خانه / آخرین اخبار / دریافت دیه ۵۵۰ میلیونی به خاطر گاز گرفتن شتر در باغ وحش!

دریافت دیه ۵۵۰ میلیونی به خاطر گاز گرفتن شتر در باغ وحش!

دختری ۱۰ ساله که به خاطر مراسم جشن تولد به پارک مخصوص نگهداری حیوانات رفته بود، توسط یک شتر مورد حمله قرار گرفت اما توانست طول درمان قابل توجهی به مدت ۱۴ سال از مسئولان آنجا دریافت کند.
قوانین آمریکا دختر آمریکایی اخبار آمریکا
مدیسن هالند برای جشن تولد دوستش به سافاری پارکِ ویرجینیا رفته بود که به ناگهان یک شتر او را گاز گرفت!

این دختر ۱۰ ساله داشت با یک واگن پر شده با یونجه و در کنار دوستانش حرکت می‌کرد که شتر به سمتشان آمد. در اسناد دادگاه آمده که مدیسن قصد نداشته به حیوان غذا بدهد، ولی با این وجود آن شتر سمج به سمتش آمده و روی بازویش را گاز گرفته است. این اتفاق در ماه مه سال جاری رخ داده است.

پس از آن اتفاق، مدیسن به دلیل جراحات وارده به بیمارستان منتقل شد. وکیل آن دختر گفت که شدت گاز شتر به حدی بوده که به استخوان رسیده بود و مدیسن برای درمان سه روز در بیمارستان بستری شد.

به همین دلیل قرار است مسئولان سافاری پارک ویرجینیا به مدیسن ماهانه مبلغ ۷۵۰ پوند (حدودا ۳٫۵۰۰٫۰۰۰ هزار تومان) به مدت ۱۴ سال پرداخت شود که رقم آن با محاسبه پرداخت‌های جانبی چیزی حدود ۱۱۷٫۹۵۵ پوند (حدودا ۵۵۰ میلیون تومان) خواهد شود.

البته پرداخت‌ها بر اساس حکم دادگاه بدین صورت است که او در سن ۱۸ سالگی ۷۵۰۰ پوند و از سن ۲۱ سالگی به بعد مبلغی معادل ۷۵۰ پوند در ماه به مدت ۱۴ سال پرداخت خواهد کرد. این در حالی است که حدود ۳۰٫۵۰۰ پوند آن صرف هزینه‌های پزشکی و قضایی خواهد شد.

منبع: فرادید

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*