خانه / اخبار داغ / علی دایی و مهناز افشار ، نیوشا ضیغمی و شیلا خداد + عکس

علی دایی و مهناز افشار ، نیوشا ضیغمی و شیلا خداد + عکس

صفحه فیس بوک علی دایی عکسی خاطره انگیز از سال های دور منتشر کرده است. این عکس مربوط به زمانی است که علی دایی بازیکن تیم ملی بود و روی جلد یکی از نشریات به چاپ رسید. در عکس علی دایی در کنار محمدرضا گلزار هنرپیشه و احسان خواجه امیری خواننده موسیقی پاپ دیده می شود.

همسر علی دایی فیسبوک علی دایی علی دایی و نیوشا ضیغمی علی دایی و مهناز افشار علی دایی و گلزار علی دایی و بازیگران علی دایی زن علی دایی جنجالی علی داییهمسر علی دایی

همچنین 5 هنرپیشه خانم هم در این عکس حضور دارند که از سمت چپ به ترتیب : مهناز افشار، الناز شاکردوست، مریلا زارعی، شیلا خداداد و نیوشا ضیغمی

همسر علی دایی فیسبوک علی دایی علی دایی و نیوشا ضیغمی علی دایی و مهناز افشار علی دایی و گلزار علی دایی و بازیگران علی دایی زن علی دایی جنجالی علی دایی

x

۷ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  • بدحجابی حق الناس و حق الله است ، حیوان نباشیم .

   یه خانم بد حجاب به چهار گروه لطمه میزند :
   یک : در خیابان جوان عفیف نمیخواهد به چهره این خانم نگاه کند، بنابراین به خودش فشار می آورد و سرش را پایین می اندازد . پس این فرد اذیت می شود و حقش ضایع می شود زیرا میتوانست راحت در خیابان راه برود مثل وقتی که آلودگی هوا وجود دارد مجبور است که ماسک بزند.
   دو : به جوان بی بند بار هم ظلم می شود ، زیرا این جوان وقتی خانم را در خیابان میبیند ، ازدواجش عقب می افتد. چون مجانی دارد نیازش را برطرف میکند ، فرد باید نیازش را با ازدواج تامین کند نه با هرزگی و چشم چرانی.
   سه : چنین خانمهایی به ما می گویند که چرا ازدواج هایمان عقب افتاده است ؟ متاعی که باید گران بفروشند دارند مفت در خیابان حراج میکنند یعنی دارند به خودشون ظلم میکنند.
   چهار : به متاهل ها هم ظلم می شود زیرا آقایان متاهل چشمشان به این خانم می افتد ، وقتی به خانه می روند و شروع به بهانه گیری میکند و زندگی ها بهم میریزد.
   وخیلی موارد دیگه مثل پایمال کردن خون شهدا – دل خون کردن مومنان و ترویج بی عفتی و بی حیایی و کمرنگ کردن ایمان مردم و عقب ماندگی روند تحصیلی و کاری و پیشرفت و بالا رفتن سن ازدواج و غیــــــــــره.

   « پس بی حجابی حق الناس است. »
   و خداوند هرگـــــــز از حق الناس نمیگذرد .
   بدحجابان مضر جامعه هستند …

   • ادم مومن با پوشش حجاب دیگران (گفتم حجاب یعنی لخت نبودن) به هوس نمی افتد

    در ضمن بین حجاب که قران گفته یعنی (داشتن پوشش و حتی نوعش رو هم مشخص نکرده ) با لخت بودن و تن فروش فرسنگ ها فاصله هست

  • ….. همشون غرب زده های بی کلاس

 1. همه از دم امل
  نیوشا ضیغمی زشت و چاق چه احساسی هم کرده خخخخخخ

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*