خانه / آخرین اخبار / چه کسانی به حجاب سکینه خدابنده لو در المپیک توهین کردند؟ +عکس

چه کسانی به حجاب سکینه خدابنده لو در المپیک توهین کردند؟ +عکس

«سکینه خدابنده لو» مربی تیم تیراندازی بانوان، کسی بود که در افتتاحیه المپیک با پوشش چادر در رژه کاروان المپیک حاضر شد، این کار در شبکه‌های اجتماعی با واکنش‌های مثبت و منفی زیادی همراه بود.

غرب زدگان عکس المپیک 2016 برزیل روشنفکران بیوگرافی سکینه خدابنده لو اینستاگرام سکینه خدابنده لو اصلاح طلبان چه کسانی هستند آزادی بیان

رؤیا هاشمی خبرنگار حوزه اجتماعی در واکنش به کامنت‌هایی که برای سکینه خدابنده لو در رژه کاروان المپیک گذاشته بودند، نوشت: «زیر این عکس را کامنت برداشته کامنت هایی که هرکدامشان اعتراض صاحبانشان را فریاد می‌زنند. فریاد می‌زنند از اینکه چرا یک نفر با سیاهی چادرش، رنگ را، هارمونی و هماهنگی را  در کاروانمان به‌هم‌ریخته؟! اما من این به‌هم‌ریختگی را دوست دارم. این «سیاهیِ وسطِ آن‌همه سفیدی» را دوست دارم. حتی اگر از حجاب اجباری دل‌پری داشته باشم یا اگر از چهره ترسناکی  که گشت ارشاد از چادرم ساخته بیزار باشم؛ اما این بار دلم می‌خواهد  از این شلختگی لذت ببرم و فکر کنم که هرز گاهی چه قدر می‌شود بعضی از این ناهماهنگی‌ها و پلشتی‌ها را دوست داشت. من امروز همان‌قدر که از دیدن ویلچرِ ناهماهنگ زهرا جان نعمتی در کاروانمان لذت بردم و با دیدنش چشمانم برق زد از دیدن آن «نقطه سیاهِ وسط آن‌همه سفیدی» هم کیف کردم.

غرب زدگان عکس المپیک 2016 برزیل روشنفکران بیوگرافی سکینه خدابنده لو اینستاگرام سکینه خدابنده لو اصلاح طلبان چه کسانی هستند آزادی بیان

کیف کردم که کسی هست که به‌قدر وسع خودش به  دنیا بگوید که این چند متر پارچه سیاه که ما صدایش می‌کنیم «چادر» فقط برای عکس‌های ترسناکِ زامبی‌های داعش با آکساسوار سرهای بریده نیست! می‌شود با این چند متر پارچه سیاه، آدم‌ها را دوست داشت، از صلح گفت و با آن به همه دنیا لبخند زد! من این «سیاهیِ وسط آن سفیدی» را دوست دارم چون امروز یک نفر بود که نه‌فقط به دنیا که به مردم خودمان بگوید باور کنید می‌شود با چادر بود و مثل دخترهای سنتی خانه‌نشین نبود. می‌شود با آن مسابقه داد، روی سکوی قهرمانی ایستاد، دور دنیا را گشت و منتظر اتفاق عجیبی نبود. روی حرفم با آن‌هایی است که این ناهماهنگی را دوست نداشتند، خواستم بگویم بیایید یک این بار چشم‌پوشی کنیم، این سیاهی وسط کاروانمان را سفید ببینیم. بیایید یک این بار این شلختگی‌ها و ناهماهنگی‌ها را دوست داشته باشیم اصلاً بیایید یک این بار دلمان نخواهد همه‌چیزمان به همه‌چیزمان بیاید!»

نظرات برخی کابران ایرانی

یکی نوشت : نظم رو بهم ریخته.
آن یکی گفت: این خیمه چیه ؟! دوستش را منشن کرد که: آبروی کشورمونو برد.
اصلا این به طرح لباس مصوب المپیک توهین کرده.
جوابش را دادند : همین کارها باعث عقب افتادگی ما شده.

آن یکی فحش داد ، دیگری به خواهر و مادر و پدرش توهین کرد. و آن دیگری آدرس صفحه اش را میخواست برای خالی کردن عقده هایش. اینجا ایران است… و اینها تعدادی از نظرات هموطنان کشور من است. همان کسانی که هنگام برهنه شدن فلان بازیگر غش و ضعف و دیگران را به رعایت احترام به عقاید شخصی او دعوت میکنند.

در حالی که وقتی چادر و چادری می بینند ، نمیتوانند خوی خود را کنترل کرده و فحاشی را وسیله ای برای سرپوش گذاشتن روی حقارت های خود می کنند.

شما که الفبای ابتدایی احترام گذاشتن به عقاید را نمیدانید ، از آن دم نزنید. بیش از این خود را مضحکه ی عام نکنید و راحت بگویید: تنها احترام به عقاید خوشایند شما محترم است، نه هر عقیده ای متاسفم از داشتن چنین هموطنان مدعی آزادی که خود از همه فاشیست تر هستند.

غرب زدگان عکس المپیک 2016 برزیل روشنفکران بیوگرافی سکینه خدابنده لو اینستاگرام سکینه خدابنده لو اصلاح طلبان چه کسانی هستند آزادی بیان

میدونستید #رژه رو خراب کردید؟!حیف…حیف اون همه وقت و هزینه ای که رو این لباسا برای امثال شما گذاشتن و شما با پوشیدن اون گونی همه رو خراب کردید و #ملت_ایران برای شما افسوس میخورند🚶😊 ♨دوستان #گونی منظور چادره ها یه وقت فکرتون جای دیگه نره♨
خانم محترم شما مگه نمیدونی فقط تو ایران #نامحرم هست؟تا حالا #فرنگ نرفتی؟این امل بازیا چیه نمیفهمم😐

حالا خوبه واسه #تیراندازی مجبوری دربیاری وگرنه یه پا #کاماندو واسه خودت میشدی😂 ♨این خانوم خدابنده لو یک آریایی و #پارسی نیست افسوس و صد افسوس♨
خلاصه #المپیک امسالو شما خراب کردین با اینکارتون…
همش #افراط #تفریط 😤👊
افتخار یعنی #گلشیفته که برای ثابت کردن حرفش و مخالفتش #عریان شد✌❤
افتخار یعنی #مهران_غفوریان ✌🙈
یعنی #رابعه_اسکویی عزیز✌😅
#چکامه_چمن_ماه و #صدف_طاهریان ✌😌
#افتخار #ایرانی و #آریایی بودن یعنی ی #پورن_استار سینما ی اجنبی ها مخفیانه بیاد ایرانو به زنان هموطن ما بگه ایرانیا تو خیابوناشون مثه پورن استارا میگردن✌😎 یعنی رتبه ی یک عمل بینی و عمل زیبایی✌😍
افتخار ایران یعنی #پل_پارک_وی و محل صف کشیدن دخترای نازنینمون برای…👏😢
بلهههه این چیزا افتخارن شما چشمو گوشتونو رو حقیقت بستین ما باید #تاوان بدیم؟👊😤
منتهی امثال شما فقط #لکه ی ننگین😷👎
تا کی شعار و ریا؟😷👎
تازشم معلوم نیست زیر اون #چادر چه کارا که نمیکنید😷👎
🍃
زن ها #ریحانه اند
زن ها #ریحانه اند
زن ها #ریحانه اند… 🙂
🍃

🍃✨🔥
تیم آمریکا به روسری یکی از اعضاش احترام گذاشته و عضو محجبه داره، مردم ما حضور یک چادری رو نمیتونن تحمل کنن
.
ملت همیشه در صحنه ایران باز سوژه تازه پیدا کردنند دیگه فحاشی به الهام چرخنده رو بیخیال شدند رفتند سراغ این خانم ورزشکار محجبه
.
اینا همونا هستند که میگن نوع پوشش گلشیفته به کسی مربوط نیست .
اینها همونا هستند که میگن به شما داعشیا چه ارتباطی داره که چرا هنرمندان تو جشنوارها تو داخل و خارج از کشور با بدترین حجاب میرن روی فرش قرمز پوشش خودشونه به شما چه
.
اینها همونای هستند که پوشش رو مسئله شخصی میدونن .
البته من موندم چرا نودو نه درصد اینا که دارن بدترین توهینها رو به حجاب این خانم میکنند آقایون هستند !

غرب زدگان عکس المپیک 2016 برزیل روشنفکران بیوگرافی سکینه خدابنده لو اینستاگرام سکینه خدابنده لو اصلاح طلبان چه کسانی هستند آزادی بیان

 

سلام دوستان.
بازهم بی فرهنگی برخی مردم و عدم فهم و درک و شاید بهتر بگویم عدم داشتن تربیت در برخی از مردم دوباره نمود پیدا کرد و این بار موج توهین و فحاشی و استفاده از الفاظ رکیک به سمت خانم #سکینه_خدابنده لو مربی تیم ملی رشته تیراندازی در تپانچه بادی کشورمان نشانه رفت.
بخاطر استفاده از پوشش چادر در رژه افتتاحیه المپیک.
جالب اینجاست که وقتی #گلشیفته_فراهانی و امثال این افراد برهنه میشوند برایش دست میزنند و هورا میکشند اما وقتی حجاب به میان می آید فحاشی و توهین جای دست و هورا جایگزین میشود.
جالب است که غیرمسلمانان در سایر کشورها به افراد محجبه احترام زیادی قایل میشوند که ویدیو دوربین مخفی از این دست هم موجود است اما در کشور ایران افرادی که دم از انسانیت میزنند بجز فحاشی چیز دیگری یاد نگرفته اند.

وجالب تر میدانید کجاست؟
اینجاست که اکثریت قریب به یقین افرادی که به افراد محجبه فحاشی میکنند آقایان و پسرها هستند.نه بخاطر حمایت از حقوق‌ زنان بلکه به این خاطر است که حجاب و پوشش مانع چشم چرانی و هرزه گری و شهوت رانی آقایان میشود و میخواهند با این مسئله مبارزه کنند.

اگر مردی یا پسری را دیدید با حجاب زن و دختری که اصلا با او نسبت وقرابتی ندارد مشکل دارد بدانید مشکل وناراحتی و عصبانیت او بخاطر این است که حجاب این دختر یا زن مانع میشود تا قسمت های زیبای بدنش را ببیند. وگرنه با عقل سلیم بگویید حجاب داشتن یک زن چه ربطی به یک مرد غریبه میتواند داشته باشد؟

به امید اینکه همه مردان ما و مردان جهان به فکر ………….. خودشان نباشند.

۱۶ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. خنده دار ترین قسمت مزخرفاتی که نوشتی آخرش بود که گفتی مردم از اینکه چادر سکینه مزاحم چشم چرانی اونها شده به او توهین میکنن. آخه اول یه نگاه به اون غورباقه سیاه بکن بعد این حرفو بزن. …..

 2. یک مسلمان ایرانی

  مراقب حرف زدنت باش. از نوع حرف زدن و الفاظت آدم سریع به فرهنگ و شعورت پی میبره.

  چادر از خانم فاطمه زهرا «س» به ما ارث رسیده. چادر زدن لیاقت میخواد

 3. احسنت به خانم سکینه خدابنده لو
  واقعا ایشون یک معرف واقعی مسلمان ایرانی به تمام جهان هستن.
  البته بقیه هم حجابشون کامله ولی چادر یه چیز دیگس.
  خدا میدونه وقتی ایشونو تو تلوزیون دیدم چقدر خوشحال شدم

 4. آقا یا خانم ببببب مراقب حرف زدنت باش.
  اتفاقا حرفش درست بود چون کسی نمیتونه به اندام چادری نگآه کنه. اون کسی که چشم چرونه خدا میدونه چقدر عصبی میشه..
  نکنه خودت هم از همون چشم چرون هایی کلک

 5. خب معلومه دیگه…اقا یا خانم بببب خودشون به مراد دلش،،«چشم چرونی» نرسیده از این موضوع ناراحته و توهین میکنه

 6. احسنت به خانم خدابنده لو که عزت ایرانی ها رو حفظ کرد و باید افتخار کرد به این بانوی ایرانی که ثابت کرد با چادر هم میشه تو جامعه بود و فعالیت کرد و از همه مهم تر به دنیا ایران اسلامی واقعی رو نشون داد که حجاب یعنی چادر حضرت زهرا.
  اجرتون با خدا خانم خدابنده لو که بزرگترین کار رو شما کردین.

 7. احسنت به این بانو ؛ شما مایه افتخار و فخر ایران اسلامی هستید.براتون از ته قلبم آرزوی موفقیت می کنم.

 8. خانم خدابنده لو شما فوق العاده ای…..
  کاش همه ی دخترای این سرزمین یه تار موی شما رو به ارث برده بودن

 9. ما به خانم سکینه خدابنده لو افتخار میکنیم

 10. هل بستوی الذین بعلمون والذین لا یعلمون..؟؟؟ کسی که خوابیده رو میشه بیدار کرد..اما کسی که خودشو به خواب زده نه…..امیدوارم جناب ببببببب جزوه دسته دوم نباشه……شما ادب و…فدای شهوتاتون میکنید…ما اشتباه میکنیم کتاب خدا قران که اشتباه نداره این رو حتی دشمنان اسلام هم میدونن…تازه میفهم که امام زمان این همه سال با این جاهلین چه رنج های متحمل بشن. خانم خدابنده لو الگوی خوبی برای تمام هنرمندا و خانواده ورزشکارا هستند..به گفته حضرت رسول کشور اسلامی همچون کشتی است…کسی حق ندارد به بهانه ی اینکه در کشتی حضور دارد ان را سوراخ کند در این صورت همه عرق میشوند…وما شاهد بلاهای زیادی در جهانین..مگه نه؟؟؟

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*