خانه / آخرین اخبار / برنامه بازی ها و نتایج لیگ یک فوتبال (آزادگان) +جدول گلزنان

برنامه بازی ها و نتایج لیگ یک فوتبال (آزادگان) +جدول گلزنان

جدول رده بندی، برنامه و نتایج بازی های لیگ آزادگان (دسته یک) ۹۶-۹۵

لیگ آزادگان، لیگ دسته یک یا لیگ یک Azadegan League پس از لیگ برتر فوتبال ایران دومین لیگ معتبر فوتبال در کشور ایران است. این لیگ در سال ۱۳۶۹ تا ۱۳۸۰ به عنوان بالاترین سطح لیگ در ایران بود اما پس از اصلاح ساختار برگزار مسابقات در ایران این لیگ به لیگ درجه دو تنزل یافت.

نتایج لیگ دسته یک نتایج لیگ آزادگان جدول لیگ دسته یک جدول لیگ آزادگان برنامه لیگ دسته یک برنامه لیگ آزادگان برترین گلزنان لیگ دسته یک آزادگان Azadegan League
برنامه بازی ها در هفته دوازدهم
شنبه ۸ آبان ۹۵

مس رفسنجان- ایرانجوان بوشهر- ساعت  ۱۴:۳۰ –  ورزشگاه شهداء رفسنجان
فولاد یزد – راه‌آهن تهران- ساعت  ۱۴:۳۰-  ورزشگاه شهید نصیری یزد
خیبرخرم‌آباد – گل‌گهر سیرجان- ساعت  ۱۴:۴۵-  ورزشگاه تختی خرم آباد
سپیدرود رشت – نفت مسجدسلیمان- ساعت  ۱۴:۴۵-  ورزشگاه شهید عضدی رشت
آلومینیوم اراک –  مس کرمان- ساعت  ۱۴:۴۵-  ورزشگاه امام خمینی اراک
خونه به خونه مازندران – اکسین البرز- ساعت ۱۴:۴۵-  ورزشگاه هفتم تیر بابل
بادران تهران – نساجی مازندران- ساعت  ۱۵:۰۰-  ورزشگاه اکباتان تهران
پارس جنوبی جم بوشهر – فجرسپاسی شیراز- ساعت  ۱۵:۱۵-  ورزشگاه تختی شهرجم بوشهر
استقلال اهواز – ملوان بندر انزلی- ساعت  ۱۵:۱۵ –  ورزشگاه تختی اهواز

لیگ دسته اول هفته ۱۱
ردیفتیم میزبانتیم میهمانتاریخ برگزاری
۱
نساجی مازندران
۱
۲
خونه به خونه مازندران۱۳۹۵/۰۸/۰۲ ۱۵:۰۰:۰۰
۲
نفت مسجدسلیمان
۱
۱
آلومنیوم اراک۱۳۹۵/۰۸/۰۲ ۱۵:۰۰:۰۰
۳
ملوان بندرانزلی
۱
۰
بادران تهران۱۳۹۵/۰۸/۰۲ ۱۵:۰۰:۰۰
۴
مس کرمان
۲
۰
فولاد یزد۱۳۹۵/۰۸/۰۲ ۱۵:۰۰:۰۰
۵
فجر سپاسی شیراز
۰
۱
خیبر خرم آباد۱۳۹۵/۰۸/۰۲ ۱۵:۰۰:۰۰
۶
گل گهر سیرجان
۴
۰
استقلال اهواز۱۳۹۵/۰۸/۰۲ ۱۵:۰۰:۰۰
۷
راه آهن یزدان
۰
۰
سپید رود رشت۱۳۹۵/۰۸/۰۲ ۱۵:۰۰:۰۰
۸
اکسین البرز
۱
۱
مس رفسنجان۱۳۹۵/۰۸/۰۲ ۱۵:۰۰:۰۰
۹
ایرانجوان بوشهر
۱
۲
پارس جنوبی جم۱۳۹۵/۰۸/۰۲ ۱۵:۰۰:۰۰
لیگ دسته اول هفته ۱۰
ردیفتیم میزبانتیم میهمانتاریخ برگزاری
۱
مس رفسنجان
۳
۰
گل گهر سیرجان۱۳۹۵/۰۷/۲۵ ۱۵:۰۰:۰۰
۲
استقلال اهواز
۰
۰
ایرانجوان بوشهر۱۳۹۵/۰۷/۲۵ ۱۵:۰۰:۰۰
۳
فولاد یزد
۱
۱
سپید رود رشت۱۳۹۵/۰۷/۲۵ ۱۵:۰۰:۰۰
۴
خونه به خونه مازندران
۳
۰
نفت مسجدسلیمان۱۳۹۵/۰۷/۲۵ ۱۵:۰۰:۰۰
۵
خیبر خرم آباد
۰
۰
مس کرمان۱۳۹۵/۰۷/۲۵ ۱۵:۰۰:۰۰
۶
آلومنیوم اراک
۱
۰
اکسین البرز۱۳۹۵/۰۷/۲۵ ۱۵:۰۰:۰۰
۷
ملوان بندرانزلی
۱
۰
نساجی مازندران۱۳۹۵/۰۷/۲۵ ۱۵:۰۰:۰۰
۸
بادران تهران
۱
۰
فجر سپاسی شیراز۱۳۹۵/۰۷/۲۵ ۱۵:۰۰:۰۰
۹
پارس جنوبی جم
۰
۲
راه آهن یزدان۱۳۹۵/۰۷/۲۵ ۱۵:۰۰:۰۰
لیگ دسته اول هفته ۹
ردیفتیم میزبانتیم میهمانتاریخ برگزاری
۱
نساجی مازندران
۳
۰
استقلال اهواز۱۳۹۵/۰۷/۱۶ ۱۵:۰۰:۰۰
۲
نفت مسجدسلیمان
۱
۲
خیبر خرم آباد۱۳۹۵/۰۷/۱۶ ۱۵:۰۰:۰۰
۳
فجر سپاسی شیراز
۰
۰
ملوان بندرانزلی۱۳۹۵/۰۷/۱۶ ۱۵:۰۰:۰۰
۴
سپید رود رشت
۱
۰
مس رفسنجان۱۳۹۵/۰۷/۱۶ ۱۵:۰۰:۰۰
۵
مس کرمان
۱
۰
پارس جنوبی جم۱۳۹۵/۰۷/۱۶ ۱۵:۰۰:۰۰
۶
راه آهن یزدان
۰
۰
آلومنیوم اراک۱۳۹۵/۰۷/۱۶ ۱۵:۰۰:۰۰
۷
اکسین البرز
۱
۱
فولاد یزد۱۳۹۵/۰۷/۱۶ ۱۵:۰۰:۰۰
۸
گل گهر سیرجان
۰
۲
بادران تهران۱۳۹۵/۰۷/۱۶ ۱۵:۰۰:۰۰
۹
ایرانجوان بوشهر
۰
۰
خونه به خونه مازندران۱۳۹۵/۰۷/۱۶ ۱۵:۰۰:۰۰
لیگ دسته اول هفته ۸
ردیفتیم میزبانتیم میهمانتاریخ برگزاری
۱
مس رفسنجان
۰
۱
نساجی مازندران۱۳۹۵/۰۷/۰۲ ۱۷:۰۰:۰۰
۲
استقلال اهواز
۰
۱
سپید رود رشت۱۳۹۵/۰۷/۰۲ ۱۷:۰۰:۰۰
۳
بادران تهران
۰
۰
نفت مسجدسلیمان۱۳۹۵/۰۷/۰۲ ۱۷:۰۰:۰۰
۴
خونه به خونه مازندران
۶
۰
راه آهن یزدان۱۳۹۵/۰۷/۰۲ ۱۷:۰۰:۰۰
۵
ملوان بندرانزلی
۲
۱
مس کرمان۱۳۹۵/۰۷/۰۲ ۱۷:۰۰:۰۰
۶
خیبر خرم آباد
۱
۰
ایرانجوان بوشهر۱۳۹۵/۰۷/۰۲ ۱۷:۰۰:۰۰
۷
فجر سپاسی شیراز
۰
۲
گل گهر سیرجان۱۳۹۵/۰۷/۰۲ ۱۷:۰۰:۰۰
۸
آلومنیوم اراک
۰
۱
فولاد یزد۱۳۹۵/۰۷/۰۲ ۱۷:۰۰:۰۰
۹
پارس جنوبی جم
۰
۲
اکسین البرز۱۳۹۵/۰۷/۰۲ ۱۷:۰۰:۰۰
لیگ دسته اول هفته ۷
ردیفتیم میزبانتیم میهمانتاریخ برگزاری
۱
نساجی مازندران
۳
۱
خیبر خرم آباد۱۳۹۵/۰۶/۲۷ ۱۷:۰۰:۰۰
۲
نفت مسجدسلیمان
۰
۰
پارس جنوبی جم۱۳۹۵/۰۶/۲۷ ۱۷:۰۰:۰۰
۳
فولاد یزد
۰
۱
خونه به خونه مازندران۱۳۹۵/۰۶/۲۷ ۱۷:۰۰:۰۰
۴
راه آهن یزدان
۳
۰
استقلال اهواز۱۳۹۵/۰۶/۲۷ ۱۷:۰۰:۰۰
۵
گل گهر سیرجان
۳
۱
ملوان بندرانزلی۱۳۹۵/۰۶/۲۷ ۱۷:۰۰:۰۰
۶
مس کرمان
۱
۰
مس رفسنجان۱۳۹۵/۰۶/۲۷ ۱۷:۰۰:۰۰
۷
اکسین البرز
۱
۰
بادران تهران۱۳۹۵/۰۶/۲۷ ۱۷:۰۰:۰۰
۸
سپید رود رشت
۱
۰
آلومنیوم اراک۱۳۹۵/۰۶/۲۷ ۱۷:۰۰:۰۰
۹
ایرانجوان بوشهر
۲
۱
فجر سپاسی شیراز۱۳۹۵/۰۶/۲۷ ۱۷:۰۰:۰۰
لیگ دسته اول هفته ۶
ردیفتیم میزبانتیم میهمانتاریخ برگزاری
۱
استقلال اهواز
۲
۲
نفت مسجدسلیمان۱۳۹۵/۰۶/۱۸ ۱۷:۰۰:۰۰
۲
ملوان بندرانزلی
۱
۰
اکسین البرز۱۳۹۵/۰۶/۱۸ ۱۷:۰۰:۰۰
۳
خیبر خرم آباد
۰
۲
راه آهن یزدان۱۳۹۵/۰۶/۱۸ ۱۷:۰۰:۰۰
۴
پارس جنوبی جم
۱
۱
سپید رود رشت۱۳۹۵/۰۶/۱۸ ۱۷:۰۰:۰۰
۵
مس رفسنجان
۵
۰
فولاد یزد۱۳۹۵/۰۶/۱۸ ۱۷:۰۰:۰۰
۶
فجر سپاسی شیراز
۰
۰
نساجی مازندران۱۳۹۵/۰۶/۱۸ ۱۷:۰۰:۰۰
۷
خونه به خونه مازندران
۱
۱
آلومنیوم اراک۱۳۹۵/۰۶/۱۸ ۱۷:۰۰:۰۰
۸
بادران تهران
۱
۱
مس کرمان۱۳۹۵/۰۶/۱۸ ۱۷:۰۰:۰۰
۹
گل گهر سیرجان
۳
۰
ایرانجوان بوشهر۱۳۹۵/۰۶/۱۸ ۱۷:۰۰:۰۰
لیگ دسته اول هفته ۵
ردیفتیم میزبانتیم میهمانتاریخ برگزاری
۱
آلومنیوم اراک
۱
۰
خیبر خرم آباد۱۳۹۵/۰۶/۱۲ ۱۷:۱۵:۰۰
۲
مس کرمان
۲
۲
استقلال اهواز۱۳۹۵/۰۶/۱۲ ۱۷:۱۵:۰۰
۳
ایرانجوان بوشهر
۳
۲
ملوان بندرانزلی۱۳۹۵/۰۶/۱۲ ۱۷:۱۵:۰۰
۴
فولاد یزد
۰
۱
پارس جنوبی جم۱۳۹۵/۰۶/۱۲ ۱۷:۱۵:۰۰
۵
نفت مسجدسلیمان
۰
۰
مس رفسنجان۱۳۹۵/۰۶/۱۲ ۱۷:۱۵:۰۰
۶
نساجی مازندران
۳
۳
گل گهر سیرجان۱۳۹۵/۰۶/۱۲ ۱۷:۱۵:۰۰
۷
سپید رود رشت
۳
۱
خونه به خونه مازندران۱۳۹۵/۰۶/۱۲ ۱۷:۱۵:۰۰
۸
اکسین البرز
۳
۱
فجر سپاسی شیراز۱۳۹۵/۰۶/۱۲ ۱۷:۱۵:۰۰
۹
راه آهن یزدان
۰
۱
بادران تهران۱۳۹۵/۰۶/۱۲ ۱۷:۱۵:۰۰
لیگ دسته اول هفته ۴
ردیفتیم میزبانتیم میهمانتاریخ برگزاری
۱
خیبر خرم آباد
۱
۲
اکسین البرز۱۳۹۵/۰۶/۰۵ ۱۷:۳۰:۰۰
۲
بادران تهران
۰
۰
ایرانجوان بوشهر۱۳۹۵/۰۶/۰۵ ۱۷:۳۰:۰۰
۳
پارس جنوبی جم
۰
۰
خونه به خونه مازندران۱۳۹۵/۰۶/۰۵ ۱۷:۳۰:۰۰
۴
فجر سپاسی شیراز
۲
۲
راه آهن یزدان۱۳۹۵/۰۶/۰۵ ۱۷:۳۰:۰۰
۵
گل گهر سیرجان
۰
۰
نفت مسجدسلیمان۱۳۹۵/۰۶/۰۵ ۱۷:۳۰:۰۰
۶
استقلال اهواز
۱
۱
فولاد یزد۱۳۹۵/۰۶/۰۵ ۱۷:۳۰:۰۰
۷
مس رفسنجان
۰
۱
آلومنیوم اراک۱۳۹۵/۰۶/۰۵ ۱۷:۳۰:۰۰
۸
ملوان بندرانزلی
۱
۰
سپید رود رشت۱۳۹۵/۰۶/۰۵ ۱۷:۳۰:۰۰
۹
نساجی مازندران
۰
۰
مس کرمان۱۳۹۵/۰۶/۰۵ ۱۷:۳۰:۰۰
لیگ دسته اول هفته ۳
ردیفتیم میزبانتیم میهمانتاریخ برگزاری
۱
آلومنیوم اراک
۰
۰
پارس جنوبی جم۱۳۹۵/۰۵/۲۹ ۱۷:۳۰:۰۰
۲
راه آهن یزدان
۲
۰
مس رفسنجان۱۳۹۵/۰۵/۲۹ ۱۷:۳۰:۰۰
۳
مس کرمان
۱
۱
گل گهر سیرجان۱۳۹۵/۰۵/۲۹ ۱۷:۳۰:۰۰
۴
اکسین البرز
۳
۰
استقلال اهواز۱۳۹۵/۰۵/۲۹ ۱۷:۳۰:۰۰
۵
سپید رود رشت
۰
۰
خیبر خرم آباد۱۳۹۵/۰۵/۲۹ ۱۷:۳۰:۰۰
۶
خونه به خونه مازندران
۲
۲
بادران تهران۱۳۹۵/۰۵/۲۹ ۱۷:۳۰:۰۰
۷
ایرانجوان بوشهر
۲
۲
نساجی مازندران۱۳۹۵/۰۵/۲۹ ۱۷:۳۰:۰۰
۸
فولاد یزد
۰
۰
ملوان بندرانزلی۱۳۹۵/۰۵/۲۹ ۱۷:۳۰:۰۰
۹
نفت مسجدسلیمان
۲
۰
فجر سپاسی شیراز۱۳۹۵/۰۵/۲۹ ۱۷:۳۰:۰۰
لیگ دسته اول هفته ۲
ردیفتیم میزبانتیم میهمانتاریخ برگزاری
۱
خیبر خرم آباد
۰
۱
پارس جنوبی جم۱۳۹۵/۰۵/۲۳ ۱۸:۰۰:۰۰
۲
فجر سپاسی شیراز
۱
۲
سپید رود رشت۱۳۹۵/۰۵/۲۳ ۱۸:۰۰:۰۰
۳
بادران تهران
۲
۱
فولاد یزد۱۳۹۵/۰۵/۲۳ ۱۸:۰۰:۰۰
۴
گل گهر سیرجان
۲
۱
اکسین البرز۱۳۹۵/۰۵/۲۳ ۱۸:۰۰:۰۰
۵
ایرانجوان بوشهر
۱
۱
مس کرمان۱۳۹۵/۰۵/۲۳ ۱۸:۰۰:۰۰
۶
ملوان بندرانزلی
۰
۰
راه آهن یزدان۱۳۹۵/۰۵/۲۳ ۱۸:۰۰:۰۰
۷
مس رفسنجان
۱
۲
خونه به خونه مازندران۱۳۹۵/۰۵/۲۳ ۱۸:۰۰:۰۰
۸
استقلال اهواز
۰
۳
آلومنیوم اراک۱۳۹۵/۰۵/۲۳ ۱۸:۰۰:۰۰
۹
نساجی مازندران
۲
۱
نفت مسجدسلیمان۱۳۹۵/۰۵/۲۳ ۱۸:۰۰:۰۰
لیگ دسته اول هفته ۱
ردیفتیم میزبانتیم میهمانتاریخ برگزاری
۱
سپید رود رشت
۱
۰
بادران تهران۱۳۹۵/۰۵/۱۷ ۱۸:۰۰:۰۰
۲
اکسین البرز
۳
۱
نساجی مازندران۱۳۹۵/۰۵/۱۷ ۱۸:۰۰:۰۰
۳
فولاد یزد
۱
۱
خیبر خرم آباد۱۳۹۵/۰۵/۱۷ ۱۸:۰۰:۰۰
۴
نفت مسجدسلیمان
۳
۰
ایرانجوان بوشهر۱۳۹۵/۰۵/۱۷ ۱۸:۰۰:۰۰
۵
راه آهن یزدان
۰
۲
گل گهر سیرجان۱۳۹۵/۰۵/۱۷ ۱۸:۰۰:۰۰
۶
خونه به خونه مازندران
۱
۰
استقلال اهواز۱۳۹۵/۰۵/۱۷ ۱۸:۰۰:۰۰
۷
آلومنیوم اراک
۲
۳
ملوان بندرانزلی۱۳۹۵/۰۵/۱۷ ۱۸:۰۰:۰۰
۸
پارس جنوبی جم
۱
۰
مس رفسنجان۱۳۹۵/۰۵/۱۷ ۱۸:۰۰:۰۰
۹
مس کرمان
۲
۲
فجر سپاسی شیراز۱۳۹۵/۰۵/۱۷ ۱۸:۰۰:۰۰

 

 

 

جدول دسته یک (۹۵-۹۶) – لیگ آزادگان ۹۶

 

دسته یک لیگ آزادگان ۹۶
تیمبازیهابردمساویباختگل زدهگل خوردهتفاضل گلامتیاز
۱خونه به خونه۱۱۶۴۱۱۹۸۱۱۲۲
۲سپیدرود رشت۱۱۶۴۱۱۱۵۶۲۲
۳گل گهرسیرجان۱۱۶۳۲۲۰۱۰۱۰۲۱
۴ملوان۱۱۶۳۲۱۲۹۳۲۱
۵اکسین البرز۱۱۶۲۳۱۷۹۸۲۰
۶نساجی مازندران۱۱۴۴۳۱۶۱۳۳۱۶
۷مس کرمان۱۱۳۷۱۱۲۹۳۱۶
۸آلومینیوم اراک۱۱۴۴۳۱۰۷۳۱۶
۹بادران تهران۱۱۴۴۳۸۷۱۱۶
۱۰راه‌آهن۱۱۴۴۳۱۱۱۱۰۱۶
۱۱پارس جنوبی۱۱۴۴۳۶۷۱۶
۱۲نفت‌ م.سلیمان۱۱۲۶۳۹۱۰۱۲
۱۳خیبر خرم‌آباد۱۱۳۳۵۷۱۰۱۲
۱۴ایران جوان بوشهر۱۱۲۵۴۹۱۵۱۱
۱۵مس رفسنجان۱۱۲۲۷۱۰۱۰۰۸
۱۶فولاد یزد۱۱۱۵۵۶۱۵۸
۱۷فجر سپاسی۱۱۰۴۷۷۱۷-۱۰۴
۱۸استقلال اهواز۱۱۰۴۷۵۲۳-۱۸۴

 

 

برترین گلزنان لیگ دسته یک

ردیفبازیکننام تیمتعداد گل
۱امیر میر بزرگیاکسین البرز۷
۲محمد عباس زادهنساجی مازندران۶
۳سهیل حق شناسسپید رود رشت۵
۴اکبر صغیریگل گهر سیرجان۵

 

هفته سیزدهم
جمعه ۲۱ آبان ۹۵

نساجی مازندران- پارس جنوبی جم بوشهر- ساعت  ۱۴:۱۵-  ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر
فجرسپاسی شیراز – مس  رفسنجان- ساعت  ۱۴:۳۰-  ورزشگاه حافظیه شیراز
گل‌گهر سیرجان – خونه به خونه مازندران- ساعت  ۱۴:۳۰-  ورزشگاهاختصاصی گل گهرسیرجان
مس کرمان – سپیدرود رشت- ساعت  ۱۴:۳۰-  ورزشگاه امام علی کرمان
اکسین البرز – راه‌آهن تهران- ساعت  ۱۴:۳۰-  ورزشگاه انقلاب کرج
ملوان بندر انزلی – خیبرخرم‌آباد- ساعت  ۱۴:۳۰-  ورزشگاه تختی انزلی
بادران تهران- استقلال اهواز- ساعت  ۱۴:۳۰-  ورزشگاه اکباتان تهران
ایرانجوان بوشهر – آلومینیوم اراک- ساعت  ۱۵:۰۰-  ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
نفت مسجدسلیمان- فولاد یزد- ساعت  ۱۵:۰۰-  ورزشگاه شهید بهنام محمدی  مسجد سلیمان
هفته چهاردهم
چهارشنبه ۳ آذر۹۵

فولادیزد – ایرانجوان بوشهر- ساعت  ۱۴:۱۵-  ورزشگاه شهید نصیری یزد
آلومینیوم اراک – نساجی مازندران- ساعت  ۱۴:۱۵-  ورزشگاه امام خمینی اراک
خونه به خونه مازندران – مس کرمان- ساعت  ۱۴:۱۵-  ورزشگاه هفتم تیربابل
سپیدرود رشت – اکسین البرز- ساعت  ۱۴:۱۵-  ورزشگاهشهید عضدی رشت
مس رفسنجان – ملوان بندرانزلی- ساعت  ۱۴:۱۵-  ورزشگاه شهداء رفسنجان
خیبرخرم‌آباد – بادران تهران- ساعت  ۱۴:۱۵-  ورزشگاهتختی خرم آباد
راه‌آهن تهران – نفت مسجدسلیمان- ساعت  ۱۴:۳۰-  ورزشگاه شهید درخشان صبا شهر تهران
پارس جنوبی جم بوشهر – گل‌گهر سیرجان- ساعت  ۱۴:۴۵-  ورزشگاه تختی شهر جم بوشهر
استقلال اهواز- فجرسپاسی شیراز- ساعت  ۱۵:۰۰-  ورزشگاه  تختی اهواز
هفته پانزدهم
سه شنبه ۹ آذر ۹۵

نساجی مازندران- فولاد یزد- ساعت  ۱۴:۰۰-  ورزشگاه  شهید وطنی قائمشهر
خیبرخرم‌آباد – استقلال اهواز- ساعت  ۱۴:۰۰-  ورزشگاه تختی خرم آباد
بادران تهران- مس رفسنجان- ساعت  ۱۴:۱۵-  ورزشگاه اکباتان تهران
ملوان بندرانزلی – پارس جنوبی جم بوشهر- ساعت  ۱۴:۱۵-  ورزشگاه تختی انزلی
فجرسپاسی شیراز – خونه به خونه مازندران- ساعت  ۱۴:۱۵-  ورزشگاه حافظیه شیراز
گل‌گهر سیرجان- آلومینیوم اراک- ساعت  ۱۴:۱۵-  ورزشگاه اختصاصی گل گهرسیرجان
مس کرمان – راه‌آهن تهران- ساعت  ۱۴:۱۵-  ورزشگاه امام علی کرمان
ایرانجوان بوشهر – سپیدرود رشت- ساعت  ۱۴:۳۰-  ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
نفت مسجدسلیمان- اکسین البرز – ساعت  ۱۴:۳۰-  ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان
هفته شانزدهم
دوشنبه ۱۵ آذر۹۵

اکسین البرز – ایرانجوان بوشهر- ساعت  ۱۴:۰۰ –  ورزشگاه انقلاب کرج
راه‌آهن تهران – نساجی مازندران – ساعت  ۱۴:۰۰-  ورزشگاه شهید درخشان صبا شهر تهران
سپیدرود رشت- گل‌گهر سیرجان- ساعت  ۱۴:۰۰-  ورزشگاه شهید عضدی رشت
فولادیزد – فجرسپاسی شیراز- ساعت  ۱۴:۰۰-  ورزشگاه شهید نصیری یزد
خونه به خونه مازندران – ملوان بندرانزلی- ساعت  ۱۴:۰۰-  ورزشگاه هفتم تیربابل
آلومینوم اراک – بادران تهران- ساعت ۱۴:۰۰-  ورزشگاه امام خمینی اراک
مس رفسنجان – خیبر خرم‌آباد – ساعت  ۱۴:۰۰-  ورزشگاه شهداء رفسنجان
پارس جنوبی جم بوشهر – استقلال اهواز- ساعت   ۱۴:۱۵-  ورزشگاه تختی شهر جم بوشهر
نفت مسجدسلیمان – مس کرمان- ساعت  ۱۴:۳۰-  ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان
هفته هفدهم
دوشنبه ۲۲ آذر۹۵

بادران تهران – پارس جنوبی جم بوشهر- ساعت  ۱۴:۰۰-  ورزشگاه اکباتان تهران
خیبر خرم‌آباد – خونه به خونه مازندرا – ساعت  ۱۴:۰۰-  ورزشگاه تختی خرم آباد
فجرسپاسی شیراز – آلومینیوم اراک- ساعت  ۱۴:۰۰-  ورزشگاه حافظیه شیراز
گل‌گهر سیرجان – فولادیزد- ساعت  ۱۴:۰۰-  ورزشگاه اختصاصی گل گهر سیرجان
نساجی مازندران – سپیدرود رشت- ساعت  ۱۴:۰۰-  ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر
ملوان بندرانزلی – نفت مسجدسلیمان- ساعت  ۱۴:۰۰-  ورزشگاه تختی انزلی
مس کرمان – اکسین البرز- ساعت  ۱۴:۰۰-  ورزشگاه امام علی کرمان
استقلال اهواز – مس رفسنجان-ساعت ۱۴:۱۵-  ورزشگاه تختی اهواز
ایرانجوان بوشهر – راه‌آهن تهران – ساعت ۱۴:۱۵-  ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*