خانه / آخرین اخبار / واکنش آرام جعفری به خبر مهاجرت و کشف حجابش! +عکس

واکنش آرام جعفری به خبر مهاجرت و کشف حجابش! +عکس

آرام جعفری در گفت و گویی با اشاره به نامه ۳۰ بازیگر زن به معاون سیما درباره فساد در سینما، گفت: امروز خدمت آقای پورمحمدی و همکاران شان بودیم. با ما خیلی خوب برخورد شد. آقای پورمحمدی خوش دلانه و مهربان ما را پذیرفتند. اشکلات نامه را هم به ما گفتند.

جعفری تصریح کرد: این نامه از ۶ ماه پیش، بین من و چند نفر دیگر از دوستان ایده اش مطرح شد. چون عید شد و بعدش به نتیجه نرسیدیم، امروز فرصتی شد که در این خصوص با معاونت سیما دیدار کنیم.

همسر آرام جعفری فساد سینما فساد بازیگران عکس جدید بازیگران بیوگرافی آرام جعفری اینستاگرام بازیگران

عکس آرام جعفری

این بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص مهاجرت برخی بازیگران به شبکه های ماهواره ای فارسی زبان، گفت: من نمی توانم بگویم فقط به دلیل بیکاری و بی پولی بوده است. الان چند سال است که تعداد سریال های صدا و سیما کم شده است. الان در سال فقط ۴، ۵ تا سریال ساخته می شود.

جعفری ادامه داد: به هر حال شغل ما هم همین است و همه دارند این سختی ها را تحمل می کنند. دلیلی ندارد به خاطر بیکاری از ایران برویم و جای دیگری به بازیگری ادامه بدهیم. من و خیلی از همکاران دیگرم بر این باوریم که در کشور خودمان بمانیم و در مملکت خودمان کار کنیم.

همسر آرام جعفری فساد سینما فساد بازیگران عکس جدید بازیگران بیوگرافی آرام جعفری اینستاگرام بازیگران

بازیگر سریال «زیر آسمان شهر» و «معمای شاه» افزود: بازیگران ما شناخته شده اند. شبکه های خارجی فارسی زبان هم مخاطبان داخلی دارند. برای همین سعی می کنند با استفاده از بازیگران ایرانی فیلم های شان را پرمخاطب کنند، ولی بی فایده است.

آرام جعفری در پایان گفت: متأسفانه برخی از بازیگران ما که به خارج از کشور رفته اند، کشف حجاب کرده اند. من واقعاً دلیلش را نمی دانم، اما قطعاً خود من و خیلی از همکارانم، حاضر نیستیم چنین کاری را بکنیم.

یک نظر ثبت شده

  1. بله من وهمکارانم براین باوریم که درکشورخودمان بمانیم وفساد کنیم بنظرما اگرمادرکشورخودمان لخت هم بشویم اسمش کشف حجاب نیس ماخیلی داریم سختی میکشیم که مثل گلشیفته نمیتوانیم برویم توی بغل بازیگراسرائیلی ترجیح میدهیم توبغل هنرپیشه های خودمان باشیم

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*