خانه / حوادث / جزییات و علت مرگ برادرزاده بازیگر طنز و معروف در ولنجک تهران

جزییات و علت مرگ برادرزاده بازیگر طنز و معروف در ولنجک تهران

برادرزاده بازیگر معروف کمدی و طنزپرداز ایرانی پس از خوردن مشربات الکلی دست ساز در پایان میهمانی شبانه به طرز مرموزی به کام مرگ فرو رفت.

 ساعت ۸ شامگاه پنج شنبه ۲۸ مرداد ماه سال جاری ماموران کلانتری ۱۶۳ ولنجک در جریان مرگ مرموز مرد ۳۰ ساله ای در خانه اش قرار گرفتند.
ماموران با حضور در خانه مرد آشنا با جسد مردی روبرو شدند که به آرامی روی تخت خوابیده بود و در تحقیقات ابتدایی مشخص شد وی برادرزاده یکی از هنرپیشه های طنزپرداز است.

تحقیقات جنایی برای رمزگشایی از مرگ برادرزاده بازیگر سرشناس نقش های طنز کمدی پس از کشف جسدش در خانه مجردی آغاز شد.

شامگاه پنج شنبه ماموران کلانتری ولنجک تهران در جریان مرگ پسر جوانی در خانه اش در شمال تهران قرار گرفتند. با حضور ماموران در آدرس اعلامی در خیابان ولنجک آنها با جسد پسر ۳۰ ساله ای در حالیکه لباس خانه به تن داشت، روبرو شدند.

در بررسی های اولیه مشخص شد متوفی برادرزاده یکی از بازیگران مشهور نقش های کمدی است که به تنهایی از چند ماه قبل در این خانه مجردی زندگی می کند.

با اعلام موضوع به بازپرس ویژه قتل تهران، او دستور حضور تیم تشخیص هویت را در محل برای بررسی علت مرگ صادر کرد. با حضور تیم جنایی، پزشک جنایی با معاینه جسد اعلام کرد بیش از نصف روز از مرگ پسر جوان می گذرد و مشخص کردن علت دقیق مرگ نیاز به بررسی بیشتر دارد.

همچنین خانواده پسر ۳۰ ساله در تحقیقات اولیه اعلام کردند پس از اینکه پسرشان جوابگوی تلفن همراه و خانه اش نبوده به موضوع مشکوک شده و پس از حضور در آپارتمان او، با جسدش روبرو شده و موضوع را به پلیس اطلاع داده اند.

با بررسی محل کشف جسد، سجاد منافی آذر بازپرس ویژه قتل تهران دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی برای مشخص شدن مرگ پسر ۳۰ ساله را صادر کرد.

کارآگاهان در این مرحله پی بردند که قربانی چهارشنبه شب در یک میهمانی شبانه با دوستانش اقدام به خوردن نوشیدنی الکلی دست ساز کرده و صبح پنج شنبه دیگر از خواب بیدار نشده است.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*