خانه / حوادث / حادثه ای که عروسی را به عزا تبدیل کرد

حادثه ای که عروسی را به عزا تبدیل کرد

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی از حادثه برخورد سه دستگاه خودرو و موتورسیکلت در کاروانال عروسی در ترکمانچای میانه خبر داد و گفت: این تصادف عروسی را به عزا تبدیل کرد.

حبیب حسینقلی‌زاده گفت: در ساعت ۲۱ شب گذشته حادثه‌ای به اپراتوری فوریت‌های پزشکی شهرستان میانه از نزدیکی شهر ترکمانچای گزارش شد که در این حادثه برخورد پژو ۴۰۵ با وانت سایپا و موتورسیکلت در نزدیکی شهر ترکمانچای منجر به مصدومیت چندین تن شده بود.

وی ادامه داد: پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی کوهسالار میانه و قره چمن از بستان آباد و همچنین پایگاه امداد و نجات هلال احمر و یک دستگاه آمبولانس درمانگاه به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: تکنسین‌های اعزامی در بررسی صحنه حادثه که کارناوال عروسی بود، از مرگ مرد ۳۰ ساله خبر دادند و سه مصدوم حادثه را با انجام اقدامات پیش بیمارستانی به بیمارستان میانه انتقال دادند.

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی همچنین از برخورد موتورسیکلت با خودروی سواری ال۹۰ در جاده ورزقان – خاروانا در ساعت ۲۱ شب گذشته خبر داد.

حبیب حسینقلی زاده گفت: تکنسین‌های پایگاه ورزقان به جاده ورزقان-خاروانا اعزام شده و مرگ راکب ۲۶ ساله موتورسیکلت در محل تائید کردند.

وی ادامه داد: تکنسین‌های اعزامی دو مصدوم حادثه را با اقدامات درمانی به بیمارستان ورزقان انتقال دادند.

سرهنگ جواد ناموران رئیس پلیس راه استان علت برخورد موتورسیکلت با خودروی سواری ال۹۰ در جاده ورزقان-خاروانا را تجاوز به چپ راننده سواری ال ۹۰ اعلام و علت برخورد یک دستگاه موتورسیکلت با وانت سایپا و پژو ۴۰۵ در مسیر ترکمانچای میانه را انحراف به چپ وانت نیسان اعلام کرد.

منبع: ایسنا

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*