خانه / استخدام و بازار کار / آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی مشهد

آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی مشهد

تاریخ انقضاء : 29 آذر ماه 92

فراخوان شناسایی و دعوت به همکاری آذرماه ۱۳۹۲
(پرستار، کارشناس امور بیمارستانها، کارگزین، مسئول امور فوریتهای پزشکی، پزشک عمومی،
کارشناس آزمایشگاه، داروساز، فیزیوتراپیست، کارشناس اقتصاد سلامت)

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ،درمانی مشهد  در نظر دارد جهت واحد های تابعه خود ،افراد  واجد شرایط در رشته های مورد نیاز را از طریق فراخوان، شناسائی و با درنظر گرفتن اولویتهای مربوطه و درصورت نیاز بعد از برگزاری آزمون یا مصاحبه تخصصی و تائید صلاحیت عمومی  توسط هسته گزینش دانشگاه و همچنین با در نظر گرفتن سایر شرایط، بصورت قرارداد تبصره  ۳ ماده ۲ آئین نامه اداری ، استخدامی و تشکیلاتی اعضای غیر هیئت علمی  دعوت به همکاری نماید. با توجه به اینکه فراخوان  منتشره به منزله شناسائی متقاضیان میباشد بدیهی است ثبت نام در این فراخوان هیچ گونه تعهدی را جهت به کار گیری برای دانشگاه ایجاد نمی نماید لذا در صورت نیاز بعد از طی مراحل قانونی  از بین متقاضیان و با عنایت به مفاد فراخوان ،دعوت به همکاری صورت می پذیرد . خواهشمند است مفاد فراخوان را بصورت دقیق مطالعه و سپس نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.

تذکرات :

۱-           با توجه به اینکه فراخوان  منتشره به منزله شناسائی متقاضیان میباشد. بدیهی است ثبت نام در این فراخوان هیچ گونه تعهدی را جهت بکارگیری برای دانشگاه ایجاد نمی نماید. لذا در صورت نیاز بعد از طی مراحل قانونی از بین متقاضیان و با عنایت به مفاد فراخوان، دعوت به همکاری صورت می پذیرد. خواهشمند است مفاد فراخوان را بصورت دقیق مطالعه و سپس نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.

۲-            در صورت دعوت به همکاری  نیروهای دعوت شده به هیچ وجه امکان انتقال یا جابجائی ندارند. لذا حتماً در انتخاب شهر محل درخواست دقت لازم را مبذول دارید.

۳-            دانشگاه  میتواند از بین ثبت نام کنندگان در صورت نیاز دعوت به همکاری نماید.

۴-            انعقاد قرار داد یکساله می باشد و در صورت کسب حد نصاب نمره ارزشیابی سالیانه و نیاز واحد قرارداد تمدید خواهد شد.

۵-            در صورتی که مصاحبه در نظر گرفته شود از طریق سایت اطلاع رسانی خواهد شد.لذا داوطلبان موظفند جهت اطلاع از زمان و مکان انجام مصاحبه حداقل هر۴۸ ساعت یکبار به سایت مراجعه نمایند.

دریافت فایل PDF آگهی 

لیست مشاغل مورد نیاز

شرایط عمومی ثبت نام

شرایط اختصاصی ثبت نام

نحوه ثبت نام

مهلت ثبت نام

مدارک مورد نیاز جهت مصاحبه یا آزمون

زمان و نحوه مصاحبه و برگزاری آزمون

مواد مصاحبه تخصصی یا آزمون

تذکرات مهم

شروع ثبت نام

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*