خانه / آخرین اخبار / سایت کمپین من دریاچه ارومیه هستم

سایت کمپین من دریاچه ارومیه هستم

دریاچه اُرومیه نام دریاچه‌ای در شمال غربی ایران است. طبق تقسیمات کشوری، این دریاچه میان دو استان آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی قرار گرفته است. مساحت این دریاچه در تابستان ۲۰۱۵ در حدود شش هزار کیلومتر مربع بود که در ردیف ۲۵امین دریاچه بزرگ دنیا از نظر مساحت قرار می‌گیرد.
 دریاچهٔ ارومیه، بزرگ‌ترین دریاچهٔ داخلی ایران و دومین دریاچهٔ بزرگ آب‌شور دنیا است که متاسفانه با مشکل خشکی روبرو شده است.

ورود به سایت کمپین من دریاچه ارومیه هستم

رضا کیانیان با انتشار پستی در اینستاگرامش از کاربران ایرانی شبکه اجتماعی اینستاگرام در خواست کرد تا با امضای خود در کمپین من دریاچه ارومیه هستم در نجات جان این دریاچه بکوشند.

سلام بر همگىمن دریاچه ارومیه هستم!من زنده خواهم ماند!من خواهم ماند!با یک میلیون امضا، جهان موظف خواهد شد زندگى را به من باز گرداند!
اگر یک میلیون امضا جمع شود، سازمان ملل موظف است تمام توان خود را براى احیاى دریاچه ارومیه به کار گیرد!همه به آدرس http://yon.ir/t5E2 برویم و امضا کنیم.
همگى توان خود را به کار بگیریم و از دیگران هم بخواهیم تا یک میلیون امضا جمع کنیم ! و خودمان را به خودمان و به جهان ثابت کنیم!ثابت کنیم سرزمین مان و آب و خاک مان را دوست داریم!
اگر دریاچه مان را نجات دهیم. خودمان را نجات داده ایم.  (هشتگ من دریاچه ارومیه هستم!)
همسر رضا کیانیان مهمانان خندوانه کمپین من دریاچه ارومیه هستم اینستاگرام رضا کیانیان اینستاگرام خندوانه i am urmia lake
i am urmia lake

۷ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. من دریاچه ارومیه هستم

 2. من دریاچه ارومیه هستم

 3. من هم دریاچه ارومیه هستم. ولی تعجب میکنم که چرا به جای امضا جمع کردن جلوی رودخانه هایی که به ارومیه میریزه رو باز نمیکنن تا دوباره احیا بشه. ما نیازی به کمک سازمانهای خارجی نداریم اگه فقط یک روز درامد روزانه ۲۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ تومانیه نفت ایران خرج بشه هم ارومیه و هم هامون احیا میشه.من هم امضا میکنم ولی این کارها کمکی نمیکنه. چشمها را باید شست جور دیگر باید دید

 4. بر طبق قانون ظروف مرتبط هر چه آب به این دریاچه وارد شود، ناپدید خواهد شد. چرا که این دریاچه‌ مریض شده است.

 5. یادم میاد اولین دریاچه ای رو که اسمشو یاد گرفتم ارومیه بود.امیدوارم با امضا هاتون از پاک شدن این لکه ی آبی از نقشه ایران جلوگیری کنین

 6. نظرتون در مورد کمپین «من دریاچه اورمیه هستم» چیه؟
  هرچند متن نامه هیچ کدام از استانداردها ی لازم را برای متن یک طومار نداره من امضایش کردم. نه به خاطر این که اگر یک میلیون امضا جمع بشه امید هست که سازمان ملل مثل شاهزاده رویاها بیاد و عروس خانم ما را نجات بده! بلکه به این علت که حالا که این کمپین را راه انداخته اند و یکی از پر بیننده ترین برنامه تلویزیون ایران (خندوانه) و اغلب سلبریتی های وطنی هم برای آن تبلیغ کرده اند باز یک میلیون امضا جمع نشه فاجعه خواهد بود!
  در دنیایی که امیر تتلو چند میلیون فالوور داره
  اگه یک میلیون امضا برای نجات دریاچه جمع نشه سیاستمداران چی فکر می کنند؟! با خود می گویند نجات دریاچه اورمیه برای من یک میلیون رای هم نمی آره پس چرا در برنامه هایم به آن اولویت بدهم؟! به جای آن با بودجه خیلی کمتر تبلیغات پوپولیستی می کنم. یه پولی می دهم به یکی از اون سلبریتی ها که برایم تبلیغ کنه! مرا با حال نشان بده چند میلیون همین طوری الکی جمع می کنم. چرا برای برنامه سخت و جدی ای مثل نجات دریاچه اورمیه وقت بذارم وقتی برایم چندان رای آوری هم نداره؟

  اگر سیاستمداران این طور فکر کنند اگر این پیام را از جمع نشدن حتی یک میلیون امضا دریافت کنند مرگ دریاچه اورمیه حتمی خواهد بود.

  پس بهتره بریم امضا کنیم. خرج یا خطری امضا کردن نداره اما جمع نشدن یک میلیون امضا خیلی خطر داره.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*