خانه / بازار / قیمت موتور سیکلت در بازار (۱۲۵ ،هوندا ،کویر ،آپاچی ،پالس صفر)

قیمت موتور سیکلت در بازار (۱۲۵ ،هوندا ،کویر ،آپاچی ،پالس صفر)

قیمت انواع موتور سیکلت صفر ، هوندا ، آپاچی ، پالس ،کویر ،تریل در فروشگاه ها

در ۲ سال اخیر بازار فروش موتورسیکلت مانند سایر صنایع دچار رکود شده است و بسیاری از فعالان صنف دوچرخه و موتورسیکلت با بیش از چند دهه پیشینه فعالیت، به دلیل شرایط اقتصادی کشور ناگزیر به ترک این صنعت شده‌اند.

متاسفانه رکود موجود بازار بر افت تولید و فروش در این صنعت تاثیر بسیاری داشته است و انتظار می‌رود دولت برای رفع رکود حاکم بر همه بازارها تدبیری بیندیشد.
همچنین درباره سودهای بالای بانکی باید فکری اساسی شود تا با ترزیق نقدینگی در بخش‌های تولیدی – صنعتی شاهد رونق اقتصادی در کشور باشیم.
بر خلاف آنچه در کشورهای دنیا باب شده و میزان سود بانکی موجب می‌شود نقدینگی جامعه به سمت بازارهای تولیدی سرازیر و رونق اقتصادی حاصل شود، در ایران به دلیل سودهای بالای بانکی در عمل، رغبتی برای سرمایه‌گذاری در تولید و صنعت وجود ندارد.
مشکل نقدینگی در صنف فروشندگان دوچرخه و موتورسیکلت موجب افزایش نگرانی فعالان و فروشندگان در این بخش شده است به طوری که شرایط کنونی هر روز موجب ورشکستگی و تعطیلی بخشی از این بازار می‌شود.
همچنین در مسئله مصوبه سال گذشته دولت مبنی بر خروج موتورسیکلت‌های کاربراتوری از نیمه سال ۹۵ و تبدیل آن به انژکتوری نیز اعتقاد بر این است که نباید تصمیم عجولانه‌ای اتخاذ شود هر چند کاهش آلودگی هوا و وجود هوای پاک موضوع بسیار مهمی برای همه تولیدکنندگان و فروشندگان و فعالان صنعتی است. به نظر می‌رسد فرصتی که برای تبدیل موتورسیکلت‌های کاربراتوری به انژکتوری درنظر گرفته شده، زمان محدودی است.

قیمت موتورسیکلت هوندا قیمت موتورسیکلت‌ لوکس قیمت موتور سیکلت کویر قیمت موتور سیکلت پیشرو قیمت موتور سیکلت پالس قیمت موتور سیکلت آپاچی قیمت ماشین فروشگاه موتور سیکلت فروش موتور سیکلت‌ هوسانگ فروش موتور سیکلت سوزوکی فروش موتور سیکلت بهترین موتور سیکلت
امروز موتورسیکلت انژکتوری حدود ۳۰۰ دلار با موتورسیکلت کاربراتوری تفاوت قیمت دارد از این رو چنانچه دولت پیش از هرگونه تصمیمی از نظرات تولیدکنندگانی که سال‌ها پیشینه فعالیت در این صنعت دارند بهره ببرد به طور قطع متضرر نشده بلکه تصمیمات دقیق‌تری اخذ خواهد شد.
با وجود هزینه‌های موجود در سال جاری هیچ‌گونه تغییری در قیمت فروش موتورسیکلت و دوچرخه به وجود نیامد زیرا زمانی که عرضه زیاد و تقاضا اندک می‌شود قیمت‌ها به دلیل شرایط بازار، تغییری نخواهد داشت.
با وجود چنین شرایطی فعالان صنعت دوچرخه و موتورسیکلت امیدوارند در ماه‌های آینده شاهد تغییر وضعیت اقتصادی و رفع رکود در بازار باشیم، چرا که در صورت ادامه شرایط پیش‌بینی می‌شود بیش از ۵۰درصد از فعالان این صنف با خطر ورشکستگی مواجه شوند.

نام موتور

مشخصات

قیمت بازار ( تومان )

مهر ۱۳۹۵

بهران

۱۲۵cc

۱,۶۰۰,۰۰۰

پیشتاز

CG 125cc

۲,۱۰۰,۰۰۰

تک تاز

TK 125cc

۱,۵۰۰,۰۰۰

دایچی

۱۲۵cc

۲,۰۰۰,۰۰۰

کثیر

۱۲۵cc

۱,۶۰۰,۰۰۰

رایکا

۱۲۵cc

۱,۹۰۰,۰۰۰

هیوسانگ

HYOSUNG AQUILA 249

۲۰,۷۰۰,۰۰۰

پالس

۱۵۰CC

۳,۴۰۰,۰۰۰

آپاچی

۱۵۰cc

۲,۰۰۰,۰۰۰

رهرو

۲۰۰cc

۱,۶۰۰,۰۰۰

قیمت موتورسیکلت هوندا قیمت موتورسیکلت‌ لوکس قیمت موتور سیکلت کویر قیمت موتور سیکلت پیشرو قیمت موتور سیکلت پالس قیمت موتور سیکلت آپاچی قیمت ماشین فروشگاه موتور سیکلت فروش موتور سیکلت‌ هوسانگ فروش موتور سیکلت سوزوکی فروش موتور سیکلت بهترین موتور سیکلت

پر فروش ترین موتورسیکلت های ایران

 شاید اگر نگاهی ساده به خیابان های ایران بیاندازید تصور کنید یکی از اعضای خانواده CG125 ها پر فروش ترین موتورسیکلت بازار است و یا ارزان ترین موتورسیکلت بازار چنین عنوانی را نیز به خود اختصاص داده است اما در واقعیت اینگونه نیست . کمپانی TVS هند با مدل ROCKZ که طرحی مشابه WAVe هوندا است علی رغم قیمت بالای ۴٫۸ میلیون تومانی پر فروش ترین موتورسیکلت کنونی بازار ایران به حساب می آید . پس از ROCKZ ، طرح جدید آپاچی که به تازگی به بازار ایران نیز عرضه شده است به عنوان دومین موتورسیکلت پر فروش بازار شناخته می شود و جالب اینجاست که آپاچی نیز محصولی از کمپانی TVS هندوستان است لذا نا گفته پیداست که TVs چه حکومتی در بازار ایران دارد.

موتورسیکلتباجاج اونجر
حجم موتور۲۲۰ سی سی
قیمت۶٫۲۵۰ میلیون تومان
موتورسیکلتدایلیم VJF250
حجم موتور۲۵۰ سی سی
قیمت۱۲ میلیون تومان
موتورسیکلتمگلی
حجم موتور۲۵۰ سی سی
قیمت۱۱٫۵ میلیون تومان

طراحی این موتورسیکلت بر عهده مگلی انگلستان بوده است . حجم دقیق پیشرانه این موتورسیکلت ۲۴۷٫۵ سی سی است و از سیستم کاربراتور برای سوخت رسانی استفاده می کند . حجم باک مگلی ۱۱٫۷ لیتر است که حدود ۳٫۱ لیتر حجم کمتر در مقایسه با دایلیم ۲۵۰ را نشان می دهد اما در عوض وزن ۱۳۵ کیلوگرمی این موتورسیکلت ۲۳ کیلوگرم از دایلیم سبک تر است .

موتورسیکلتهیوسانگ GV250
حجم موتور۲۵۰ سی سی
قیمت۱۹ میلیون تومان
موتورسیکلتپرواز GS
حجم موتور۲۰۰ سی سی
قیمت۳٫۶ میلیون تومان

حجم دقیق پیشرانه این موتورسیکلت ۱۹۷ سی سی است و توان تولد حداکثر قدرت ۱۴ اسب بخار را داراست . وزن خالص این موتورسیکلت به ۱۲۵ کیلوگرم می رسد و ظرفیت باک آن نیز ۱۵ لیتر است . پرواز GS200 ضمن بهره گیری از گیربکس ۵ سرعته در هر ۱۰۰ کیلومتر به صورت متوسط ۲٫۷۲ لیتر بنزین مصرف می کند. سیستم ترمز های GS200 دیسکی است و از تکنولوژی ABS نیز بهره می برد.

موتورسیکلتKTM EXC-F
حجم موتور۲۵۰ سی سی
قیمت۴۱٫۵ میلیون تومان

EXC-F نامی شناخته شده و معتبر در مسابقات بین المللی موتورسواری به خصوص سری مسابقات World Enduro Championship است . EXC-F در نسخه ۲۵۰ سی سی در کلاس E1 این مسابقات تا کنون عناوین معبری بسیاری را برای KTM به ارمغان آورده است . حجم دقیق پیشرانه این موتورسیکلت ۲۴۹٫۹۱ است و تنها ۹ سی سی تا محدودیت موتورسیکلت های عرضه شده به ایران فاصله دارد.این موتورسیکلت محصولی از شرکت معتبر KTM اتریش است . پیشرانه آن تک سیلندر و ۴ زمانه است و سوخت رسانی در آن به صورت انژکتوری صورت می گیرد . طرالحی این موتورسیکلت در کلاس Enduro به گونه ای صورت گرفته است که می توان شیبی تا ۶۳٫۵ درجه را بپیماید . سیستم ترمز این موتورسیکلت نیز دیسکی و ساخته شرکت معتبر برمبو است .

موتورسیکلتهیوسانگ R Comet GT250
حجم موتور۲۵۰ سی سی
قیمت۱۸٫۵ میلیون تومان

سیستم خنک کنندگی این موتورسیکلت در مقایسه با دیگر موتورسیکلت های هم کلاسش در ایران کمی متفاوت است و با روغن عمل خنک سازی انجام می شود . این موتورسیکلت همچنین بر خلاف بسیاری از موتورسیکلت های ۲۵۰ سی سی بازار از ۲ سیلندر ۸ سوپاپ بهره می برد .

موتورسیکلتهوندا CBR250R تایلندی
حجم موتور۲۵۰ سی سی
قیمت۲۳ میلیون تومان
موتورسیکلتهوندا CBR250R ژاپنی
حجم موتور۲۵۰ سی سی
قیمت۳۵ میلیون تومان
موتورسیکلتKTM DUKE
حجم موتور۱۲۵ سی سی
قیمت۱۸ میلیون تومان
موتورسیکلتجترو طرح هارلی
حجم موتور۲۰۰ سی سی
قیمت۶ میلیون تومان
موتورسیکلتکاوازاکی ZXR
حجم موتور۲۵۰ سی سی
قیمت۳۵ میلیون تومان
موتورسیکلتباجاج پالس
حجم موتور۲۲۰ سی سی
قیمت۶٫۷ میلیون تومان
موتورسیکلتباجاج پالس
حجم موتور۱۸۰ سی سی
قیمت۵٫۹ میلیون تومان
موتورسیکلتمودناس گلکسی
حجم موتور۱۳۰ سی سی
قیمت۸ میلیون تومان
موتورسیکلتکاوازاکی KLX
حجم موتور۲۵۰ سی سی
قیمت۳۵ میلیون تومان

KLX در کلاس موتورسیکلت های آفرود کاوازاکی دسته بندی می شود و ضمن داشتن مشخصاتی مشابه KTM EXC-F حدود ۶ میلیون تومان از این موتورسیکلت اتریشی ارزان تر است . پیشرانه ۲۴۹ سی سی KLX توانایی تولید حداکثر قدرت ۲۴ اسب بخار را داراست و از گیربکس ۶ سرعته بهره می برد.

موتورسیکلتTVS راکز
حجم موتور۱۲۵ سی سی
قیمت۴٫۸ میلیون تومان
موتورسیکلتهوندا ویو
حجم موتور۱۲۵ سی سی
قیمت۱۱ میلیون تومان
موتورسیکلتآپاچی RTR ( طرح جدید)
حجم موتور۱۸۰ سی سی
قیمت۶ میلیون تومان

در مدل جدید آپاچی فلاپ جلو و چراغ های تغییر کرده اند . جنس بخشی از بدنه به کربن تغییر کرده است و در چراغ کوچک جلو از LED استفاده شده است.یکی دیگر از تغییرات عمده آپاچی جدید تغییر در فرم فرمان موتورسیکلت است زیرا در مدل قبلی این موتورسیکلت موتورسواران عمدتا به علت پایین بودن ارتفاع فرمان و الزام به خم شدن دچار کمردرد می شدند لذا در مدل جدید ارتفاع فرمان افزایش یافته است .

موتورسیکلتکاوازاکی Z250
حجم موتور۲۵۰ سی سی
قیمت۵۵ میلیون تومان

کاوازاکی Z250 یکی از جدیدترین محصولات این موتورسیکلت ژاپنی و مهمان جدید بازار ایران است که از پیشرانه ۲ سیلندر ۲۴۹ سی سی ۸ سوپاپ بهره می برد.حداکثر قدرت این موتورسیکلت به عدد شگفت انگیز ۳۱٫۵ اسب بخار می رسد تا این موتورسیکلت ۱۶۸ کیلوگرمی به یکی از پرشتاب ترین گزینه های موجود در بازار بدل شود. البته پرداخت مبلغ ۵۵ میلیون تومان برای تجربه این همه قابلیت شگفت انگیز فنی نیز چندان کم نیست.

موتورسیکلتکویر رادیسون
حجم موتور۱۲۵
قیمت۲٫۹ میلیون تومان
موتورسیکلتجهان رو LML
حجم موتور۱۲۵
قیمت۴٫۵ میلیون تومان
موتورسیکلتهوندا CRF-L
حجم موتور۲۵۰
قیمت۳۸ میلیون تومان

رفیق شفیق سال های جنگ ، حماسه و دفاع مقدس ایران بار دیگر پس از ۳۰ سال به بازار بازگشته است . موتورسیکلتی که بیش از مشخصات فنی قدرتمند و ظاهر خاصش خاطرات خوبی را در ذهن ایرانیان به جای گذاشته است .

۸ دیدگاه

 1. سلام با تشکر از ای که لیست قیمت های موتور رو گذاشتین من میخوام یک موتور در چند روز آینده بخرم

  (7)(16)
 2. این باهاتون از کجا آوردیدآپاچی رو زدین دو میلیون درصورتی که شش میلیون داره فروخته میشه.جریان چیه؟

  (15)(2)
 3. سلام این آپاچی هایی ک زدین دوتومن باید از کجا خریداری کنیم هرجا رفتیم قیمت بالای پنج میلیون بود

  (19)(6)
 4. آپاچی دوتومن؟ مگه داریم؟ مگه میشه؟ کمتراز هندا؟

  (10)(1)
 5. شما شاید پیش بینی میکنی یه موتوری با قیمت دو تومن توسط پالس و اپاچی میخواد بیاد تو بازار

  (3)(2)
 6. اگر موتور اپاچی دو میلیون سراغ دارید ادرس بدید ی دو سه تا بخریم

  (2)(1)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*