خانه / آخرین اخبار / سلام بمبئی چقدر سانسور می شود؟ +زمان اکران

سلام بمبئی چقدر سانسور می شود؟ +زمان اکران

نسخه‌ای از فیلم سلام بمبئی که در هند به نمایش درخواهد آمد از نسخه‌ای که برای نمایش در ایران انتخاب شده ؛ طولانی‌تر است .

عکس سلام بمبئی بیوگرافی قربان محمد پور بیوگرافی جواد نوروز بیگی بازیگران سلام بمبئی

جواد نوروزبیگی ( تهیه‌کننده فیلم سلام بمبئی ) درباره آخرین وضعیت فیلم سلام بمبئی گفت: ” نسخه‌ای از فیلم سلام بمبئی که در هند به نمایش درخواهد آمد از نسخه‌ای که برای نمایش در ایران انتخاب شده ؛ طولانی‌تر است . نسخه‌ای از فیلم را برای دریافت پروانه نمایش به شورای صدورپروانه نمایش ارائه کرده‌ایم . ”

وی ادامه داد : ” سلام بمبئی در دو نسخه ۱۲۰ دقیقه‌ای برای نمایش در هند و ۱۱۰ دقیقه‌ای برای نمایش در ایران آماده شده البته نسخه‌ای که برای دریافت پروانه نمایش ارائه کرده‌ایم ؛ ۱۲۰ دقیقه‌ای است . “نوروزبیگی درباره علت طولانی‌تر بودن نسخه نمایش ویژه هند گفت : ” در کشور هندوستان در زمان نمایش فیلم و وقتی که فیلم به نیمه می‌رسد مدت ۱۵ دقیقه استراحت ( آنتراکت ) اعلام می‌کنند و به همین دلیل به ما اعلام شد فیلم باید ۱۲۰ دقیقه باشد . ”

عکس سلام بمبئی بیوگرافی قربان محمد پور بیوگرافی جواد نوروز بیگی بازیگران سلام بمبئی

وی ادامه داد : ” نسخه‌ای ۱۱۰ دقیقه‌ای را برای ایران درنظر گرفتیم تا در تنظیم ساعت‌های سانس‌های اکران مشکلی بوجود نیاید درغیراین‌صورت این دونسخه تفاوتی باهم از لحاظ داستان و ساخت ندارند . این هفته تکلیف پروانه نمایش فیلم مشخص می‌شود و بعد برای اکران آن تصمیم گیری می‌کنیم . ”

عکس سلام بمبئی بیوگرافی قربان محمد پور بیوگرافی جواد نوروز بیگی بازیگران سلام بمبئی

فیلم سینمایی سلام بمبئی محصول مشترک ایران و هند به کارگردانی قربان محمد‌پور و تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی با حضور محمدرضا گلزار ، بنیامین بهادری و بازیگران سینمای هند ساخته شده است .

یک نظر ثبت شده

  1. ایمیل مارکتینگ

    پس کی اگران میشه؟؟

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*