خانه / حوادث / دار زدن یک سگ توسط پسر خشن (پویا) +عکس

دار زدن یک سگ توسط پسر خشن (پویا) +عکس

در این فیلم تکان دهنده پسری که به نظر می رسد نوجوان است در فضای بازی طنابی را روی تیردروازه ای انداخته و سعی می کند سگی بی مقاومت را دار بزند.

پسر سگ کش ابتدا جلوی دوربین می گوید این همان سگی است که به من ۷۰۰ هزار تومان ضرر زده و باید اعدام شود سپس سگ را دار می زند و طناب را با تمام توان می کشد و البته بخاطر سنگینی سگ و تقلایش که همراه با ناله های سوزناک بود نمی تواند این حیوان بی مقاومت را دار بزند.

مجازات سگ کشی عکس عامل سگ کشی سگ کشی سگ آزاری اخبار دماوند

در صحنه بعدی این فیلم دیده می شود پسر شکنجه گر در حالیکه طناب دور گردن سگ است و آنرا باز می کشد با انتهای طناب مرتب به سگ تازیانه می زند و اعتنایی به ناله های این حیوان ندارد به گونه ای که در همان حالت سگ را روی هوا می چرخاند و روی زمین می کشاند.

در فیلم مشخص است که سگ نمی میرد و فیلمبردار نیز مرتب با گفتن اینکه: گناه دارد ولش کن . از پسر سگ کش می خواهد دست از سر سگ بردارد.

با انتشار فیلم شکنجه سگ در اینستاگرام این پسر به نام پویا سیل اعتراضات و واکنش های انسانی به اندازه ای بود که پویا صفحه اینستاگرام خود را بست.

مجازات سگ کشی عکس عامل سگ کشی سگ کشی سگ آزاری اخبار دماوند
از سوی دیگر معترضان به صفحه پلیس فتا مراجعه کردند و از ای مرجع قانونی خواستند طبق اطلاعیه های قبلی شان مبنی بر برخورد با انتشار هر نوع فیلم و عکس ناشی از حیوان آزاری در شبکه های مجازی که باعث تشویش اذهان عمومی می شود پسر سگ کش را دستگیر کنند.

یک کاربر اینترنتی نیز در اقدامی عجیب برای معرفی این پسر سگ کش ۱۰ میلیون تومان جایزه تعیین کرده است.

به نظر می رسد این فیلم در روستای خرم ده از توابع شهرستان دماوند گرفته شده است.

یک نظر ثبت شده

  1. باید اعدامش کرد این وحشی بی پدر مادر رو. این بزرگ بشه بر سر آدما هم بدتر از این میاره. وجود این وحشی چه منفعتی برای کشور داره؟؟؟

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*