خانه / حوادث / ازدواج اجباری دختر ۱۴ ساله با یک متجاوز!

ازدواج اجباری دختر ۱۴ ساله با یک متجاوز!

مردی که پس از تجاوز به یک دختر ۱۴ ساله به ۱۵ سال زندان محکوم شده بود، پس از ازدواج با این دختر از دادگاه درخواست تخفیف در مجازات کرد.

به گزارش رکنا، وکیل مدافه این جوان ۲۵ ساله به قاضی دادگاه گفت: با توجه به اینکه موکلش بنا به اجبار پدر دختر ۱۴ ساله‌ با وی ازدواج کرده است دیگر اتهام تجاوز این مرد نباید مورد بررسی قرار گیرد.

وقتی دختر ۱۴ ساله قربانی تجاوز وحشیانه مردی ۲۵ ساله شده و از وی باردار شده بود به اجبار پدرش با مرد متجاوز به عنف ازدواج کرد.

پدری این دختر که در ایالت آیداهو آمریکا به همراه خانواده اش زندگی می کند وقتی متوجه باردار شدن دخترش که در پی تجاوز وحشیانه جوان ۲۵ ساله ای صورت گرفته بود قرار گرفت، این مرد و دختر ۱۴ ساله اش را مجبور کرد تا با هم ازدواج کنند.

بر اساس گزارش ایندیپندنت، این پدر، دختر و فرد متجاوز را مجبور کرد مسیر ۱۰۰۰ مایلی به سمت میسوری را طی کنند تا با توجه به منع قانونی ازدواج دختران زیر ۱۵ سال، بتوانند در آنجا با یکدیگر ازدواج کنند.

در ایالت میسوری ازدواج افراد زیر ۱۵ سال تحت شرایط خاصی همچون باردار شدن مجاز است.

فرد متجاوز که ۲۵ ساله‌ است در صورت عدم توجه قاضی دادگاه به درخواستش می بایست ماه آینده خود را جهت گذراندن محکومیت ۱۵ ساله به زندان معرفی کند.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*