در بخشی از حکم استاندار قزوین خطاب به خانم صدیقه ربیعی آمده است: در اجرای ماده ۶ مصوبه شورای عالی اداری کشور و مستند به تفویض اختیار مقام عالی وزارت کشور  و با توجه به پیشنهاد فرماندار شهرستان البرز ، به موجب این ابلاغ بعنوان سرپرست بخشداری مرکزی البرز منصوب می گردید.
فریدون همتی در بخش دیگری از این حکم آورده است: شایسته است با تدبیر و برنامه ریزی در چارچوب وظایف مصوب ضمن تلاش مستمر و ایجاد هماهنگی و تعامل با کلیه نهادها ، سازمانها و با بهره گیری از استعداد و توانمندی نیروهای لایق ، دلسوز  در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، اجرای برنامه های دولت تدبیر و امید  جناب آقای دکتر روحانی  و خدمت رسانی هرچه بیشتر به مردم شریف بخش  تحت رهبری ولی امر مسلمین جهان دامت برکاته موفق  و موید باشید.
گفتنی است صدیقه ربیعی دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم سیاسی و از کارکنان  زیر مجموعه وزارت کشور می باشد که هم اکنون در استانداری قزوین مشغول به فعالیت می باشد.

در روزهای تبلیغات انتخابات مجلس شورای اسلامی عکس انتخاباتی خدیجه ربیعی با پوشش اسلامی چادر به همراه نور افکن مورد توجه شبکه های مجازی واقع شده بود.
برخی طنز پردازان انتخاب خواهر خانم ربیعی به عنوان بخشدار را بی ارتباط با نوع تبلیغ ایشان با نور افکن نمی دانند.

نماینده نورافکن سوابق خدیجه ربیعی فرادنبه بیوگرافی صدیقه ربیعی بیوگرافی خدیجه ربیعی فرادنبه

شعار انتخاباتی خانم ربیعی: “دکتر خدیجه ربیعی با نور افکن می‌آید”

هر چه جستجو کردم برنامه و اهداف و طرح انتخاباتی از ایشان پیدا نکردم! در یک کلمه ایشان همچون انبوهی از سایر کاندیداهای بدون برنامه و طرح تدوین شده و مشخص ندارد!! چه طور بدون طرح و برنامه قصد رفتن به مجلس کرده است؟

 تنها می ماند که برای رارزیابی اش حداقل نگاهی به شعار انتخاباتی اش کنیم. با این فرض که شعار انتخاباتی را ناشی از طرح ایده و اندیشه و برنامه ی این زن حساب کنیم. شعار ایشان این است: خدیجه ربیعی با نورافکن می آید!

با نورافکن آمدن و استعاره ی نورافکن را چطور می توان تعبیر نمود؟ این استعاره می توان حداقل به یک صورت تاویل نمود. یا منظور از ” با نورافکن می آید” این است قرار است بر موضوعی نوری تابانده شود تا شفاف سازی صورت گیرد. چه موضوعی را می خواهد شفاف کند؟ کدامیک از مطالبات حوزه ی زنان یا سایر حوزه ها را می خواهد شفاف کند؟ تابش نور افکن او تا کجا می تواند برد داشته باشد؟ تمام این سوالات بی پاسخ است.

نماینده نورافکن سوابق خدیجه ربیعی فرادنبه بیوگرافی صدیقه ربیعی بیوگرافی خدیجه ربیعی فرادنبه

با توجه به این که تحصیلات کسب شده ی ایشان و داده های ذهنی و فکریشان در رشته ی شیمی است، چگونه ایشان خود را صاحب تخصص و صلاحیت دیده که میخواهد و می تواند به مجلسی برود که تمام بحث های آن حقوقی و حقوق اسلامی، سیاسی و اجتماعی است؟ در کدامیک یک از کمیسیون های مجلس می توان از تخصص ایشان استفاده کرد؟ نگاه و نگرش ایشان به مسائل حوزه ی زنان چیست؟ باز هم تمام این سوالات بی پاسخ است.

نماینده نورافکن سوابق خدیجه ربیعی فرادنبه بیوگرافی صدیقه ربیعی بیوگرافی خدیجه ربیعی فرادنبه

منبع : مشرق

۱۰ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. چرا اطلاعات غلط پخش می کنید اصلا دکتر خدیجه ربیعی خواهری به اسم صدیقه ندارند که بخواد بخشدار باشد . شعار انتخاباتی ایشون هم این مزخرفاتی نیست که شما نوشتید … مردم ایشون رو انتخاب کردند چون می شناختنشون و صلاحیت داشتن …

 2. متاسفم ……. با اطلاعات دروغ اقای نادری فر هم دروغگویی بیش نیست

 3. این چرت و پرتا هیچ صحتی نداره…………و توسط دشمنان خدیجه ربیعی نوشته شده و قصد تخریب ایشان را دارند…………..

 4. سلام ‘ ایشان با جدیت دنبال مطالبات مردم است زیرکى او از آنجا معلوم مى شود که به افراد فرصت طلب فرصت و باج نداده است .

 5. منصور ربیعی فرادنبه

  oخانم دکترخدیجه ربیعی بانویی باایمان واخلاص ازخانواده ای متدین واز شهری محروم پا به عرصه علم وحکمت وسیاست گذاشته قطعا منشا خدمات ارزنده ای برای حوزه انتخابیه و کشورعزیزمان خواهد بود همچنان که درفعالیتای علمی دانشگاهی افتخار آفرین بوده. برای ایشان آرزوی سلامتی وموفقیت دارم.

 6. من همشهری خانم ربیعی هستم….
  اینا همش چرتن چرت
  اما خانم ربیعی تا حالا اون همه قسم خورد که فلان و…….
  هیچکار نکردند برا شهر خودش…
  ایشالله انجام میدن تازه ۵ماه رفتن

 7. واقعا که … امان از دشمنان خودی یا همان خود دشمنان که پس از شکست کاندیداهای خودشان اکنون دست به تخریب میزنند. با اینکه در طول زمان تبلیغات هر آنچه تخریب کردند راه با جایی نبردند باز هم دست بردار نیستند. زنده باد فرادنبه و زنده باد دکتر خدیجه ربیعی. به دشمنان میگویم که همانطور که با کمترین بضاعت و تنها با همدلی و غیرت مثل کوه پشت خانم دکار رو به مجلس فرستادیم اکنون هم مثل کوه پشت سر ایشان خواهیم بود و فقط در جهت خدمت به فرادنبه. تا کور شود هر آنکه نتواند دید.

  • خانم دکتر نماینده شهرستان بروجن هست نه نماینده شهر فرادنبه! از سخنان تحریک آمیز و قوم گرایی پرهیز کنید. به امید موفقیت خانم دکتر در پیشبرد اهداف عالی خود… محسن.

 8. لیاقت مردم بروجن خدیجه است

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*