خانه / سیاسی / دری نجف‌آبادی: از زمان احمدی‌نژاد همه چیز به هم ریخت

دری نجف‌آبادی: از زمان احمدی‌نژاد همه چیز به هم ریخت

عضو مجلس خبرگان می‌گوید موضوعی که باید به آن توجه کرد این است که از زمان احمدی‌نژاد همه چیز به هم ریخت.

قربانعلی دری نجف‌آبادی در گفت‌وگو با نامه‌نیوز درباره حوادث اخیر حمله به حوزه علمیه خرم‌آباد گفت: موضوعی که باید به آن توجه کرد این است که از زمان احمدی‌نژاد همه چیز به هم ریخت.

وزیر اطلاعات رئیس دولت اصلاحات با بیان این که این آشوب‌گران همان هستند که ۸ سال روی کار بودند، خاطرنشان کرد: متاسفانه ریاست‌جمهوری آقای احمدی‌نژاد اشتباه بود و باعث بروز این اتفاق‌ها شد.

وی با اشاره به این که آنان حرف رهبری را زیر پا گذاشتند، گفت: هرچه مقام معظم رهبری بگوید درست است. کشور را که نمی‌توان با این گونه آشوب‌ها و جنگ اداره کرد. باید تعامل داشته باشیم.

همچنین منصور حقیقت‌پور، نماینده مجلس نهم و مسئول پرونده حمله به لاریجانی در قم گفت: ماهیت این افراد و خودسرها مشخص شده است. این‌ها از همان روزی که در قم به علی لاریجانی حمله کردند، شناسایی و احضار شدند. این اغتشاشگران خود را صاحب‌نظرتر از مقام معظم رهبری می‌دانند و به سخنان ایشان توجه نمی‌کنند.

نماینده مردم اردبیل در مجلس قبل با بیان این که این افراد خود را از رهبر انقلاب دلسوزتر می‌دانند، خاطرنشان کرد: این افراد ماهیت‌شان مشخص است اما نمی‌توانیم در اینجا اسامی آنها را اعلام کنیم. باید با آنها برخورد شود.

مجلس خبرگان لیست امید سوابق قربانعلی دری نجف آبادی بیوگرافی قربانعلی دری نجف آبادی اصلاح طلبان چه کسانی هستند

قربانعلی دری نجف‌آبادی (متولد آبان ۱۳۲۴ در نجف‌آباد اصفهان)، نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک و نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری می‌باشد. وی نماینده مجلس و رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس دوم و مجلس پنجم، نماینده مجلس خبرگان رهبری و برای مدتی وزیر اطلاعات در دولت اول محمد خاتمی و نیز دادستان کل کشور بود.  از دیگر سمت‌های او دبیر کل گزینش کشور و عضویت در مجمع تشخیص مصلحت نظام و امامت جمعه موقت شهر ری بوده‌است. او در سال ۱۳۸۴ کتاب خاطرات خود را منتشر ساخت.

یک نظر ثبت شده

  1. با سلام. باید به
    آقای دری نجف آبادی گفت .جناب احمدی نژاد تخمی بود که
    خودتان کاشتید و خیلی ها را پای آن فدا کردید و امروز متاسفانه بلای جان کشور و خودتان شده یک مشت رمال و خرافاتی که هشت سال کشور را به نابودی کشیده و یک شبه سرمایه اندک مردم را به یک
    سوم تقلیل دادند. وامروز از فقر مردم با شعار ۲۵۰هزار تومان یارانه به میدان آمدند

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*