خانه / آخرین اخبار / محمدعلی فرامرزی :با پرسپولیسی‌ها قرارداد ۳ ساله بستم!

محمدعلی فرامرزی :با پرسپولیسی‌ها قرارداد ۳ ساله بستم!

محمدعلی فرامرزی (متولد ۱۱ دی ۱۳۷۲) که در پست دفاع چپ بازی می کند به عنوان بازیکن زیر ۲۳ سال با پرسپولیس به توافق رسید و قراردادی داخلی با این تیم امضا کرد.

لیست بازیکنان پرسپولیس بیوگرافی محمدعلی فرامرزی اخبار پرسپولیس

محمدعلی فرامرزی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، در خصوص اینکه گفته می‌‌شود با مسئولان باشگاه پرسپولیس توافقاتی داشته، گفت: روز گذشته به باشگاه پرسپولیس رفتم و مذاکراتی را با مسئولان این باشگاه انجام دادم، بعد از توافقاتی که صورت گرفت قرارداد ۳ ساله باهم بستیم!

وی درباره اینکه مسئولان باشگاه پرسپولیس مدعی هستند با او قراردادی نبستند و فقط توافقات صورت گرفته، اظهار داشت: ما قرارداد داخلی به مدت ۳ سال امضا کردیم، اما هنوز رسمی نشده است و آن را ثبت نکرده‌ایم، اما باید بگویم هم اثر انگشت من پای آن قرارداد است و هم آن را امضا کرده‌ام. اینکه مسئولان باشگاه پرسپولیس آن حرف‌ها را زده‌اند، من از آن خبر ندارم.

فرامرزی درباره اینکه گفته می شود او سهمیه لیگ برتری به حساب آمده، اظهار داشت:‌این مسائل به گوش خودم هم رسیده است، با این همه نمی‌دانم تکلیف چه خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که اگر باشگاه پرسپولیس بخواهد این قرارداد داخلی را فسخ کند، تکلیف چه خواهد بود، گفت: فکر نمی‌کنم آنها این کار را انجام دهند، اما اگر هم این کار را کردند، مشکلی نیست. به هر حال قرارداد داخلی‌ام فسخ می‌شود و به تیم دیگری خواهم رفت.

 

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*