خانه / آخرین اخبار / بهنام صفوی در خندوانه از روزهای سخت زندگی‌اش گفت

بهنام صفوی در خندوانه از روزهای سخت زندگی‌اش گفت

رامبد جوان ضمن تبریک به پزشکان و خانواده آنها، به مناسبت روز پزشک شادی برنامه «خندوانه» شب گذشته را به همه بیمارانی تقدیم کرد که با تلاش و صبر بر بیماری خود غلبه می‌کنند.
«جناب خان» که از همان ابتدا در برنامه حاضر شده بود، از رامبد خواست که ۱۰ درصد از شادی برنامه را به رفتگران تقدیم کنند که رامبد جوان هم از این نظر استقبال کرد.
جوان در ابتدای برنامه گفت: دو سال منتظر حضور بهبودیافتگان از سرطان بودم. بالاخره امشب در برنامه «خندوانه» میزبان آنها هستیم.
در ادامه دکتر ناصر پارسا سرطان شناس و فوق تخصص ژنتیک در برنامه حاضر شد. او ضمن تبریک روز پزشک گفت: با تجربه ای که از گذشته های خود داریم، میانگین عمر ما ایرانیان ۷۰ سال است و در این مهمانی موقت دنیا، باید بهترین رویدادها را رقم بزنیم. یکی از این اتفاق های خوب، عیادت هفتگی از بیماران است. با این کار ارتباط خوبی برای بهبود بیمار برقرار می‌شود.
وی در خصوص آمار بیماران سرطانی در ایران عنوان کرد: در کشور ما حدود ۸۰ هزار نفر به سرطان مبتلا هستند. نسبت به گذشته افزایش داشتیم که بستگی به سبک زندگی ما دارد. هرچه سالم‌تر زندگی کنیم، کمتر به بیماری سرطان مبتلا می‌شویم.
همچنین به مناسبت سالروز بوعلی سینا و روز پزشک، بیژن بنفشه خواه و برادرش به آرامگاه ابن سینا در همدان رفته بودند و به همین بهانه تصاویری از این سفر پخش شد.
همسر جناب خان همسر بهنام صفوی مهمانان خندوانه بیوگرافی بهنام صفوی بیماری هنرمندان بیماری بهنام صفوی اینستاگرام جناب خان
رامبد جوان در ادامه برنامه از بهنام صفوی خواننده پاپ که درگیر بیماری سرطان بود، دعوت کرد. صفوی پس از تبریک روز پزشک، قطعه «آرامش» را برای شروع خواند.
در ادامه صفوی ضمن تعریف خاطره ای از پدربزرگش اظهار داشت: آدم خاطره بازی هستم و از دیدن عکس‌هایم و مرور خاطرات لذت می‌برم.
صفوی در خصوص وضعیت جسمانی امروز خود عنوان کرد: حالم این روزها خوب است. دوره دوم شیمی‌درمانی را سپری می کنم. خدا را شکر چاشنی روحیه را دارم. حتی با امید توانستم دوره سخت پرتودرمانی را سپری کنم.
صفوی نظر خود را درباره بیماری سرطان اینگونه بیان کرد: به نظر من سرطان یک چیز ساختگی در ذهن ماست. من فکر می کنم علی رغم سختی که دارد، خیلی راحت می توان با آن برخورد کرد.
وی ادامه داد: برای پایان برنامه قطعه «خدا» را برایتان اجرا می کنم. زمان ساخت آن، در دوره سخت بیماری بودم که با این موسیقی امید بخش، دوره درمانم بهتر سپری شد.
صفوی در پایان آرزوی سلامتی، شادی و آرامش برای همه مردم ایران داشت.
گزارش از الهام قبادی /باشگاه خبرنگاران

اجرای زنده ترانه ” خدا ” با صدای بهنام صفوی در خندوانه

اجرای زنده ترانه زیبای با نام ” خدا ” را با صدای بهنام صفوی در برنامه خندوانه مشاهده می‌کنید. ” حواست به من بوده و هست اما یوقتا حواسم ازت پرت میشه / با اینکه تو خورشیدو دادی به دنیا یوقتایی سردم ولی نه همیشه / مثل کوه پشت منی هر دقیقه بجز تو کسی تکیه گاهم نبوده / تو بالاتر از قله های زمینی به تو فکر کردن شبیه صعوده / همینکه حواست به من هست خوبه  / همین خوبه که تو منو دوست داری …

۳ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. چی شدآقارامبدحالابهنام صفوی وسرطانیهاکه به جنگ سرطان رفتن ودارن مقاومت میکنن واسه ت عزیزشدن امابه بهانه فرهنگ سازی شخصیت پاشایی رابردی زیرسوال تاعقده حسادتت روخالی کنی ماکه میدونیم هدفت فرهنگ سازی واین حرفانبودهدفت این بودکه توجها رابه خودت جلب کنی که مردم بیان شبیه توبشن وتوراالگوی خودش.ن کنندچون باوقاحت تمام گفتی چراشبیه من نمیشیدفردااگه خدانکرده بهنام هم طوریش بشه مردم ازمراسمش استقبال کنن به ا.نم حسودی میکنی.

  2. باهات موافقم این رامبدخیلی آدم حسودوکینه توزیه دوسال منتظربوده بهبودیافتگان سرطانی رابه برنامه دعوت کنه دوسالم منتظربوده یه جوری توبرنامه ش پاشایی وطرفداراش روتحقیرکنه ولی خودش تحقیرشدچاه نکن بهرکسی اول خودت دوم کسی

  3. باهات موافقم این رامبدآدم حسودو… وگرنه پاشایی هم یه آدم سرطانی بودچراباید بیادتوبرنامه ازش بدگویی کنه همانطورکه دوسالمنتظراین برنامه بهبودیافتگان سرطان بوده دوسالم منتظرانتقام ازپاشایی وطرفداراش بوده اماشکرخداضایع شد.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*