خانه / آخرین اخبار / پردرآمدترین سرمربی یورو ۲۰۱۶ کیست؟

پردرآمدترین سرمربی یورو ۲۰۱۶ کیست؟

روی هاجسون Roy Hodgson در میان ۲۴ سرمربی تیم‌های حاضر در جام ملت‌های اروپا بیشترین حقوق را می‌گیرد. سرمربی انگلیسی تیم ملی انگلیس با حقوقی معادل ۵ میلیون یورو در سال پردرآمدترین فرد است.
پس از سرمربی سه‌شیر، سرمربی ایتالیایی تیم ملی ایتالیا، آنتونیو کونته با حقوقی معادل ۴٫۱ میلیون یورو در سال در جایگاه دوم قرار دارد هرچند که قرارداد او با آتزوری در پایان یورو تمام می‌شود و پس از آن به انگلیس می‌رود تا هدایت چلسی را برعهده بگیرد.
همسر روی هاجسون شغل پر درآمد رقم قرارداد سرمربیان فوتبال حقوق روی هاجسون بیوگرافی روی هاجسون Roy Hodgson
در جایگاه سوم پردرآمدترین مربیان یورو ۲۰۱۶ کسی حضور دارد که شاید کمتر کسی تصورش را بکند و او فاتح تریم، سرمربی ترکیه‌ای تیم ملی ترکیه است. او در سال ۳٫۵ میلیون یورو حقوق می‌گیرد.
یواخیم لو، سرمربی آلمان قهرمان جام جهانی ۲۰۱۴ با حقوق سالانه ۳٫۲ میلیون یورو در این فهرست در رده چهارم قرار دارد و این در حالی است که ویسنته دل‌بوسکه سرمربی اسپانیای مدافع عنوان قهرمانی یورو ۲۰۱۶ با سه میلیون یورو حقوق در سال نفر پنجم است. پس از دل‌بوسکه نیز دیدیه دشان با نزدیک به ۲ میلیون یورو حقوقی که از فرانسوی‌ها می‌گیرد، ششمین سرمربی پردرآمد جام ملت‌های اروپاست.
همسر روی هاجسون شغل پر درآمد رقم قرارداد سرمربیان فوتبال حقوق روی هاجسون بیوگرافی روی هاجسون Roy Hodgson

روی هاجسون و همسرش

در پایین جدول پردرآمدترین مربیان یورو ۲۰۱۶ نیز آنخل ایوردانسکو، سرمربی تیم ملی رومانی با حقوق تنها ۱۲۰ هزار یورو در سال کم درآمدترین سرمربی رقابت‌هاست. این در حالی است که لئونید اسلوتسکی سرمربی تیم ملی روسیه که جانشین فابیو کاپلو شد، حقوق مشخصی از فدراسیون فوتبال روسیه نمی‌گیرد و درآمدش صرفاً همان پاداش‌هایی است که در نتیجه کسب نتاج مطلوب از روس‌ها خواهد گرفت.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*