خانه / آخرین اخبار / بمب خبری / مهم ترین نقل و انتقال در شرف وقوع

بمب خبری / مهم ترین نقل و انتقال در شرف وقوع

به باور شمار قابل توجهی از هواداران، مقصد آینده گلزن تکنیکی و آرژانتینی بارسلونا، تیم فوتبال بایرن مونیخ آلمان است.

یک روز پس از آنکه لیونل مسی‌ در گفتگو با یک روزنامه هلندی اظهار داشت مورد توجه یکسری تیم‌ها در گذشته بوده، “فرانسوا گالاردو”، مدیر برنامه‌های اعجوبه‌ اسپانیایی در برنامه‌ای تلویزیونی ادعای عجیبی کرد.

وی گفت: «لیونل احساس می‌کند در بارسا به او خلاف واقعیت گفته شده است. او در پایان ماه سپتامبر تمدید قرارداد و توافق برای افزایش دستمزد داشت اما باشگاه پای قولش نایستاد.

* یک حرف عجیب دیگر

این اظهارات از سوی مشاور و مدیر برنامه مسی مثل یک بمب خبری منتشر شد. مرد سال جهان که از 13 سال قبل عضو کاتالان‌ها است و قراردادی تا سال 2018 با آبی و اناری‌پوشان دارد، هم‌‌اکنون در سال 16 میلیون یورو به طور خالص درآمد دارد. ضمن آنکه در تبصره‌ای از قراردادش در ازای 250 میلیون یورو،‌ می‌تواند در مدت قراردادش به تیمی دیگر ملحق شود.

با این حال گالاردو به ادعاهای عجیب خود، یک حرف دیگر اضافه کرد. او افزود: «مسی به طور شفاهی با تیمی دیگر توافق کرده است. ماه فوریه یا مارس او شروع می‌کند که خود را آماده انتقال به تیمی دیگر کند.»

* نظرخواهی در مورد مقصد آینده مسی

اگر حرف‌های مدیر برنامه های مسی صحت داشته باشد و واقعا این بازیکن به تیمی دیگر منتقل شود، این سؤال مطرح خواهد شد که ایستگاه بعدی او چه تیمی خواهد بود؟

در همین ارتباط هفته نامه بیلد آلمان اقدام به نظرخواهی از هواداران کرده است. براساس این نظرخواهی 43 درصد عنوان کرده‌اند مقصد بعدی او بایرن مونیخ خواهد بود تا زیر نظر پپ گواردیولا،‌ مربی اسپانیایی سابقش تمرین و فعالیت کند.

37 درصد نیز عنوان کردند او راهی هیچ تیمی نخواهد شد و کماکان در بارسا ماندگار است.

13 درصد گفتند احتمالا به تیم پاری‌سن‌ژرمن ملحق می‌شود.

4 درصد از حضور وی در تیم انگلیسی چلسی سخن گفتند و 4 درصد نیز عنوان کردند مسی در این حالت به انگلیس خواهد رفت اما عضو تیم منچسترسیتی خواهد شد.

در این رای‌گیری 14552 نفر شرکت کردند.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*