خانه / آخرین اخبار / نامه دادستان کل کشور به روحانی درباره آمنه بهرامی

نامه دادستان کل کشور به روحانی درباره آمنه بهرامی

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری که به تازگی مسئولیت دادستانی کل کشور را بر عهده گرفته، با ارسال نامه‌ای به حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران خواستار مساعدت و رسیدگی به مشکلات آمنه بهرامی یکی از قربانیان اسیدپاشی شد.
خبرگزاری تسنیم: یکم اردیبهشت امسال بود که مرتضی بختیاری به نمایندگی از دادستان کل کشور و پیرو نامه قبلی آمنه بهرامی، به منزل این قربانی اسیدپاشی رفت تا ضمن عیادت از وی، مشکلاتش را پیگیری کند.

بختیاری همان موقع درباره دیدار خود به خبرنگار تسنیم گفت که این خانم نامه‌ای را به دادستان‌کل کشور نوشته و به‌ خاطر مشکلاتی که داشت، تقاضای مساعدت کرده بود. ظاهراً دیه وی هنوز به‌صورت کامل پرداخت نشده است و از طرف دیگر نیز به‌خاطر قرض‌‌هایی که از افراد مختلف برای درمان گرفته، بدهی‌هایی دارد و این مسائل، مشکلاتی را برای خانم بهرامی و خانواده‌اش ایجاد کرده است. از سوی دیگر مادر این خانم به‌خاطر دخترش، سر کار نرفته و به همین خاطر بیمه معوقه دارد و ظاهراً در ملاقاتی که رئیس وقت سازمان بهزیستی با خانواده وی داشته، قرار بود در این زمینه مساعدت شود اما هنوز مساعدتی نشده است.

بختیاری گفته بود که همه این مسائل و مشکلات بررسی و سپس طی گزارشی تکمیلی به دادستان کل کشور تقدیم می‌شود تا اقدامات و مساعدت‌های لازم صورت گیرد.

به گزارش تسنیم، دادستان کل کشور پس از نهایی شدن گزارش بختیاری، در ارتباط با مسائل و مشکلاتی که مربوط به قوه‌ مجربه می‌شود نامه‌ای را به رئیس جمهور ارسال کرده تا برای حل مشکلات آمنه بهرامی مساعدت‌های لازم صورت گیرد.

بخش دیگر مشکلات آمنه بهرامی که جنبه قضایی دارد مانند پرداخت نشدن دیه به صورت کامل، در دستگاه قضا در حال پیگیری است.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*