خانه / جالب و خواندنی / هزینه یک شب اقامت در هتل اینترکانتیننتال ژنو چقدر است؟ + عکس

هزینه یک شب اقامت در هتل اینترکانتیننتال ژنو چقدر است؟ + عکس

هتل بین‌المللی پنج ستاره اینترکانتیننتال ژنو، طی 2 ماه گذشته به دلیل میزبانی مذاکرات هسته‌ای هیئت‌های ایران و 1+5 بر سر زبان‌ها افتاده است و اتاق‌ها و راهروهای آن به محلی برای مناقشه هسته‌ای ایران تبدیل شده است.

این هتل بین المللی واقع در شهر ژنو سوئیس در سال 1946 بنا نهاده شد و اکنون زیر مجموعه گروه هتل های اینترکانتینال که شامل 183 هتل در بیش از 60 کشور جهان است، محسوب می‌شود.

 هزینه هتل ژنو هزینه هتل اینترکانتیننتال هتل بین‌المللی پنج ستاره هتل اینترکانتیننتال شهر ژنو سوئیس درآمدهتل اینترکانتیننتال
نخستین شعبه مجموعه هتل‌های پنج ستاره اینترکانتیننتال در برزیل و در سال 1946 تاسیس شد. دیگر شعبه‌های این هتل نخست در جنوب آمریکا تاسیس و سپس به اروپا و خاورمیانه و آسیا کشیده شد. هم اکنون 37 هتل در شمال آمریکا، 341 هتل در اروپا، 29 هتل در خاورمیانه و 19 هتل در آمریکای لاتین و 51 هتل در استرالیا واقع است.
به گزارش نامه، هتل اینترکانتیننال ژنو اما برخلاف دیگر هتل های بین المللی این شهر در کنار دریاچه ژنو واقع نشده است و در نزدیکی مقر سازمان ملل متحد قرار دارد. این هتل دارای 333 اتاق ویژه میهمانان، 56 سوئیت، 16 اتاق دیدار و 2 رستوران است. طی سال های گذشته این هتل میزبان صدها نفر از مقامات دولت ها و بسیاری از کنفرانس های بین المللی بوده است.

این هتل تاکنون میزبان 400 نفر از روسای کشورهای جهان، نزدیک به 4 هزار وزیر  و بسیاری از سفرا، شخصیت های سیاسی بوده است. کوفی عنان، بیل و هیلاری کلینتون، دنیس راس، بسکتبالیست آمریکایی، سوفیا لورن و راجر فدرر تنیس باز سوئیسی از جمله کسانی هستند که در این هتل اقامات کرده اند.

هزینه هتل ژنو هزینه هتل اینترکانتیننتال هتل بین‌المللی پنج ستاره هتل اینترکانتیننتال شهر ژنو سوئیس درآمدهتل اینترکانتیننتال

 
قیمت هر شب رزرو اتاق معمولی این هتل 330 فرانک سوئیس معادل 1 میلیون تومان، هر شب رزرو اتاق لوکس آن 410 فرانک سوئیس معادل 1 میلیون و 230 هزار تومان، هر شب اتاق اجرایی آن 480 فرانک معادل 1 میلیون و 440 هزار تومان و قیمت اقامت در یک سوئیت این هتل هر شب 630 فرانک معادل 1 میلیون و 800 هزار تومان است.
هزینه هتل ژنو هزینه هتل اینترکانتیننتال هتل بین‌المللی پنج ستاره هتل اینترکانتیننتال شهر ژنو سوئیس درآمدهتل اینترکانتیننتال
در سال 1977 حافظ اسد رئیس جمهوری سابق سوریه با جیمی کارتر رئیس جمهور وقت آمریکا در این هتل دیدار و در خصوص جنگ اسرائیل و اعراب گفت وگو کردند. در سال 1985 میخائیل گورباچف رئیس جمهور شوروی سابق و رونالد ریگان رییس جمهوری وقت آمریکا دیداری دوجانبه در این هتل برگزار کردند. جورج دبلیو بوش و حسنی مبارک از دیگر کسانی هستند که در این هتل اقامت گزیدند.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*