خانه / آخرین اخبار / محمدعلی کشاورز (پدر سالار) در منزل مرحوم داوود رشیدی +عکس

محمدعلی کشاورز (پدر سالار) در منزل مرحوم داوود رشیدی +عکس

محمدعلی کشاورز در منزل مرحوم داوود رشیدی برای تسلیت گفتن به خانواده وی حاضر شد.

گفتنی است؛ داود رشیدی بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون کشورمان، صبح امروز ۵ شهریور ماه ۹۵ در سن ۸۳ سالگی درگذشت.

علت مرگ بازیگران درمان آلزایمر خانه و منزل داوود رشیدی پیشگیری آلزایمر بیوگرافی محمدعلی کشاورز بیوگرافی داوود رشیدی بیماری محمدعلی کشاورز بیماری بازیگراندر متنی که از سوی کشاورز در اختیار خبرگزاری «خبرآنلاین» قرار گرفته، آمده است: «من مرگ هیچ عزیزی را باور نمی‌کنم. باورم نمی‌شود که داود نازنین دیگر در میان ما نیست. داود نه تنها بازیگری بی‌همتا که نویسنده و کارگردانی بی‌مثال بود. از مرگ رفیق ۶۰ ساله گفتن؛ رفیق روزهای شبابت بسیار سخت است.

هنرمندی ماندگار،متین، باسواد و نجیب. اگر به کتابخانه داود رشیدی نگاه کنید مملو از کتاب‌هایی است که همه آن ها را مطالعه کرده بود. او در هر زمینه‌ای اهل تحقیق و مطالعه بود. من به احترام برومند همسر بی‌مانند داود تسلیت می‌گویم و بابت تمام زحماتی که در این مدت برای داود کشید سپاسگذارم. او همگی ما‌ را مدیون محبت و لطف خودش به داود کرد. به لیلی و فرهاد عزیز و همچنین سینای عزیزم نوه داود و البته به هنرمندان و هموطنان نازنین و مردم هنردوست و هنرشناس این مملکت هم تسلیت می‌گویم.

یاد و نام داود رشیدی جاودان خواهد بود.»

داود رشیدی هنرمند عرصه سینما،‌ تئاتر و تلویزیون صبح جمعه پنجم شهریور ماه بعد از مدت‌ها تحمل بیماری آلزایمر درگذشت.

 

علت مرگ بازیگران درمان آلزایمر خانه و منزل داوود رشیدی پیشگیری آلزایمر بیوگرافی محمدعلی کشاورز بیوگرافی داوود رشیدی بیماری محمدعلی کشاورز بیماری بازیگران

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*