خانه / آخرین اخبار / خوانندگی و رقص زن نیمه‌برهنه در عروسی مختلط در قم +عکس

خوانندگی و رقص زن نیمه‌برهنه در عروسی مختلط در قم +عکس

چند روزی است که خبر خوانندگی یک زن در یکی از تالارهای عروسی در قم سر و صدایی به راه انداخته است. برخی در این باره می گویند: تالار عروسی پلمپ شد و برخی هم از عدم برخود با این تخلف آشکار سخن می گویند.

ماجرا از این آغاز شد که تصاویر و فیلمی از یک عروسی مختلط در یکی از تالار های عروسی در قم منتشر شد که زن خواننده ای را نشان می دهد که علاوه بر حضور با پوشش نامناسب و کشف حجاب در میان مردان و بصورت مختلط در حال خواندن ترانه است.

اما در ادامه، فیلم دیگری هم از این مجلس منتشر شد که نشان می دهد در کنار این خواننده زن مردانی با کت و شلوار مشغول رقصیدن در مقابل عروس و داماد هستند!

شاید تا اینجا انتظار عمومی فقط این بوده باشد که با متخلفان این ماجرا و قبح شکنی، آن هم در شهر مذهبی قم برخورد صورت پذیرد به خصوص با تالار عروسی ای که اجازه چنین مجلسی را داده است.

هر چند این رسانه از انتشار فیلم کامل این مراسم که در تمام شبکه های اجتماعی پیش از انتشار این خبر منتشر گشته است به دلیل نشر و اشاعه فحشا خودداری می کند اما صرفا برای روشن شدن اذهان عمومی و مراجع امنیتی چند تصویر از این مراسم را که هم مختلط بوده و هم اینکه اتفاقاً مردان به همراه خانم خواننده رقصیده اند را به نمایش در می آورد تا هم مشخص شود که مراجع  مرتبط نه تنها توجه  و بررسی ای نکرده اند بلکه گویا با سرپوش گذاشتن بر قبح صورت گرفته  برخوردی با متخلفان هم انجام نداده اند.

عکس و فیلم مختلط تالار امیران قم عروسی مختلط در قم خواننده زن در قم تالار عروسی در قم اخبار قم
تصویری از خواننده زن

عکس و فیلم مختلط تالار امیران قم عروسی مختلط در قم خواننده زن در قم تالار عروسی در قم اخبار قم

لازم به ذکر است تصاویر و فیلم این مراسم در همه شبکه های اجتماعی منتشر شده و همگان دیده اند.

مصطفی برزگر گنجی در حاشیه آغاز طرح انتظامی، ترافیکی و عملیاتی ذوالفقار ۷ در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با بیان اینکه پلیس آگاهی قم برای دستگیری دزدان کیف‌قاپ اقدامات مطلوبی انجام داده است، اظهار کرد: اکنون تصاویر متهمان در اختیار صدا و سیما قرار گرفته است تا شاکیان آنها شناسایی شوند و موارد شکایت در پرونده آنها ثبت شود.

دادستان عمومی و انقلاب قم یادآور شد: مبارزه با شرارت، اراذل و اوباش، آلودگی صوتی، مزاحمین نوامیس، توزیع‌کنندگان مواد مخدر و سارقان از اولویت‌های طرح انتظامی، ترافیکی و عملیاتی ذوالفقار ۷ است که توسط نیروی انتظامی قم به مدت سه روز در مناطق مختلف شهر اجرا می‌شود.

عکس و فیلم مختلط تالار امیران قم عروسی مختلط در قم خواننده زن در قم تالار عروسی در قم اخبار قم

وی از اجرای خواننده زن در یکی از تالارهای استان قم یاد کرد و ادامه داد: این خواننده در مجلس زنانه اجرا داشته و دادستانی برای برهم نریختن مراسم عروسی این تالار را پلمب نکرده اما با توجه به اینکه این امر مخالف با ارزش‌های شهر قم است، برخوردهای لازم با افراد متخلف انجام می‌شود.

تالار امیران قم پلمپ شد .

منبع : شهدای ایران

۵ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. متاسفم از این که کشورهایی مثل کره و ژاپن به کجا رسیدن و ما هنوز دنبال عروسی و زن برهنه می گردیم

 2. قم شهر مذهبی اسیت و به نظرم بهتره بهتر در تالارها شان قم حفظ بشه.

  • همون طور که شما میتونین تو شهرهای دیگه عروسی مختلط برگزار کنین ، ما ک در قم زندگی میکنیم هم این حق رو داریم..چ ربطی به حرمت و شان داره؟مگه مشهد شهر مذهبی نیست؟

 3. یه برف میاد همه روستا ها راهشون بند میشه گیر نمیدین

  یه زن میخونه همه گیر میدین

  درضمن، آمارا نشون داده بود که دخترای فراری تو قم بیشتر جا گرفتن
  دلیلشم تقریباً مشخصه

 4. بزارید ملت زندگیشونو کنن به مشکلات رسیدگی کنید به بیکاری و تورم و بدبختی مردم.دمش گرم که خوند.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*