خانه / آخرین اخبار / جدول کامل مسابقات جام جهانی برزیل 2014 + نام شهر و ورزشگاه‌ ها

جدول کامل مسابقات جام جهانی برزیل 2014 + نام شهر و ورزشگاه‌ ها

مراسم قرعه‌کشی بیستمین دوره رقابتهای جام جهانی فوتبال عصر امروز جمعه در سالن کاستادوساویپه باهیا برزیل برگزار شد که 32 تیم حاضر در این رقابتها حریفان خود را در مرحله گروهی شناختند.

گروه‌بندی این مسابقات به شرح زیر است:

گروه A: برزیل، کرواسی، مکزیک و کامرون
گروه B: اسپانیا، هلند، شیلی و استرالیا
گروه C: کلمبیا، یونان، ساحل عاج و ژاپن
گروه D: اروگوئه، کاستاریکا، انگلیس و ایتالیا
گروه E: سوئیس، اکوادور، فرانسه و هندوراس
گروه F: آرژانتین، ایران، نیجریه و بوسنی و هرزگووین
گروه G: آلمان، پرتغال، آمریکا و غنا
گروه H: بلژیک، روسیه، کره‌جنوبی و الجزایر

تیم برزیل میزبان این دوره از رقابتها، در روز 22 خردادماه سال 1393 دیدار افتتاحیه این مسابقات را برابر کرواسی انجام می‌دهد، مسابقه‌ای که در ورزشگاه دا سائوپائولو شهر سائوپائولو برگزار خواهد شد.

 مشرق، از مهمترین دیدارهای مرحله گروهی می‌توان به رویارویی تیم‌های اسپانیا و هلند در گروه B این مسابقات اشاره کرد، دیداری که فینال جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی (دوره گذشته جام جهانی) بود و اسپانیا با برتری مقابل هلند به عنوان قهرمانی جهان دست یافت. این بازی نخستین دیدار دو تیم در جام جهانی برزیل است که روز 23 خردادماه برگزار می‌شود.

تیم‌های آلمان و آمریکا هم روز پنجم تیرماه سال 93 با همدیگر روبرو می‌شود، مسابقه‌ای که یورگن کلینزمن سرمربی پشین تیم ملی آلمان در جام جهانی برابر تیم ملی کشورش قرار می‌گیرد، آنهم در شرایطی که دستیار پیشینش یعنی یوآخیم لو هدایت تیم ملی آلمان را برعهده دارد.

ورزشگاهای جام جهانی برزیل 2014 شهرهای جام جهانی برزیل 2014 ساعت بازی های جام جهانی برزیل 2014 زمان جام جهانی برزیل 2014 جدول جام جهانی برزیل 2014 برنامه مرحله گروهی جام جهانی برزیل برنامه کامل دیدارهای جام جهانی برزیل برنامه جام جهانی برزیل 2014

برنامه کامل دیدارهای مرحله گروهی و حذفی جام جهانی 2014 برزیل به شرح زیر است:

مرحله گروهی

پنجشنبه 22 خرداد (12 ژوئن) :

گروه A: برزیل – کروواسی (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو – دیدار افتتاحیه)

جمعه 23 خرداد (13 ژوئن):

گروه B: شیلی – استرالیا (کوییابا – ورزشگاه پانتانال)

گروه A: مکزیک – کامرون (ناتال – ورزشگاه داس دوناس)

گروه B: اسپانیا – هلند (سالوادور – ورزشگاه فونته نووا)

شنبه 24 خرداد (14 ژوئن):

گروه C: کلمبیا – یونان(بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو)

گروه D: اروگوئه – کاستاریکا(فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو)

گروه D: انگلستان – ایتالیا(مانائوس – ورزشگاه آمازون)

گروه C: ساحل عاج – ژاپن (رسیف – پرنامبوکو)

یکشنبه 25 خرداد (15 ژوئن):

گروه E: سوئیس – اکوادور(برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال)

گروه E: فرانسه – هندوراس (پورتو آلگره – ورزشگاه بیرا ریو)

گروه F: آرژانتین – بوسنی (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا)

دوشنبه 26 خرداد (16 ژوئن):

گروه F: نیجریه – ایران (کوریتیبا – ورزشگاه بایکسادا)؛ ساعت 21:30 به وقت تهران

گروه G: غنا – آمریکا (ناتال – ورزشگاه داس دوناس)

گروه G: آلمان – پرتغال(سالوادور – ورزشگاه فونته نووا)

سه شنبه 27 خرداد (17 ژوئن):

گروه H: بلژیک – الجزایر(بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو)

گروه H: روسیه – کره جنوبی (کوییابا – ورزشگاه پانتانال)

گروه A: برزیل – مکزیک(فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو)

چهارشنبه 28 خرداد (18 ژوئن):

گروه A: کامرون – کروواسی(مانائوس – ورزشگاه آمازون)

گروه B: استرالیا – هلند(پورتو آلگره – ورزشگاه بیرا ریو)

گروه B: اسپانیا – شیلی (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا)

پنجشنبه 29 خرداد (19 ژوئن):

گروه C: کلمبیا – ساحل عاج (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال)

گروه C: ژاپن – یونان(ناتال – ورزشگاه داس دوناس)

گروه D: اروگوئه – انگلستان (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو)

جمعه 30خرداد (20 ژوئن):

گروه E: هندوراس – اکوادور(کوریتیبا – ورزشگاه بایکسادا)

گروه D: ایتالیا – کاستاریکا(رسیف – پرنامبوکو)

گروه E: سوئیس – فرانسه(سالوادور – ورزشگاه فونته نووا)

شنبه 31 خرداد (21 ژوئن):

گروه F: آرژانتین – ایران (بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو) ساعت 18:30 به وقت تهران

گروه F: نیجریه – بوسنی(کوییابا – ورزشگاه پانتانال)

گروه G: آلمان – غنا (فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو)،

یکشنبه 1 تیر (22 ژوئن):

گروه G: آمریکا – پرتغال (مانائوس – ورزشگاه آمازون)

گروه H: کره جنوبی – الجزایر(پورتو آلگره – ورزشگاه بیرا ریو)

گروه H: بلژیک – روسیه (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا)

دوشنبه 2 تیر (23 ژوئن):

گروه A: کامرون – برزیل(برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال)

گروه B: استرالیا – اسپانیا (کوریتیبا – ورزشگاه بایکسادا)

گروه A: کروواسی – مکزیک (رسیف – پرنامبوکو)

گروه B: هلند – شیلی (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو)

سه شنبه 3 تیر (24 ژوئن):

گروه D: کاستاریکا – انگلستان (بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو)

گروه C: ژاپن – کلمبیا(کوییابا – ورزشگاه پانتانال)

گروه C: یونان – ساحل عاج (فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو)

گروه D: ایتالیا – اروگوئه(ناتال – ورزشگاه داس دوناس)

چهارشنبه 4 تیر (25 ژوئن):

گروه E: هندوراس – سوئیس(مانائوس – ورزشگاه آمازون)

گروه F: نیجریه – آرژانتین (پورتو آلگره – ورزشگاه بیرا ریو)

گروه E: اکوادور – فرانسه(ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا)

گروه F: ایران – بوسنی (سالوادور – ورزشگاه فونته نووا) ساعت 19:30 به وقت تهران

پنجشنبه 5 تیر (26 ژوئن):

گروه G: پرتغال – غنا (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال)

گروه H: الجزایر – روسیه (کوریتیبا – ورزشگاه بایکسادا)

گروه G: آمریکا – آلمان(رسیف – پرنامبوکو)

گروه H: کره جنوبی – بلژیک (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو)

مرحله یک هشتم پایانی

شنبه 7 تیر (28 ژوئن):

اول گروه A – دوم گروه B (بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو)

اول گروه C – دوم گروه D (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا)

یکشنبه 8 تیر (29 ژوئن):

اول گروه B – دوم گروه A (فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو)

اول گروه D – دوم گروه C (رسیف – پرنامبوکو)

دوشنبه 9 تیر (30 ژوئن):

اول گروه E – دوم گروه F (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال)

اول گروه G – دوم گروه H (پورتو آلگره – ورزشگاه بیرا ریو)

سه شنبه 10 تیر (1 جولای):

اول گروه H – دوم گروه G (سالوادور – ورزشگاه فونته نووا)

اول گروه F – دوم گروه E (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو)

مرحله یک چهارم پایانی

جمعه 13 تیر (4 جولای):

برنده دیدار اول گروه A – دوم گروه B برابر برنده دیدار اول گروه C – دوم گروه D (فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو)

اول گروه E – دوم گروه F  برابر برنده دیدار  اول گروه G – دوم گروه H (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا)

شنبه 14 تیر (5 جولای):

اول گروه H – دوم گروه G با برنده دیدار  اول گروه F – دوم گروه E (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال)

اول گروه B – دوم گروه A با برنده دیدار اول گروه D – دوم گروه C (سالوادور – ورزشگاه فونته نووا)

نیمه نهایی:

سه شنبه 17 تیر (8 جولای):

برنده دیدار (اول گروه A – دوم گروه B برابر برنده دیدار اول گروه C – دوم گروه D) با (اول گروه E – دوم گروه F  برابر برنده دیدار  اول گروه G – دوم گروه H) (بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو)

چهارشنبه 18 تیر (9 جولای):

برنده دیدار (اول گروه H – دوم گروه G با برنده دیدار  اول گروه F – دوم گروه E) با (اول گروه B – دوم گروه A با برنده دیدار اول گروه D – دوم گروه C) (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو)

شنبه 21 تیر (12 جولای):

دیدار رده بندی – (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال)

یکشنبه 22 تیر (13 جولای):

فینال –  (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*