خانه / آخرین اخبار / بازیگران سریال “ماه تی تی” داوود میرباقری +عکس

بازیگران سریال “ماه تی تی” داوود میرباقری +عکس

لیلا حاتمی برای اولین بار در سریالی در شبکه نمایش خانگی بازی می کند و این همکاری با سریال «ماه تی تی» به کارگردانی داوود میرباقری برای شبکه خانگی رقم می‌خورد.

همبازی لیلا حاتمی ماه تی تی داوود میرباقری شبکه نمایش خانگی بازیگران سریال ماه تی تی اینستاگرام لیلا حاتمی

این سریال که تهیه‌کنندگی آن بر عهده مهران برومند است، سومین سریالی است که داوود میرباقری برای این رسانه کارگردانی می‌کند و تصویربرداری آن از هفته آینده آغاز می شود.

«ماه تی تی» فضای متفاوتی نسبت به کارهای قبلی میرباقری دارد و تجربه تازه ای برای او محسوب می شود. میرباقری در این سریال قصد دارد برای اولین بار سراغ تاریخ چند هزار ساله ایران برود که البته این قصه تلفیقی با فضای معاصر دارد. این سومین همکاری میرباقری با مهران برومند پس از سریال هایی همچون «شاهگوش» و «دندون طلا» است.

مرجانه گلچین اظهار داشت: برای بازی در مجموعه «ماه تی تی» به کارگردانی داوود میرباقری صبحت‌هایی داشته‌ام که حضورم در این سریال به قطعیت رسیده است.

همبازی لیلا حاتمی ماه تی تی داوود میرباقری شبکه نمایش خانگی بازیگران سریال ماه تی تی اینستاگرام لیلا حاتمی

گلچین خاطرنشان کرد: هنوز زمان شروع تولید این مجموعه به طور قطع مشخص نشده و به همین دلیل ترجیح می‌دهم درباره نقشی که در این سریال دارم صحبتی نکنم و بهتر است زمانیکه تولید «ماه تی تی» آغاز و پخش این مجموعه انجام شد درباره نقشی که دارم صحبت شود.

وی با اشاره به نقشی جدی که در مجموعه «نفس گرم» داشت گفت: هیچگاه نقش‌هایی که ایفا کرده‌ام را با توجه به ماهیت طنز یا جدی تقسیم‌بندی نکرده‌ام و همیشه سعی کرده‌ام در اثری حضور داشته باشم که خود اثر و نقشی که بازی می‌کنم قابل دفاع باشد. متن فیلمنامه، تیمی که با آن همکاری دارم و خود کارگردان از اولویت‌های من برای انتخاب نقش است.

این بازیگر اظهار داشت: ترجیح می‌دهم در نقش‌هایی ظاهر شوم که بتوانم از آنها دفاع کنم. من همکاری موفقی با داوود میرباقری داشته‌ام و فکر می‌کنم سریال «ماه تی تی» و نقشی که در آن دارم حرفی برای گفتن دارد و این مسأله باعث شد تا بازی در این سریال را بپذیرم.

مهران غفوریان برای ایفای نقش در سریال «ماه تی تی» به کارگردانی داوود میرباقری قرارداد بست.

دیگر عواملی که در این پروژه حضور دارند عبارتند از: مجری طرح: مجید مطلبی، مدیر تولید: مهدی بدرلو، مدیر فیلمبرداری: حسین جلیلی، مدیر صدابرداری: ایرج شهزادی، طراح صحنه و لباس: مجید علی اسلام، طراح گریم: بابک اسکندری، طراح بدلکاری و جلوه میدانی: ارشا اقدسی، جلوه های ویژه رایانه ای: هادی اسلامی، دستیار اول کارگردان: حامد میرباقری، جانشین تولید: فؤاد بور بور، برنامه ریز: حسین متحد، عکاس: محمد بدرلو.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*