خانه / آخرین اخبار / کتک کاری شدید دو بازیکن سابق استقلال تهران

کتک کاری شدید دو بازیکن سابق استقلال تهران

دیدار دوستانه تیم‌های پیکان و تراکتورسازی عصر امروز در حالی در ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی از ساعت ۱۸ آغاز شد که به دلیل اختلال در بازی و متشنج شدن جو ورزشگاه در دقیقه ۶۰ این بازی، این دیدار نیمه‌تمام ماند.
شاگردان مجید جلالی در پیکان با دو گل از حریف خود پیش بودند. در نیمه دوم این بازی که با حضور حدود ۳ هزار تماشاگر برگزار می‌شد، درگیری‌هایی بین بازیکنان دو تیم به وجود آمد، از جمله تکلی که مهدی کیانی بر روی منشا زد، باعث شد تا بازیکنان با هم درگیر شوند. اما داور به ادامه بازی دستور داد.
در یک صحنه دیگر بازیکنان دو تیم بازهم با هم درگیر شدند که فرزاد حاتمی مهاجم تراکتورسازی سیلی به صورت امیرحسین صادقی مدافع پیکان زد که این موضوع باعث شد آتش درگیری‌ها فوران کند، پس از این اتفاق بازیکنان دو تیم به‌شدت به زد و خورد با هم پرداختند و تماشاگران حاضر در ورزشگاه هم با پرتاب سنگ و اشیاء مختلف به درون زمین باعث تشدید این اختلال شدند و این موضوع باعث شد داور بازی را نیمه‌تمام به پایان برساند.
در این درگیری‌ها سر علی حمودی بازیکن پیکان هم شکست و متأسفانه شاهد اتفاقات ناخوشایندی در این بازی بودیم.
این اتفاقات در حالی رخ داد که گفته می‌شود قرار است بازی دو تیم تراکتورسازی و پرسپولیس در چارچوب هفته پنجم لیگ برتر در این ورزشگاه برگزار شود.
فرزاد حاتمی بیوگرافی فرزاد حاتمی بیوگرافی امیر حسین صادقی باشگاه تراکتورسازی بازیکنان تراکتورسازی تبریز بازیکنان پیکان اخبار فوتبال
فرزاد حاتمی بیوگرافی فرزاد حاتمی بیوگرافی امیر حسین صادقی باشگاه تراکتورسازی بازیکنان تراکتورسازی تبریز بازیکنان پیکان اخبار فوتبال
فرزاد حاتمی بیوگرافی فرزاد حاتمی بیوگرافی امیر حسین صادقی باشگاه تراکتورسازی بازیکنان تراکتورسازی تبریز بازیکنان پیکان اخبار فوتبال

پس از اتفاقات ناگوار پیش آمده در دیدار دوستانه تیم هاى پیکان و تراکتورسازى که در ورزشگاه اختصاصى تیم تبریزى برگزار شد، قرار بر این شد که به منظور جلوگیرى از حاشیه هاى بیشتر و خدشه وارد شدن به نام “دوستانه” این مسابقه بیش از آنچه در زمین مسابقه اتفاق افتاد، صحبتى درباره این مسابقه از سوى طرفین انجام نشود.

اتفاقى که تا امروز سوى کادرفنى و بازیکنان تیم پیکان کاملا رعایت شده و هیچکس در این باشگاه به احترام هواداران پرشور و مردم غیور آذربایجان کلامى درباره اتفاقات این مسابقه و بلایى که در این دیدار بر سر بازیکنان تیم آمد صحبت نکرده است اما متاسفانه دوستان مان در باشگاه تراکتورسازى، به خصوص بازیکنان این تیم در مصاحبه هاى متوالى شان اعتراض بازیکنان پیکان به داور بازى را دلیل اصلى به جنجال کشیده شدن این مسابقه عنوان کرده اند.

حتى عکس هایی که از این مسابقه توسط عکاس باشگاه تراکتورسازى در اختیار رسانه ها قرار گرفته، تصاویرى بوده که با انتخاب فریم هاى هدفمند این باور را در ذهن اهالى فوتبال ایجاد کرده که کادرفنى و بازیکنان پیکان نقش اول این درگیرى ها بوده اند.  اکنون باشگاه پیکان پس از ثبت این اتفاقات و پایبند نماندن دوستان مان در باشگاه تراکتورسازى به قول و قرارهایى که پیشنهادش ابتدا از سوى آنها مطرح شد، اعلام مى کند اگر بار دیگر اظهارنظرى از سوى هرکدام از اعضاى این باشگاه درباره این مسابقه و مقصر جلوه دادن پیکانى ها انجام شود، باشگاه پیکان فیلم کامل درگیرى هاى ایجاد شده را در اختیار رسانه ها قرار خواهد داد تا حقایق براى همه مشخص شود.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*