خانه / آخرین اخبار / پیمانکار پارک کوهسار بازداشت شد

پیمانکار پارک کوهسار بازداشت شد

پیمانکار پارک کوهسار، صبح امروز با دستور بازپرس جنایی به علت قصور در مرگ دختر پنج ساله در آبنمای پارک بازداشت شد.

«میزان» خبر داد: روز چهارم خرداد امسال زن جوانی گریه‌کنان در پارک کوهسار به دنبال دختر پنج ساله‌اش بود که با همکاری پلیس و نگهبانان پارک متوجه شد دختربچه در آبنمای بوستان کوهسار سقوط کرده است.

در ادامه با همکاری آتش‌نشانی جسد بی‌جان دختربچه که به علت گرفتار شدن در میان پره‌های پمپ آب دچار قطع عضو شده بود، کشف شد.

همزمان با شکایت خانواده فاطمه کوچولو، پرونده‌ای در شعبه ششم دادسرای امور جنایی تشکیل و تحقیقات در این رابطه آغاز شد.

با احضار شهردار منطقه ۱۵ به دادسرا، او در جلسه بازپرسی مدعی شد پارک در اختیار پیمانکار بوده است و شهرداری پیش از این نسبت به قرار دادن دریچه روی خروجی آبنما تذکر داده است.

پس از اظهارات شهردار منطقه ۱۵، روز ۱۱ خرداد با حضور تیم جنایی در بوستان، صحنه فوت دختر پنج ساله بازسازی شد و پس از مشخص شدن قصور پیمانکار و کشف بقایای جسد دختر پنج‌ساله از مخزن آبنما، بازپرس ویژه قتل تهران دستور احضار پیمانکار بوستان را صادر کرد.

صبح امروز مدیر شرکت پیمانکار در شعبه ششم دادسرای امور جنایی حاضر شد و به سوالات بازپرس پرونده در مورد قصور شرکت پاسخ داد.

محسن مدیرروستا بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی پس از اظهارات پیمانکار، او را به علت قصور در مرگ این دختربچه با قرار وثیقه ۲ میلیارد ریالی بازداشت کرد.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*