خانه / آخرین اخبار / اسامی بازیکنان تیم فوتبال قشقایی شیراز (استان فارس)

اسامی بازیکنان تیم فوتبال قشقایی شیراز (استان فارس)

اسامی بازیکنان قشقایی به شرح ذیل می باشد:

علی اسدی، غلامرضا عباسفرد، محسن رضوی پوریان، خسرو رشیدی، ایمان توکل مقدم، هادی مرادی، مهدی شیری، سعید نامجو، محمد علی نهاونده، اکبر صبوری و هادی خادم

تیم فوتبال قشقایی شیراز برنامه کامل جام حذفی اخبار فوتبال اخبار پرسپولیس

قشقایی حریف پرسپولیس در مرحله یک سی و دوم رقابت های فوتبال قهرمانی جام حذفی باشگاه های کشور تیم دسته دومی است. با مربیگری جلیل دوران – مربی بدنساز تیم ملی فوتسال که طبیعتا در این بازی به دلیل حضور در کلمبیا نمی توانست تیمش را از روی نیمکت هدایت کند. او امور فنی تیم را پیش تر به اصغر اکبری سپرده بود. مربی نام آشنای فوتبال فارس. مربی ای که البته فصل گذشته روزهای خوبی با تیم کارگر بنه گز نداشت و در نهایت به همراه این تیم به لیگ ۳ سقوط کرد!

قشقایی شیراز پیش از بازی با پرسپولیس و در هفته های سپری شده از رقابت های فوتبال قهرمانی دسته دوم باشگاه های کشور چهار بازی انجام داده و ۵ امتیاز کسب کرده که این حاصل یک پیروزی، دو تساوی و یک شکست بوده. این تیم در آخرین بازی انجام داده شهر باران یا همان داماش گیلان را در رشت ۳-۲ شکست داد. هر دو گل تیم میزبان از روی نقطه پنالتی بود. ضمن اینکه مهدی شیری بازیکن نام آشنای فوتبال کشورمان که هم در پرسپولیس بازی کرده و هم در استقلال زننده گل های اول و سوم تیم قشقایی در این بازی بوده است.

در ترکیب تیم قشقایی در بازی دیروز به نام های آشنای دیگری هم بر خوریم. حسین کوشکی، که این بازیکن هم در برهه ای از زمان پیراهن استقلال را برتن کرد اما خیلی در این تیم دوام نداشت. البته تنها بازیکن پا به سن گذاشته این تیم مهدی شیری نبود. گلر تیم – اسدی هم در حال نزدیک شدن به ۴۰ سالگی است. گلری که در ضربات پنالتی نقش مهمی در صعود قشقایی و حذف پرسپولیس ایفاء کرد.

تیم قشقایی با پیروزی در ضربات پنالتی مقابل پرسپولیس به یک شانزدهم نهایی جام حذفی راه یافت.

تیم فوتبال پرسپولیس تهران در نخستین بازی خود در جام حذفی از ساعت ۱۵ امروز(جمعه) در ورزشگاه حافظیه شیراز به مصاف قشقایی رفت و در پایان وقت‌های معمول به تساوی یک بر یک رسید و دو تیم در وقت های اضافه نیز نتوانستند گلی به ثمر برسانند تا ضیافت پنالتی ها پیروز بازی را مشخص کند. در نهایت قشقایی با نتیجه هفت بر شش در ضربات پنالتی به برتری رسید و به یک شانزدهم نهایی مسابقات رسید.

گل قشقایی را زارعی به ثمر رساند و تک گل پرسپولیس را نیز پریاموف وارد دروازه حریف کرد.

برانکو برای این بازی از رادو شوویچ، ماهینی، ربیع خواه، آرام طبع، محرمی، کامیابی نیا، مسلمان، نوراللهی، عالیشاه، پریموف و علیپور در ترکیب اولیه پرسپولیس استفاده کرده بود.

سرخپوشان پایتخت در دقایق نخست هنوز به جو ورزشگاه عادت نکرده بودند و تا دقیقه ۱۰ بازی چند موقعیت نصفه و نیمه روی دروازه قشقایی به وجود آورد.

اما اولین موقعیت جدی بازی را شیرازی‌ها ایجاد کرده و اولین گل نیز روی همین موقعیت به ثمر رسید. محمد زارعی در دقیقه ۱۰ روی ضربه ایستگاهی صاحب موقعیت شد و با ضربه سر و روی غفلت مدافعان پرسپولیس گل نخست بازی را به ثمر رساند.

قشقایی‌ها در ادامه نیز دوباره روی ضد حمله صاحب موقعیت شدند و مهاجم این تیم با دروازه‌بان پرسپولیس در موقعیت تک به تک قرار گرفت اما با بی‌دقتی آن را از دست داد.

بهترین موقعیت پرسپولیس برای به تساوی کشاندن بازی، توسط علیپور در دقیقه ۲۱ از دست رفت و او موقعیت تک به تک را به گل تبدیل نکرد.

شاگردان برانکو در ادامه بازی نیز حملات متعددی را روی دروازه تیم دسته دویی قشقایی ترتیب دادند اما با حضور پرتعداد بازیکنان این تیم در دفاع، مانع از به ثمر رسیدن گل تساوی شدند. نیمه نخست با شکست یک بر صفر پرسپولیس به اتمام رسید.

قشقایی‌ها با شروع نیمه دوم باز هم هجومی کار کردند و در حالی که تنها سه دقیقه از آغاز این نیمه گذشته بود، موقعیت تک به تک توسط مهاجم این تیم توسط دروازه‌بان پرسپولیس مهار شد.

در ادامه در دقیقه ۵۱ شوت نگارنده بازیکن قشقایی شیراز از پشت محوطه جریمه با اختلاف کم از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۵۷ نیز شوت کات‌دار پریاموف به شکلی خطرناک از کنار دروازه به بیرون رفت.

این بازیکن سه دقیقه بعد دروازه قشقایی‌ها را با ضربه سر روی توپ ارسالی محسن مسلمان باز کرد.

بازی رفته رفته به دست سرخ‌پوشان پایتخت افتاد و با توجه به خستگی قشقایی‌ها تیم تهرانی به توپ و میدان تسلط کامل پیدا کرد و چند موقعیت مهم گلزنی نیز به دست آورد. اما در پایان نیمه دوم تلاش دو تیم برای به برتری رسیدن بی‌ثمر بود و بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید تا دو تیم در وقت‌های اضافه بجنگند.

دو تیم در نیمه اول وقت های اضافه چندان به آب و آتش نزدند و تک موقعیت این نیمه را فرشاد احمدزاده از روی ضربه ایستگاهی خلق کرد اما اسدی دروازه بان قشقایی، مانع از ورود توپ به دروازه اش شد.

در نیمه دوم قشقایی ها بازی محتاطانه را در دستور کار خود قرار دادند. در این میان پرسپولیس با بدست آوردن چند ضربه کرنر و ایستگاهی موقعیت های خطرناکی خلق کردند ولی بازهم راه به جایی نبردند تا ضیافت پنالتی ها، پیروز بازی را مشخص کند.

ضربات پنالتی:
پرسپولیس: ماهینی(گل) – نوراللهی(گل)-پریاموف(گل)- مسلمان(گل)-کامیابی نیا(از دست داد)- احمدزاده(گل)-زاهدی(از دست داد)

قشقایی: زارعی(گل) – اسدی( به تیر زد) – چابک(گل)- رضوی(گل)- شیری(گل)- مرادی(گل)- شریف زاده(گل)

به این ترتیب تیم قشقایی با نتیجه ۶ بر ۵ در ضربات پنالتی به برتری رسید و به یک شانزدهم رسید.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*