خانه / آخرین اخبار / واکنش تند فقیهه سلطانی به انتشار مصاحبه جعلی از وی

واکنش تند فقیهه سلطانی به انتشار مصاحبه جعلی از وی

فقیهه سلطانی با انتشار تصویر این مصاحبه جعلی در صفحه شخصی اینستاگرامش نوشت: این مطالب زشت با این عناوین زشت‌تر، مصاحبه ای جعلی است و من هرگز با خبرنگار این رسانه بعد از هزار بار تماس، مصاحبه نکردم!

همسر فقیهه سلطانی مجله تماشاگران امروز بیوگرافی فقیهه سلطانی اینستاگرام فقیهه سلطانی

اینم مطلب جوابیه از طرف من که قرار است در این رسانه چاپ شود …

بنام نامی حق

بسیار از مدیران تحریریه هفته نامه تماشاگران امروز در شگفت و دلگیریم !

دلگیر از چاپ و انتشار مصاحبه ای که من “فقیهه سلطانی” هرگز با این رسانه انجام ندادم و شگفت زده از تیتر بسیار نازیبای این مصاحبه بی اساس !

علی رغم تمام توضیحات ما در مورد مطالب نامه و شفاف سازی در مورد درخواست های منطقی خود از مدیریت سازمان، در خصوص تشکیل “خانه بازیگر” و در نتیجه سامان یافتن امور بازیگران اعم از مرد و زن، باز هم شاهد چاپ و انتشار مطالبی از این دست با عناوین نازیبا و برداشت های سهل انگارانه و مغرضانه در مورد محتوی نامه اخیر هستیم، که تماما و تنها تخریب شخصیت امضا کننده گان نامه را در پی دارد!

همسر فقیهه سلطانی مجله تماشاگران امروز بیوگرافی فقیهه سلطانی اینستاگرام فقیهه سلطانی

متاسفانه برخی از رسانه ها و خبرنگاران با دگرگونی مطالب و منظور ما سعی در ایجاد اختلاف بین ما و همکاران مان و ماهی گرفتن از این آب گل آلود در جهت ایجاد جنجال خبری در رسانه خویشند و خواسته و یا ناخواسته باعث تغذیه خبری شبکه ها غیر و ضد نظام می گردند !

عزیزان! بزرگواران! برخی از اصحاب رسانه که منصف نیستید ..به خدا که فردایی هست…قیامتی هست و روز حسابی …دنیا و اعتبار آن ارزش ریختن آبروی دیگران را ندارد …! و من الله هدایه

همسر فقیهه سلطانی مجله تماشاگران امروز بیوگرافی فقیهه سلطانی اینستاگرام فقیهه سلطانی

فقیهه سلطانی

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*