خانه / آخرین اخبار / نگار فروزنده به زنانی که به بزها خیره شده‌اند پیوست +عکس

نگار فروزنده به زنانی که به بزها خیره شده‌اند پیوست +عکس

نگار فروزنده، که از ۱۴ سالگی بازیگری را آغاز کرده، برای اولین بار با نمایش «زنانی که به بزها خیره شده‌اند» روی صحنه تئاتر رفته است.
همسر نگار فروزنده عکس جدید بازیگران بیوگرافی نگار فروزنده بیوگرافی ایوب آقاخانی اخبار تئاتر
نمایش «زنانی که به بزها خیره شده‌اند» به کارگردانی ایوب آقاخانی و با بازی نگار فروزنده، بهاره رهنما و آقاخانی در ایرانشهر روی صحنه رفته است.
فروزنده و رهنما در این نمیاش نقش ماندانا و شوکا دو دوست در آستانه چهل سالگی را بازی می کنند. شوکا ناچار است به خاطر تصادف همسر سابقش، کابوس به سمت رشت برود. ماندانا، تمام تلاش خود را می‌کند تا شوکا را که از همسر فعلی‌اش، ادیب باردار هم هست از رفتن نزد کابوس باز دارد.
همسر نگار فروزنده عکس جدید بازیگران بیوگرافی نگار فروزنده بیوگرافی ایوب آقاخانی اخبار تئاتر
ماندانا و ادیب در حال برگزاری مقدمات مراسم سالگرد ازدواج شوکا و ادیب هستند و شوکا در حال رانندگی به سمت همسر سابق…. نقش ماندانا بر عهده نگار فروزنده، شوکا بر عهده بهاره رهنما و کابوس و ادیب بر عهده ایوب آقاخانی است.
هر چند که فروزنده، از سن ۱۴ سالگی در دنیای تصویر حضور داشته است اما این نخستین بار است که با نمایش «زنانی که به بزها خیره شده‌اند» روی صحنه تئاتر می‌رود. نویسنده، طراح و کارگردان این نمایش ایوب آقاخانی است و تا ۱۶ مهر هر شب ساعت ۲۰:۳۰ در سالن استاد ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر اجرا می‌شود

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*